Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiadomo oficjalnie: "Odkodowany sygnał Canal+ dostępny będzie od godziny 15 do 24 w dniach 1 i 2 października 2016 roku. Promocyjny dostęp zyskają wszyscy abonenci platformy nc+ oraz sieci kablowych (m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea, Netia, TOYA oraz wielu innych)."

 

Wśród premier, oprócz dwóch odcinków nowego serialu "Belfer", także "Panie Dulskie" i "Demon" oraz powtórka "Żyć nie umierać".

 

Swoją drogą ciekawe, czy nc+ i kablówki przygotują jakieś promocje na Canal+. Bo ceny, szczególnie w kablówkach, są wysokie.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo oficjalnie: "Odkodowany sygnał Canal+ dostępny będzie od godziny 15 do 24 w dniach 1 i 2 października 2016 roku. Promocyjny dostęp zyskają wszyscy abonenci platformy nc+ oraz sieci kablowych (m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea, Netia, TOYA oraz wielu innych)."

 

Wśród premier, oprócz dwóch odcinków nowego serialu "Belfer", także "Panie Dulskie" i "Demon" oraz powtórka "Żyć nie umierać".

 

Swoją drogą ciekawe, czy nc+ i kablówki przygotują jakieś promocje na Canal+. Bo ceny, szczególnie w kablówkach, są wysokie.

Tylko dlaczego piszą o odkodowaniu, skoro sygnał nie będzie odkodowany? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A ja mam pakiet C+ Select w UPC, ciekawe czy będę miał dostęp do C+ Seriale i C+ Discovery? Z chęcią bym się sam przekonał jak te seriale w C+ wyglądają.

Mogę ci zrobić screen(a) i zobaczysz  :P  ;)

Tak na poważnie to na C+Seriale rzadko zaglądam,żona czasem ogląda za to C+Discovery zdarza mi się bo ciekawe programy dokumentalne tam są  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest FTA to nie można mówić, że jest odkodowane.

To jak to nazwać? Z punktu widzenia technicznego - nie. Ale z punktu widzenia klienta platformy/kablówki nieosiadającego paczki Canal+ - tak.

Zresztą, to problem marketingowców. Nie nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, po co mam znać promocje na Canal+ w nc+ będąc w UPC?  :crazy:

To raczej jednak nie mój problem

 

Po drugie, ja mam na myśli ogólnie rynek medialny i pełny pakiet 8C+ w dobrej cenie.

Wypisujesz ciekawe czy będą jakieś promocje w NC+ na paczkę C+.Nie znając kompletnie oferty i obecnie oferowanych promocyjnych ofert na tą paczkę :lol2: Pełna paczka C+ za 25 zł to rzeczywiście zła  cena :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe CANAL+ 26.09.02.10.2016:

 

poniedziałek, 26 września 2016:

21:00 Straight Outta Compton - dramat biograficzny, USA 2015 CANAL+

 

wtorek, 27 września 2016:

20:00 Altamira - dramat obyczajowy, Francja/Wielka Brytania/Hiszpania 2016 Canal+Film

 

środa, 28 września 2016:

20:00 Cudowny smak faworków - komediodramat, Francja 2015 Canal+Film

 

piątek, 30 września 2016:

23:00 Sinister 2 - horror, Wielka Brytania/USA 2015 CANAL+

 

sobota, 1 października 2016:

15:00 Panie Dulskie - komedia obyczajowa, Polska 2015 CANAL+

22:30 Demon - thriller, Izrael/Polska 2015 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to nazwać? Z punktu widzenia technicznego - nie. Ale z punktu widzenia klienta platformy/kablówki nieosiadającego paczki Canal+ - tak.

Zresztą, to problem marketingowców. Nie nasz.

 

No już prędzej "otwarte okno" jak to wspomniał @Kirk. :) Określenie "odkodowany" jest mylące, bo sugeruje, że mogę oglądać wszyscy.

 

Hmm, bardziej by tu pasowało określenie, że kanał zostanie udostępniony, niż odkodowany. :roll:

Bo, jak zostało słusznie zauważone, odkodowanie "formalnie" oznacza zaprzestanie kodowania, czyli nadawanie FTA.

Też często drażni mnie to określanie przez operatorów "odkodowaniem" jakiegoś kanału na jakiś czas, np. promocyjnie, mimo iż  "fizycznie" kanał ten nadal pozostaje kodowany.

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie. Kiedyś było okienko FTA i także jak robiono jakieś promocje, to to też zdarzało się FTA. Teraz już tak dobrze nie ma. Jak coś jest "odkodowane", to tylko dla abonentów nc+ i kablówek, które w takiej okazji biorą udział.

W Orange też będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...