Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj wonsik nie łap za słówka...dobrze wiesz, ze chodzi mi o wartość parametru jakości sygnału. To że mam nie przestawiać anteny to już wiem, chcę się dowiedzieć przy jakiej wartości parametru jakość odbiór zaczyna szwankować. Czy jeśli będę miał jakość na poziomie 60-70% będzie ok czy ustawiać bliżej 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infolinii mi powiedzieli, ze nie moge migrowac do kompaktowego, tylko do canal+ kompakt. migrowalem i wlaczylem hbo. nie chce w to wnikac. niestety niektore kanaly nie dzialaja. mtv live hd, axn hd, polsat film i pare innych. hbo dziala ;) moj dekoder to alma s-2100 soft 1.20b2. tuner to klon fergusona arivy. czy to normalne i musze poczekac na uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, po odliczeniu kosztu TV, nawet za najniższą cenę na internecie, zostaje Ci prestiż za 138zł. Raczej taką cenę ciężko dostać za pełną ofertę.

Żeby nie było że jestem gołosłowny:

199*24 = 4776

4776 + 149 = 4925

 

Koszt telewizora - 1630zł.

 

4925 - 1630 = 3295zł.

 

3295/24 = 137,29zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie, w jakim abonamencie jest dostepny kanał TVP HD. Nie chodzi mi o opcje dodatkowe HD Promo,tylko o abonament. Ktoś może mi podać stronę na której znajdę jakie kanały są dostępne w abonamencie c+optimum HD. Tylko nie podawajcie linka do strony cyfry, bo tam to oni sami nie wiedzą jakie kanały mają w jakim abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod który transponder najlepiej "próbować" ustawić antenę? Sygnał z satelity siła: 75%, jakość 100%, ale dla poszczególnych transponderów te liczby się zmieniają.

np.

11278 - S 72%, J 63% (C+ Sport HD)

11411 - S 68%, J 74% (C+ Gol HD)

11508 - S 69%, J 99% (TVN HD)

10834 - S 73%, J 76% (BBC HD)

11258 - S 70%, J 64% (EUROSPORT 2 HD)

 

Antenę (70cm) ustawiałem samodzielnie, ale wiem już, że wymaga poprawy (uchwyt nie wisi w poziomie). Odbieram poprzez moduł CAM i wbudowany tuner w TV (głowica ma na pewno mniejszą czułość). Myślicie, że wyciągnę coś więcej z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...