Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3. Są 3 dekodery do wyboru. Sagemcom HD, Pace PVR HD 500GB i Philips PVR HD 250 GB

4. To zależy jakie kanały masz na myśli

 

3. Który z tych dekoderów jest najlepszy ? Zależy mi na nagrywaniu programów, cofaniu itp. Szybkim działaniu

4. Canal + Sport HD czy tam obraz wygląda lepiej niż na nSport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@szrama, 3. Mam Pace Pvr HD no i smiga jak smiga, nie wiem czy lepiej od philipsa, ale w miare smiga.

4. Ciezko powiedziec, mam dostep do nSport HD i C+ Sport HD, zalezy od meczu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet CANAL+ Start HD z multiroomem. Płacę za niego 53 zł/miesiąc. Chciałem zmienić pakiet na CANAL + kompakt HD. Wchodząc na ICA wyskakuje mi oferta za 102 zł. Czy jestem w stanie dostać jakąś ciekawszą ofertę na zmianę na ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć coś więcej jak współpracuje nbox z Enigma 2 + cyfra? Czy sa wszystkie kanaly, czy wyszukuje wszystkie transpondery? Czy przechodzą uprawnienia auto, czy telefonicznie? Ogólnie kilka słów o tym nboxie(jakosc, skalowanie obrazu, timeshift, nagrywanie). Nie znam linuxa wiec poczatkowo chce tylko w pelni uzywac do ogladania cyfry, ew filmow z dysku, moze kiedys cos wiecej jak juz się podszkolę. Z góry bardzo dziękuję za kilka zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dwóch dokumentów ze zdjęciem, wymaganych w punktach Cyfry, słyszałem coś o oświadczeniu o braku dodatkowego dokumentu. Można coś takiego wykorzystać?

Mam tylko dowód i książeczkę wojskową, tej jednak nie akceptują.

Skończyła mi się umowa z n-ką chciałem zmniejszyć pakiet w n do minimum a wessać cyfrę.

Przy zamówieniu n-ki potrzebowałem tylko dowód... a w cyfrze jakieś wyższe wymagania.

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jako drugi dokument (nie musi być ze zdjęciem) może być rachunek za prąd, gaz, wodę albo media (np. kablówkę albo inną platformę sat) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...