Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno kupiłem tuner nbox z Enigmą2 i niestety nie wiem jak włączyć kanały radiowe z pakietu Cyfry+.

Po wejściu na kanał Cyfra+ PR nie mogę zmienić ścieżki dźwiękowej z włączonego pierwszego programu z listy na np. trzeci lub kolejny( tutaj Program 3 lub 4 PR).

Może ktoś zetknął się z tym problemem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam dostać od C+ Pace PvR 500gb, moje pytanie brzmi jak mi ten dekoder będzie działać ze stara antena WIZJI TV? Ile trzeba zainwestowac żeby w pełni korzystać z możliwości tego dekodera, i jakie możliwości da mi on w połączeniu z antena Wizji?

Nie posiadam telewizora z HD więc to nie jest wyznacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy mi takie coś http://allegro :censored:

żeby podpiąć Pace PVR 500gb i ten drugi dekoder 250gb i mieć w nich wszystkie opcje i żeby to działało jak należy?

 

Macie jakis sposób na jak najłatwiejsze i najmniej inwazyjne wprowadzenie czterech kabli z anteny do domu? (tak żeby nie niszczyć framug okien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej zadam pytanie czy wszystkie arivy mają uniwersalny czytnik kart? :) Bo niby w specyfikacji jest : Czytnik kart płatnych telewizji, ale z drugiej strony zmylił mnie napis na obudowie "conax" , który o ile się nie mylę dotyczy telewizji "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedze i zastanawiam się z kumplem.Mam np CP no i wiadomo satelite i np tuner na 4 wejścia.Czy jak kupie sobie dekoder C+ i podłącze tylko kabel Cyfry pod ten tuner to będzie mi odbierać Cyfra+.Czy musiałbym kupić nową satelite i też nowy osobny tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pod obecnie posiadaną antenę (konwerter) podłączysz dekoder Cyfry+ z ich kartą abonencką to będziesz mógł bezproblemowo korzystać z usług nowej platformy bez żadnych dodatkowych modyfikacji swojej instalacji bo Cyfrowy Polsat oraz Cyfra+ świadczą swoje usługi za pośrednictwem tego samego satelity (HotBird 13E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...