Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NA 95% po 5 kwietnia na starej umowie z Cyfra+ dostaniesz family i reszte zamiast tych zabranych,

 

Czy wówczas można będzie wypowiedzieć umowę bez płacenia kary?

 

a co do nowego MR Standard to działać będzie tylko na dekoderach danych od nich marki ADB czyli tzw "białych szrotach".

 

A do Multiroom Premium HD też wymagane są ich dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA 95% po 5 kwietnia na starej umowie z Cyfra+ dostaniesz family i reszte zamiast tych zabranych, a co do nowego MR Standard to działać będzie tylko na dekoderach danych od nich marki ADB czyli tzw "białych szrotach".

 

A skąd ta informacja? I dlaczego akurat 95%? Pytam bo trochę się obawiam o mecze ligi polskiej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę wymienić dekoder, jeśli chcę skorzystać z oferty nc+?

Jeżeli korzystasz z dekodera firmy ADB, który posiadasz z platformy n, dekodera z funkcją HD lub HD PVR z oferty CYFRY+, nie jest konieczna wymiana sprzętu na nowy. W innym przypadku, aby wykorzystać funkcjonalność platformy nc+, taka wymiana będzie niezbędna.

 

http://ncplus.pl/migracja/pytania-i-odp ... erty%20nc+?

 

Czyli rozumiem, że jeżeli teraz posiadam jeden dekoder HD - Ariva 102E oraz drugi dekoder SD - STRONG 6880, to powinienem wymienić tylko ten STRONG 6880 na dekoder HD?

 

Czy w nowej ofercie dekoder zakupię na własność, czy będę dzierżawił?

Po skorzystaniu z oferty nc+ sprzęt udostępnimy Ci na dotychczasowych zasadach.

 

http://ncplus.pl/migracja/pytania-i-odp ... Cawi%C5%82?

 

To znaczy na jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własność.

Tutaj nasuwają mi się jeszcze dwa pytania.

 

1. Skoro powinienem wymienić dekoder na nowy, to czy muszę koniecznie brać dekoder od nc+, czy też mogę samemu kupić np. na allegro (może będę w tej cenie jakieś inne lepsze modele)?

2. Czy to koniecznie musi być dekoder HD? Bo jeżeli tak, to będę też musiał wymienić telewizor CRT na jakiś nowszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nc+zadzwoniło do mnie proponowali przejscie do nc + obecnie mam ofertę superpremium z multiroomem za 114 zł a po przejsciu do nc+ oferta platimum po rabacie za 149 zł plus multirom za 20 zł plus dekoder 20 zł (oczywiscie wymiana dekoderow na nowe) chorzy !!!!!! no i pani poinformowala że jeśli się nie zgodzę na przejscie do nc + to rozwiążą zemną umowę (ciekawe czy tak można ) ale o tym zostane poinformowany listownie czyli żegnamy się z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Nie wiem czy dobrym dziale.....

 

Chodzi o to ze w styczniu prezedluzylem umowe na c+optimom z promo hd itp....

Od wczoraj mam po[beep]y uklad kanałow i nie mam discovery i historii .. jest tylko w hd ale wyskakuje ze brak uprawnien do odbioru itp... o co tu chodzi ... dlaczego nie mam kanałów ktore wczesniej mialem lub dlaczego jak mam opce HD to nie mam wszystkiego w HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA 95% po 5 kwietnia na starej umowie z Cyfra+ dostaniesz family i reszte zamiast tych zabranych, a co do nowego MR Standard to działać będzie tylko na dekoderach danych od nich marki ADB czyli tzw "białych szrotach".

A skąd ta informacja? I dlaczego akurat 95%? Pytam bo trochę się obawiam o mecze ligi polskiej :(

 

mecze ligi polskiej już wczoraj było info, że bedą rozsiane na wszystkich kanałach sportowych łacznie z family i nsportem oraz canal+ zwykłym, jeszcze tylko brakuje żeby na HBO były...

W\ogóle cena HBO jest żalosna, jak coś co kosztowało i w cyfrze i w ence przez tyle lat 20zł jak opcja dodatkowa teraz kosztuje 25-30zł , przecież to kpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Nie wiem czy dobrym dziale.....

 

 

Od wczoraj mam [beep] uklad kanałow i nie mam discovery i historii .. jest tylko w hd ale wyskakuje ze brak uprawnien do odbioru itp...

Discovery masz na liście kanałów na pozycji 269 , a History na 267 . Tu masz link do nowej listy kanałów :

https://satkurier.pl/news/83970/nowa-lis ... la-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w ramach migracji z Cyfry+ do nc+, nie muszę brać tych dekoderów od nich oraz któregoś z tych multiroomów (Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD), tylko mogę zostać przy moich dotychczasowych dekoderach (Ariva i STRONG) i multiroomie, który mam obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja przedłużyłam umowę telefonicznie 19.03 na 12 miesięcy .....do dziś nie przyszedł mi aneks o przedłużeniu umowy. Nie mogę tez się zalogować na ICA zęby sprawdzić ile do zapłaty mam i jakie promocje mam.

Tyle ze rachunek na pocztę @ mi przyszedł taki:

 

■ OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 04/2013

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ

 

■ Zestaw CANAL+ OPTIMUM HD 107,00 -36,00 71,00

■ HD OPTIMUM promo 8,00 -8,00 0,00

■ FILMBOX HD 15,00 -15,00 0,00

■ MGM i nSport 5,00 -5,00 0,00

■ MULTIROOM 20,00 -20,00 0,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 15,00

Wszystko 86,00 zł

 

Nie miałem od nich żadnego dekodera wiec telefonicznie obiecali mi PRV500gb za 0 zł , a ze nie mieli dla mnie w mojej mieścinie to wziąłem darmowego dsi 83, za którego pobrali mi opłatę 15 zł, choć był w ulotce napisane ze za darmo .

Gdzie mam napisać zęby cofnęli mi opłatę za wynajem dekodera, nie znając nr umowy.? lub coś mam zrobić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...