Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy można zakupić w APS dwa moduły CI+ ?.

W piatek kupiłem jeden i chciałem dziś kupić drugi do mojego drugiego TV ( oczywiście mam multiroom ) ale przedstawiciel mi powiedział że mogę tylko jeden kupić.

Jak to jest przecież ja go kupuje nie do umowy i jest na własność.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś byłem w innym punkcie cyfry i tam też mi powiedziano , że mogę mieć tylko jeden moduł CI+.NAwet jak mam multiroom to nie mogę kupić drugiego.

Dziwne praktyki, płacisz 199 zeta i nie możesz mieć więcej - moduły CI+ nie są w obiegu tzw. otwartym.

Chyba zdecyduje się na Astona za 299 zł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam cyfrę i tuner pace pvr hd.

 

1.Czy splitter jest legalny ? Chcę po po prostu rozdzielić sygnał i oglądać niezależnie cyfrę na dwóch telewizorach (różne kanały).

 

2.Jeżeli tak to jaki splitter polecacie (nie drogi) i co trzeba zrobić żeby to działało.

 

3.Jaki tuner kupić (najtańszy byle chodziło dobrze).

 

4.I czemu cyfra proponuje multiroom jak można (o ile można) samemu kupić splitter i rozdzielić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę podpisać umowę z Cyfrą +, jako że jestem tzn. byłem abonentem telewizji "N" wybrałem sobie ofertę dla abonentów innych telewizji czyli. Canal+ Kompakt HD za 62 zł + dekoder Pace PVR HD za 10 zł. Widziałem także że C+ daje mi 3 miesiące gratis HBO, Filmbox i Cinemax. I teraz pytanie, bo prawdopodobnie nie będę przedłużał oferty z HBO. Kiedy mam im wysłać wypowiedzenie że nie chce dalej płacić za tą dodatkową opcję czyli HBO, Filmbox i Cinemax. Miesiąc przed zakończeniem oferty promocyjnej czy po zakończeniu promocji? Da się to zrobić poprzez ICA? Czy muszę wystosować mozolne pismo do C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem nowym forumowiczem i w tym ogromnym natłoku informacji tutaj się znajdujących nie udało mi się odnaleźć jak na razie nic na temat mojej bolączki.

Chodzi mianowicie o to, iż posiadam dekoder pace pvr 500G, gniazdo sat. mam w jednym pokoju, chciałbym podłączyć ten dekoder w innym pokoju a to wiąże się z przeciąganiem kabla sat. dosyć dużej długości, chciałby tego oczywiście uniknąć. Tutaj pojawia się moje pytanie: czy istnieje jakieś urządzenie, lub coś co pozwoli przenieść dekoder jakieś 15 m dalej nie ciągnąc ze sobą kabla sat.?

 

Z góry wielkie dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór

 

Jestem użytkownikiem Cyfry + od kwietnia 2011r., w październiku 2012r. kończy mi się umowa i w związku z tym mam takie pytania:

1. Czy jeśli chcę przedłużyć umowę, ale na innych warunkach, to czy muszę napisać do nich pismo, w którym poinrmuję ich że rezygnuję z ich usług. I dopiero po wygaśnięciu umowy mogę podpisać drugą na lepszych warunkach?

2. Obecne posiadam dekoder Sagemcom DSI87 HD, który nie spełnia moich oczekiwań, bo chciałbym aby kolejny sprzęt mógł realizować usługę CYFRA + VOD. Który Waszym zdaniem z oferowanych jest najlepszy http://www.cyfraplus.pl/technologie/sprzet.html ? I czy można do niego podłączyć Splitter? Jeśli tak, to który

 

Jeśli w tym wątku były odpowiedzi na moje pytania, to proszę o podanie, a następnie o skasowanie mojego posta. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz Pace HD PVR :) i tak działa na splitterze. Co do punktu pierwszego wyślij do nich wypowiedzenie i oczekuj na telefon bądź sam napisz do nich e-mail o chęci przedłużenia umowy.

 

 

Teraz tak :) Mam pytanie. Na czym polega assistance? Skorzystałem z assistance i oczekuję na montera, Pan z Cyfry + mnie poinformowała, że usługa jest darmowa. Troszkę mam mętlik w głowie i mam pytanie czy ta usługa zawiera dojazd do klienta i zlikwidowanie usterki? Rozumiem,że za sprzęt typu kabel,konwerter muszę zapłacić jeśli będzie trzeba wymienić? Na co uważać jeśli monter już zacznie działać? Nie chcę aby mi wmówił, że coś jest popsute i trzeba to wymienić. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo się zdenerwowałem dzisiaj. Cyfra + właśnie naliczyła mi 20 zł do zapłaty po tym jak wszedłem na ica zobaczyłem właśnie tą kwotę. Mam pakiet Canal + Kompakt HD za 62 zł dla klientów innych telewizji. U mnie była to n-ka. Dekoder wynajem miało być za 10 zł. I teraz pytanie za co mogli policzyć w ica nic nie pisze za co. Tylko widnieje kwota 20 zł. Czy mogli się pomylić i policzyć mi Pace PVR HD za 20 zł a nie za 10 zł. Czy Cyfra + Online jest za darmo ? Za co mogli mi policzyć. Miało być 2 miechy za darmo plus 3 niepełny też. Czy w Cyfrze jest tak że abonamentu przez te prawie 3 miesiące nie liczą, a liczą natomiast za dekoder? Proszę o odpowiedź i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem technika w sprawie ustawienia anteny, bo mi nie działały kanały z transpondera 11411. Wszystko ok, ale podczas deszczu spada jakość i zaczyna się pikseloza. Co trzeba w takiej sytuacji zrobić? Facet mi mówi, że to wina konwertera. Konwerter Opticum QUAD i antena 80 cm od N.

PS: dodam, że chciał mi sprzedać taki sam konwerter co ja mam, bo powiedział, że kanały przez niego nie działają, że nie łapie dobrej częstotliwości. Wszedłem na drabinę, konwerter był przesunięty na 10 stopień, przesunąłem na 5 i wszystko OK. Tylko jak powiedziałem, deszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...