Skocz do zawartości

MUX 3 (TVP)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiono TVP2 w HD. Niestety usuniętą wersją TVP INFO jest nie ta lokalna, tylko sąsiednia, przez co w obu multipleksach mamy dubla.

 

Jak dubla jak w MUX-1 masz wersję TVP Info swoją lokalną a w MUX-3 wersję dodatkową sąsiednią.

 

Dla przykładu podam z PKiN (Warszawa):

 

1. MUX-1 TVP Info Warszawa

2. MUX-3 TVP Info Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dostępne też już są moce dla nowych nadajników, które MUX-3 będą nadawały we wschodniej części pomorskiego. Można podejrzeć w linku, który podawałem na poprzedniej stronie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Poland - oj tam włączą to włączą Wam MUX3 z Chorągwicy dookólnie 20 maja nie to nie poczekamy i choćby do kwietnia 2014. Ja też nie odbieram stałego sygnału MUX3. Odbieram tylko podczas tropo z Raszyna.

P.S zobaczymy czy będą jakieś włączenia MUX 3 podczas marcowych wyłączeń analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja powiem jeszcze lepiej pisząc że po polepszeniu mocy multipleksów z Wisły ich zasięg przy dobrych antenach jak i lokalizacji sieje aż w rejony mojego powiatu bocheńskiego. Ostatnio mi wspomniał o tym mój znajomy który próbował odbioru tego multipleksów.

Mnie tymczasem ciekawi jak to będzie z kwietniowym i majowym wyłączaniem analogu - na razie tylko wiem że będzie tymczasowy kanał MUX3 w Tarnowie na kanale 57. Gdyby wyrzucono stamtąd dwie analogowe stacje doświetlające to możliwe byłoby też wprowadzenie tymczasowego multipleksu trzeciego dla Krakowa ale i reszty odbierających program z "Chorągwicy" który nadawałby na tym samym kanale co Tarnów. Zastanawia mnie też moc nadajnika bo jeżeli wprowadzą 100 kW to nadajnik będzie siał dalej niż analogowy kanał TVP Info Kraków z kanału 50 na którym to potem pojawi się MUX3. Przypomnę że moc tamtejszego nadajnika to 500 kW czyli od 75 do 81 kW w przełożeniu na nadawanie cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...