Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Philips PVR od Cyfry. W menu jest tylko Hotbird i Inny i właśnie wartości dla inny chciałem. Nie chodzi mi o to by odbierać z hotbird i astry a przez jakiś czas tylko z astry. Myślałem że się da po wpisaniu określonych wartości ustawić astrę z pomocą tego paska sygnału w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyżej - o blokadzie moim zdaniem dotyczy tylko i wyłącznie dekoderów C+ ( choć i tu nie jestem na 100% pewny co do blokady FTA).

Na tunerach "niezależnych" w ogóle nie da się nic zablokować, oczywiście kartę C+ może "zablokować" - o ile jest w czynnym tunerze i nie jest sama blokowana softwarowo czy sprzętowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tzw. początkujący

I mam pytanie :

Jak w Cyfrze+ dostać tuner pace za 0 zł ?

Mój padł niestety płacę optimum z c+ oraz 11 zł za opcje hd

Nie chcę kupować nowego a po napisaniu mojego emaila do firmy stała propozycja to za ww tuner 10 zł .

Może ktoś jakiegoś pomysła ne ww sytuację !?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. W dniu dzisiejszym (rano) poprzez infolinię dokonałem zmiany pakietu z Canal+ Start HD na Canal+ Kompakt HD. Mam opcję multiroom i dekoder DSI87. Nowe kanały zostały aktywowane, ale jest problem. Wszystkie w jakości SD działają np. Kino PL, TVP Seriale, itd. Niestety kanały HD nie działają np. AXN HD, Eurosport HD czy National Geographic Channel HD. Sprawdzałem w ICA i pokazuje właśnie pakiet C+Kompakt HD. Niestety druga karta jest kilkadziesiąt kilometrów stąd i nie mogę sprawdzić jak sytuacja wygląda na tamtej karcie. Robiłem już reaktywacje karty w ICA, wyciągałem kartę z dekodera i wkładałem ponownie. Nawet przywróciłem ustawienia fabryczne w celu ponownego pobrania listy kanałów, ale nic z tego nie przynosi efektów... Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...