Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Mój kolejny problem z C+ to brak sygnału na dwóch tp. (10834 i 11411). Na nich mam brak sygnału a na pozostałych 20 transponderach mam sygnał i bez znaczenia jest to czy są nadawane jako DVB-S czy S2. Gdzie może być problem? W tunerze czy konwerterze? Bo antena to chyba nie skoro pozostałe transpondery śmigają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mój kolejny problem z C+ to brak sygnału na dwóch tp. (10834 i 11411). Na nich mam brak sygnału a na pozostałych 20 transponderach mam sygnał i bez znaczenia jest to czy są nadawane jako DVB-S czy S2. Gdzie może być problem? W tunerze czy konwerterze? Bo antena to chyba nie skoro pozostałe transpondery śmigają bez problemu.
Kąt konwertera należy skorygować, ustawić bo inaczej nie będzie dzałało.

 

Niestety nie chodzi tu o kąt konertera. Dla mojej miejscowości (Bydgoszcz) jest on bardzo mały więc korekta była minimalna a mimo to sygnału ciągle brak. Dodatkowo próbowałem jeszcze zmienić pozycję konwertera w obejmie mocującej lecz jednak i to nic nie dało. Co dalej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sierpniu przedłożyłem umowę z cyfra, i dostałem po raz pierwszy dekoder HD. Teraz dostałem pismo że w związku z posiadaniem teraz dekodera HD, mam możliwość przeglądania TV RACHUNKU i w związku z tym, od września przestana mi przysyłać wersje papierowa. Jak to odwrócić i na jakiej podstawie podjęli taki krok bez informowania mnie? (dla przykładu T-mobile/era od dawien dawna próbują mnie do tego zmusić ale dalej uparcie sie trzymam formy papierowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od chyba roku osoby posiadające dekodery HD nie otrzymują rachunków papierowych. Ekologia lub inaczej oszczędność. O ile dobrze pamiętam rozsyłali o tym wówczas informacje razem z którymś rachunkiem. Możesz zrobić tak jak napisał kol. wcześniej tylko o ile dobrze pamiętam takie przesyłanie rachunku papierowego dla posiadaczy dekodera HD kosztuje 5 zł. Ale mogę się mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem że ten temat już się pojawił, ale mam następujące pytanie które wcześniej nie padło.

1. Czy można zrezygnować z cyfry np po 4 tygodniach od podpisania umowy, tak aby nie płacić żadnych kar itp??

2. Nie płacąc abonamentu ile wynosi kara pieniężna i po jakim czasie automatycznie zrywają ze mną umowę??

 

Pytam gdyż słyszałem ze nsport będzie transmitować Serie A i chcę się przerzucić właśnie na enka

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem że ten temat już się pojawił, ale mam następujące pytanie które wcześniej nie padło.

1. Czy można zrezygnować z cyfry np po 4 tygodniach od podpisania umowy, tak aby nie płacić żadnych kar itp??

2. Nie płacąc abonamentu ile wynosi kara pieniężna i po jakim czasie automatycznie zrywają ze mną umowę??

 

Pytam gdyż słyszałem ze nsport będzie transmitować Serie A i chcę się przerzucić właśnie na enka

 

 

Pozdrawiam

Nie ma możliwości.

 

Witam,

 

Posiadam dekoder PVR podłączony do internetu. Właśnie zamówiłem usługę HBO GO, która działa bez zarzutu na komputerze PC. Jak mam ją aktywować na dekoderze? W usługach internetowych mam tylko MOOD tuba.fm i inne badziewia.

Na dekoderze nie ma HBO GO. Zostaje PC, tablet itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...