Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w Canal+ 29.02-6.03.2016

 

Poniedziałek 29 lutego

21:00 Zabójcza - sensacyjny, USA 2015 CANAL+

 

Wtorek 1 marca

20:00 Poznaj moją żonę - melodramat, USA 2015 CANAL+ Film

 

Środa 2 marca

20:00 Max i Helena - dramat historyczny, Włochy 2015 CANAL+ Film

 

Piątek 4 marca

21:00 Loft - thriller, Belgia/USA 2014 CANAL+

 

Sobota 5 marca

21:00 Życie nie gryzie - komedia romantyczna, USA 2014 CANAL+

 

Niedziela 6 marca

21:30 Chłopaki do wzięcia - komedia obyczajowa, USA 2014 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 7-13.03.2016

 

Poniedziałek 7 marca

21:00 Nadprzyrodzony pakt 2 - horror, USA 2014 CANAL+

 

Wtorek 8 marca

20:00 Fatalny grzech - dramat obyczajowy, Portugalia 2013 CANAL+ Film

 

Środa 9 marca

20:00 Daleko od domu - dramat obyczajowy, Kanada 2014 CANAL+ Film

 

Piątek 11 marca

21:00 Haker - sensacyjny, USA 2015 CANAL+

 

Sobota 12 marca

21:00 Wielkie oczy - dramat biograficzny, Kanada/USA 2014 CANAL+

 

Niedziela 13 marca

21:30 Duet na żółtych papierach - komediodramat, USA 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i...? Przecież cały czas kanały premium rzucają też starsze filmy, więc nie rozumiem o co ten hałas. Tym bardziej, że film nie zastępuje premiery dnia, którą będą "Wielkie oczy" na głównym C+, nawet w programie na ich stronie nie ma znaczka premiera przy "Avatarze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i...? Przecież cały czas kanały premium rzucają też starsze filmy, więc nie rozumiem o co ten hałas. Tym bardziej, że film nie zastępuje premiery dnia, którą będą "Wielkie oczy" na głównym C+, nawet w programie na ich stronie nie ma znaczka premiera przy "Avatarze".

A widziałeś obrazek na ich Facebooku? Tam sobie to podpisali jako PREMIERA i nawet w komentarzach ludzie to wyśmiali. Bo to jest śmieszne. I dziwne, że dopiero teraz ponownie zdecydowali się na emisję powtórki. Inne filmy, to wałkują ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 14-20.03.2016

 

Poniedziałek 14 marca

21:00 Anarchia - dramat obyczajowy, USA 2014 CANAL+

 

Wtorek 15 marca

20:00 Szach-mat - dramat obyczajowy, USA 2013 CANAL+ Film

 

Środa 16 marca

20:00 Bóg nie umarł - dramat obyczajowy, USA 2014 CANAL+ Film

 

Piątek 18 marca

21:00 Ziarno prawdy - thriller, Polska 2015 CANAL+

 

Sobota 19 marca

19:00 Just Let Go: Lenny Kravitz Live - koncert CANAL+

 

Niedziela 20 marca

21:30 Disco polo - komedia muzyczna, Polska 2015 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy serial w CANAL+ od 7 kwietnia: "Rodzina Warrenów". Emisja w czwartki o 21:00: http://naekranie.pl/aktualnosci/the-family-rodzina-warrenow-w-kwietniu-w-canal-790604

Warto też dodać, ze tego samego dnia wraca "Blindspot: Mapa zbrodni" (czwartki 21:45). A już od najbliższej niedzieli, 20 marca o 22:45 wraca "Quantico" - w Canal+Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 21-27.03.2016

 

Poniedziałek 21 marca

21:00 Polskie g ówno - muzyczny, Polska 2014 CANAL+

 

Wtorek 22 marca

21:00 Jeziorak - thriller, Polska 2014 CANAL+

 

Środa 23 marca

21:00 Warsaw by Night - dramat obyczajowy, Polska 2015 CANAL+

 

Piątek 25 marca

21:00 Carte Blanche - dramat obyczajowy, Polska 2015 CANAL+

 

Sobota 26 marca

21:00 Siódmy syn - fantasy, Kanada/Wielka Brytania/USA/Chiny 2014 CANAL+

 

Niedziela 27 marca

17:45 Baranek Shaun - animowany, Francja/USA 2015 CANAL+

21:00 Uprowadzona 3 - sensacyjny, Francja 2014 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 28.03-3.04.2016

 

Poniedziałek 28 marca

21:00 Zbuntowana - SF, USA 2015 CANAL+

 

