Skocz do zawartości

MUX 3 (TVP)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ta sytuacja jest w stanie coś zmienić. To będzie działać na zasadzie odbijania piłeczki, bo najpierw w temacie wypowie się KRRiT, potem UKE itd.

 Według wyników badań obecnie dostępu do DVB-T2 nie ma około 0,99 mln osób, a więc pokazuje to, że ludzie jednak zaczynają wymieniać swój sprzęt. Liczba osób nie posiadających dostęp do DVB-T2, najpewniej spadnie do 0, dopiero pod koniec 2023 roku... ;)

 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki cokolwiek jest nadawane w starym standardzie to nigdy nie będzie tak, że liczba osób bez DVB-T2 spadnie do zera.

Mozna czekać i 5 lat a okaże się, że te 500 tys osób nadal będzie na starym systemie, bo im wystarczy, bo po co zmieniać skoro działa itd.

 

TVP już dawno powinno przedstawić nowy harmonogram.

Jak nie ruszą nic od marca do maja, to potem na koniec roku też znajdą jakieś wytłumaczenie i zmienią rezerwację na czas nieokreślony...

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Obecnie powstało tyle kanałów,że nie sposób je wszystkie oglądać.Nie dosyć,że te same audycje lecą na kilku podobnych programach,to jeszcze powtórkowo.Wolałbym,aby ograniczono liczbę kanałów,( np.Kultura,Historia,Dokument,połaczyć w jeden) dając ciekawsze treści i w lepszej jakości np. full hd. Szkoda tylko,że moje oczekiwania nie idą w parze z tymi od nadawców,gdzie kasa z reklam musi się zgadzać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nałożenie TVP kagańca na nadawanie więcej niż 8 kanałów na multipleksie, to bardzo niedobrze. TVP powinna wobec tego odmówić zwolnienia miejsc w MUX-8 i MUX-1.
(Przy okazji, przyznaję że się pomyliłem. Myślałem że w MUX-3 zmieszczą się dotychczasowe kanały w HD plus TVP 4K. Jednak pomyliłem się w obliczeniach, bo tam jest sześć kanałów a nie pięć. W tym roku oprócz TVP 4K nadawało pięć kanałów HD.)
Niestety, na forum pewnie znajdą się osoby, które z radością stwierdzą że to okazja do wyrzucenia Polonii z naziemnej. Jest u niektórych niestety jakaś niezdrowa satysfakcja żeby zrobić co się da, byleby tylko odebrać widzom naziemnym możliwość jej odbioru. :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Polonia tylko z satki i kabel. Częstotliwości naziemne dla NTC są dobrem rzadkim nie zgadzam się by je marnować na kanały powtórkowe a tym bardziej na kanały dla Polaków za granicą. Chcesz oglądać TVP Polonia to jest FTA w HD z satki HotBird. Tam leci to samo co na innych kanałach w tym sporo z ramówki TVP2 np. "Pytanie na śniadanie" live równolegle z emisją w TVP2. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2023 o 19:46, pablo21 napisał(a):

TVP Polonia jest FTA w HD z HotBird

I ten otóż transponder wykorzystuje tylko właśnie ten kanał.

Dlatego skoro TVP ma tyle kasy , a jeszcze im dali ostatnio, to powinni wykupić go w całości.

Dodać na niego jeszcze Nauka, Kobieta i wszystkie regionalne , ew. World (FTA)

Dołączyć do nich systemy kodowania od naszych graczy wraz z obowiązkowymi uprawnieniami dla SMART HD+ , START+

Cza się dogadać , a nie marudzić że inni mają na siłę dystrybuować ich kanały na własnych upchanych do bólu Tp.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przenieśli te kanały do MUX 3, bo już myślałem, że chcą usunąć je, z tak łatwej możliwości wyboru, jaką jest ustalenie miejsca na liście dla każdego z nich oddzielnie.

 

Może kanał Alfa TVP też będą chcieli dodać, a przynajmniej dobrze by było gdyby chcieli to zrobić. Dajmy im jeszcze trochę czasu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...