Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zmierzam dokonać zakupu Cyfry + jednak chcę się upewnić czy odbierany sygnał będzie dostatecznie dobry gdyż mieszkam w bloki o kształcie litery L i chcąc zamontować antenę satelitarną we właściwym kierunku będzie ona skierowana na drugą część bloku, która znajduję się kilka metrów od balkonu... :shock: Nie wiem czy w tej sytuacji antena będzie w stanie złapać odpowiedni sygnał.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sunrise co do tego budynku obok to antena musi "widzieć" satelitę. Może rysunek przybliży miejsce zawieszenia anteny :)

 

Żadnej anteny u sąsiada nie musicie wieszać na balkonie czy elewacji, tylko zmienić u niego konwerter na Twin (2wyścia LNB, sąsiad i wy lub quad 4wyjścia LNB sąsiad i wy z dekoderami z nagrywaniem)

 

jpgfbs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko,w poniedziałek zadzwoniłem i zrezygnowałem z opcji HBO, no a na następny dzień na ICA wszystkie oferty specjalne oraz możliwość zmiany pakietu mam zablokowane,wie ktoś powiedzieć dlaczego?,pytam bo chciałem sobie teraz włączyć cinemax za 10 zł z ofert specjalnych ale już nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem Cyfry+ z dekoderem SAGEMCOM DSI83 HD, chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość ręcznie dodanie kanału FTA?

Dokładnie mam na myśli ten kanał:

"Hot Bird 13A (13°E), 2012-05-10

The Green Channel is testing in DVB-S Clear on 11662.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:3/4 SID:16918 PID:600/601."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzwonilem do dystrybutora z mojego miasta z zapytaniem o dostepnosc dekodera Philips PVR HD i uzyskalem informacje, ze nie ma juz umow na 6 miesiecy. Na stronie cyfry nadal widnieje informacja o promocji 6 miesiecznych umow. Moze mi ktos wyjasnic jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...