Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam problem, zawsze płaciłem rachunek za cyfrę przez ica, a tu dzisiaj wchodzę i nie ma takiej opcji, jak mam teraz zapłać za cyfrę ?. Przedtem było tak że klikałeś zapłać wybierałeś bank i przechodziło ci do logowania na stronę banku i przelewałeś i nic nie musiałeś wpisywać.

Jakie dane mam podać podać przy przelewie przez internet.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, zawsze płaciłem rachunek za cyfrę przez ica, a tu dzisiaj wchodzę i nie ma takiej opcji, ....

viewtopic.php?f=6&t=459&p=722433#p722451

jak umowe 12 miesięczną podpisałem 1 czerwca 2012 to kończy mi się umowa 1 czerwca 2013 czy ostatniego czerwca?

viewtopic.php?f=6&t=13379&view=unread#p722940

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak umowe 12 miesięczną podpisałem 1 czerwca 2012 to kończy mi się umowa 1 czerwca 2013 czy ostatniego czerwca?

viewtopic.php?f=6&t=13379&view=unread#p722940

Ty odpowiedzi linkujesz w/g jakiegoś klucza, czy kompletnie na pałę? Bo związku wypowiedzi z tematu Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów) ze sprawami regulaminowymi jakim jest czas obowiązywania umowy jakoś dopatrzeć się nie mogę, tym bardziej, że link podałeś taki, że każdemu będzie się otwierać inna strona. Kliknij sobie ten link kilka razy i zobacz gdzie Cię będzie rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą samą metodą zrobiłem pierwszy link co drugi, a powstało jakieś cudo. Przepraszam, poniżej prawidłowy

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=19350#p722940 nie zawsze chce przesuwać stronę, jest czarny nagłówek (8 post od góry), czyżby za dużo stron w wątku? W życiu nic nie jest idealne.

no właśnie o to mi chodzi czy umowa jest do 1 czerwca czy do konca czerwca?

Zawsze musi być pełne dwanaście miesięcy. Proste jak drut.

"Ugryziony" czerwiec (czwarty) już nie jest pełnym miesiącem.

A wcześniej dostał odpowiedź na

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=19350#p722917

jak umowe 12 miesięczną podpisałem 1 czerwca 2012 to kończy mi się umowa 1 czerwca 2013 czy ostatniego czerwca?

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=19350#p722919

Dwanaście miesięcy to na koniec maja.

Pytanie zadał w dwóch wątkach.

Na pewno nie linkuje na pałę i nie przegryzam 3 dni bzdurnego postu na który zainteresowany dostał odpowiedź 3 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie,

 

Nie jestem pewien, czy piszę w dobrym temacie, ale nie chciałem zakładać nowego wątku. W razie czego bardzo proszę moderatorów o przeniesienie mojego posta.

 

Otóż sytuacja wygląda następująco - planowałem założyć Cyfrę+ jeszcze przed wyłączeniem nadajników, jednak dzisiaj natrafiłem na informację o fuzji C+ z N, która będzie miała miejsce już po 19 marca - stąd też moje pytanie: czy warto w tym momencie podpisywać umowę z Cyfrą, czy lepiej się wstrzymać i poczekać aż dostępna będzie oferta NC+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie, dotychczas posiadałem pakiet cyfry SD i oglądałem to na trzech pionierach 1430 poprzez spliter, kończy mi się umowa z końcem kwietnia i teraz chcą mi sprzedać pakiet HD z dekoderem z dyskiem twardym i takie moje pytanie czy to wszystko będzie mi działać? Rozmawiałem z panem od splitera to twierdzi że spliter rozdzieli bez problemu, ale mam wątpliwości czy te pioniery SD będą działały?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D W parowanie nie wierze jestem w cyferce od samego startu i już kilka razy przeżyłem te parowania. Wydaje mi się, że za dużo mają do stracenia. :twisted:

 

Parowanie wartościowych kanałów będzie koniecznością w przypadku systemu conax CAS7. System mocno dziurawy i bardzo leciwy - 10 lat.

Na razie reszta bez zmian. Tylko preferowane będzie wypchnięcie sprzętu ADB którego jest za dużo jak na spodziewany popyt na NC+.

Ileś lat temu też wpychano na siłę Philipsy po Wizji TV.

 

Cyfra+ została wykupiona przez n-ke bo widze że, reklamy teraz są nc+, myslalem że, cyfra+ da rade sama na rynku.

 

Sprawdź sobie kto i ile ma udziałów. TVN/ITI podreperowały sobie sytuację finansową tą fuzją ale i tak były zmuszone sprzedać znaczną wiekszość onet.pl.

Nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet SUPERPREMIUM HD – zostało mi jeszcze ze 12 miesięcy do końca umowy, ale zastanawiam się nad migracją do nc+. Na razie miałbym jednak kilka pytań.

 

1. Na stronie ncplus.pl jest napisane:

„"1. Kanały: Canal + Family, Canal+ Family 2, Canal + Film, Canal+ Film 2, Canal + Sport , Canal+ , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +."”

Czy to znaczy, że ja również będę miał takie zmiany w Canalach+ nawet jeżeli nie przemiguję do nc+?

2. Chciałbym skorzystać z Multiroom Standard HD:

http://ncplus.pl/oferta/multiroom

Czy aby skorzystać z tego Multiroomu trzeba koniecznie wziąć te dekodery, które oni oferują, czy też można wykorzystać swoje, które miałem do tej pory (Ariva)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...