Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie, "Belfer" jest dobry, trochę powyżej średniej. Przyjemnie się ogląda. Realizacyjnie nie odbiega od tego, co już nam pokazały HBO i AXN. Na pewno inspirowali się "Miasteczkiem Twin Peaks", ale mówienie o Polskiej jego wersji, to nadużycie. Nie ma nawet zbliżonego klimatu tajemniczości i niepewności. Twórcy "Belfra" nie rozumieją, jak duże znaczenie ma gra świateł. Klimat powinien być cięższy (HBO w "Pakcie" sobie lepiej z tym poradziło). W dodatku zbyt wcześnie odkryli przed widzami motywację głównego bohatera. To praktycznie do samego końca powinno zostać tajemnicą. Widownia spekulowałaby i miała więcej powodów, do uważnego oglądania. Zobaczymy, jak to się rozwinie w dalszych odcinkach.

No i, skoro produkcją zajął się TVN i widzieliśmy ich logo na końcu. To serialu w przyszłości można spodziewać się w otwartej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to wina Orange ale to była wpadka bo otwarte okno miało być do północy, a wyłączyli u mnie w trakcie 2 odcinka. 

 

U was do której działał Canal+?

Skoro to wina Orange to po co piszesz o wpadce w tym wątku?

 

Niestety, mam Cyfrowy Polsat i nie miałem możliwości obejrzeć. :( A gdzie mogę obejrzeć na necie? W nc+ GO trzeba się zalogować. :/

Skoro masz CP to proste i logiczne że na NC+ go tego nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj kolega wyżej jak zawsze obnosi się z tym jakie to usługi online posiada. :)

A co do "Belfra" świetne pierwsze dwa odcinki, serialem dekady bym go nie nazwał, ale na razie podoba mi się bardziej niż ostatnie dwie produkcje od HBO. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj kolega wyżej jak zawsze obnosi się z tym jakie to usługi online posiada. :)

A co do "Belfra" świetne pierwsze dwa odcinki, serialem dekady bym go nie nazwał, ale na razie podoba mi się bardziej niż ostatnie dwie produkcje od HBO. :)

A z czym tu się obnosić?Jak posiadasz NC+ i pakiet C+ to masz to samo jak każdy inny abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie powinny się w ogóle zdarzać w Premium  takie 'perełki'

Takie perełki się zdarzały już wcześniej przykład "Zombiebobry"pamiętacie? :lol2:  i zdarzać się będą ale przynajmniej jest śmiesznie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. To, że nie podoba nam się jakiś film, to nie oznacza, że kanał premium ma z niego zrezygnować.

 

Jak widać "Córki dancingu" zostały uznane przez Canal+ za słaby film, dlatego premiera była w tygodniu, a nie w weekend. Ale najważniejsze, że była emisja i każdy zainteresowany mógł go zobaczyć. Ja wytrzymałem do połowy. Film dla mnie był beznadziejny. Ale dzięki Canal+ mogłem się o tym przekonać. I to najważniejsze. Lepiej mieć wybór (dostęp do filmu) niż nie mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawią opinie osób wierzących w takie bajki, że nadawcy kierują się jakością filmów w doborze repertuaru. :D To nie sztuka, tylko biznes. Pokazuje się to, co jest na zbyciu. I to hurtowo. Jedna dobra produkcja, zawsze ciągnie za sobą sznureczek całej masy badziewia. Oczywiście można inaczej, ale to nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje TV kupuja filmy w pakietach, wiec zawsze maja kilka slabych filmow do wyemitowania.
Co sie tyczy filmu Corki dancing, osobiscie obejrzalem do konca film. Mi sie nie podobal, ale jednak jest to film wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych, wiec zobaczyc warto, aby miec wlasne zdanie.
http://www.filmweb.pl/film/Córki+dancingu-2015-727844/awards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak czasu dopiero teraz dołączam rozpiskę na mijający tydzień, przy okazji na następny. Mam nadzieję, że w przyszłości już takich opóźnień nie będzie.  :)

 

Premiery filmowe CANAL+ 03-09.10.2016:

 

poniedziałek, 3 października 2016:

21:00 Córki Dancingu - musical, Polska 2015 CANAL+

 

wtorek, 4 października 2016:

20:00 Czy naprawdę wierzysz? - dramat obyczajowy, USA 2015 Canal+Film

 

środa, 5 października 2016:

20:00 Miłosne antidotum - komedia, Szwecja 2014 Canal+Film

 

piątek, 7 października 2016:

21:00 Rekin z jeziora - thriller, USA 2015 CANAL+

 

sobota, 8 października 2016:

21:00 Sufrażystka - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015 CANAL+

 

 

Premiery filmowe CANAL+ 10-16.10.2016:

 

poniedziałek, 10 października 2016:

21:00 Liza, lisia wróżka - komedia obyczajowa, Węgry 2015 CANAL+

 

wtorek, 11 października 2016:

20:00 Powrót - dramat obyczajowy, Australia 2015 Canal+Film

 

środa, 12 października 2016:

20:00 Mama Tina - dramat biograficzny, Wielka Brytania/Wietnam 2014 Canal+Film

 

piątek, 14 października 2016:

21:00 Mordercza miłość - thriller, USA 2016 CANAL+

 

sobota, 15 października 2016:

21:00 Legenda - dramat biograficzny,Francja/Wielka Brytania/USA 2015 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...