Wtorek 29 marca

20:00 Piąte: Nie odchodź! - dramat obyczajowy, Polska 2014 CANAL+ Film

 

Środa 30 marca

20:00 Rodzinne turbulencje - komedia, Francja 2014 CANAL+ Film

 

Piątek 1 kwietnia

23:00 Everly - sensacyjny, USA 2014 CANAL+

 

Sobota 2 kwietnia

21:00 Ocalona - thriller, Wielka Brytania/USA 2015 CANAL+

 

Niedziela 3 kwietnia

21:30 Selma - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2014 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W sieci pojawiły się dość niepokojące wieści dotyczące CANAL+http://naekranie.pl/aktualnosci/francuska-grupa-canal-niebawem-zbankrutuje-848090Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi bo byłaby to mała katastrofa

Kłopoty francuskiego C+ to nie nowa sprawa. I to, ze Vivendi ma z tym problem i traci tam wiadomo od dawna. Teraz musieli zareagować i tyle. W Polsce Nc+ jest dochodowe, ma oczywiście swoje problemy a prz okazji fatalna komunikacje. I dlatego takie newsy chodzą bez reakcji. Oczywiście mogą rożnie aktywami zarządzać ale nic nie wskazuje by Vivendi odpuściło polski rynek na którym ma sie dobrze. Po za tym trwa mocne tasowanie na rynku, tam zamieszlo Bein ale juz pasują. U nas tez pojawiły sie nowe podmioty. Za jakiś czas kurz opadnie i zobaczymy co z tego wyniknie. Warto także pamietać, ze oprócz Vivendi w Polsce za nc+ stoją także Scrips( właściciel TVN) i UPC także ta struktura tez jest u nas inna.

Jeszcze dla rozjaśnienia sytuacji polecam ten fragment z Wyborczej:

Według "Le Monde" mimo to Grupa Canal+ jako całość pozostaje rentowna. Głównie dzięki budżetowi CanalSat - drugiej największej w Europie platformy cyfrowej, zaraz po Sky Digital - bezpłatnym kanałom, które też wchodzą w skład grupy, oraz dzięki pozostałej działalności we Francji, w Polsce, Wietnamie i Afryce zysk operacyjny Grupy Canal+ w zeszłym roku wyniósł 454 mln euro.

 

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,147881,19962043,canal-zniknie-z-anteny-francuska-telewizja-ma-klopoty.html#ixzz46aHkZFA8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skraju bankructwa? Trochę przesadzają.

 

Dokładnie. Chodzi o samą telewizję CANAL+. A sporo do tego przyczynił się beIN SPORTS. Nie ma co ukrywać. Do tego problemy z kanałem informacyjnym, a będą większe, jeśli LCI przejdzie na FTA. Natomiast dwa inne kanały bezpłatne - D8 i D17 są rentowne. A CANAL+ jako grupa jest na plusie. Poza tym, CANAL+ nie zniknie ot tak sobie, czy w tym roku. Wszystko zależy od najbliższych lat. Najwyżej Vivendi sprzedałoby samą telewizję płatną innemu podmiotowi, a sobie zostawiliby platformę i działalność na rynku telewizji naziemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że sporo ludzi nie rozumie czytanego tekstu, ale to co się dzieje w komentarzach pod tekstami w M2, SK, czy Wyborczej, to już katastrofa :)

Przecież tekst dotyczy francuskiego kanału Canal+. Nie ma to żadnego przełożenia na nc+. Współwłaścicielem nc+ jest Grupa Canal+, a ta jest rentowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zoptymalizowali pozbywając sie trzech lig oraz pozbywając sie wytworni - ciekawe ilu abonentów juz poszło, szczególnie ze Eleveny są nawet w CP. Wsród znajomych i rodziny wszyscy uciekają od nc+, CP tańszy a brak tylko C+ który jest coraz uboższy.

 

Ja mam wrażenie ze u nas C+ zatrzymał sie trochę w czasie, pewnie jeszcze sami nie wierzą, ze hiszpańska im popłynęła.

 

Zacząłem oglądać Jurrasic City bo pomyliłem to z nowym Jurassic Park a potem oglądałem bo nie wierzyłem w to co widzę bo to były efekty lat 80...a zachowanie bohaterów a raczej nadmuchanych modelek idiotyczne. 10 lat temu, ba nawet w 2010 takiego filmu by nie zapodali....albo Zombiebobry

 

"Optymalizacja" w sensie zwiększonego udziału zakupów hurtowych na kilku rynkach.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...