Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały całkowicie przeszły na HD, więc i w oprawie oraz autopromocji logotypy są wraz z dopiskami "HD". I tak - logotypy ekranowe również je mają. Nikt nie robi Cię w konia, bo tak jest już chociażby na kanałach Discovery, które również mają logotypy z "HD" w materiałach promocyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Zdziwiło mnie to po prostu gdyż mam te kanały w wersji SD a w trakcie zapowiedzi i reklam pokazywana jest identyfikacja HD. Jednak logotypy (w trakcie trwania poszczególnych pozycji programowych) nie mają dopisków HD u mnie, zatem nadawca sam dostarcza wersje SD do chyba nielicznych już operatorów.

Z ciekawości sprawdzę jak to jest na DTX i Disc. Science gdyż mój świetny operator kablowy także oferuje te kanały wyłącznie w SD :D

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo SK często bywa opóźniony. Przeczytali o starcie Viasat Epic gdzieś indziej i napisali u siebie. A że nie oglądają pewnie na bieżąco kanałów Polsat Viasat, to skąd mieli wiedzieć? ;) Poza tym, nie wiem jak można nie było zauważyć poprzedniego postu ze zdjęciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał o tematyce serialowej, ale w ofercie będą produkcje stricte historyczne. Czy taki kanał o takim profilu jest na naszym rynku? Nie. Jedynie mamy wybrane seriale porozrzucane po różnych telewizjach. Także to nie będzie kolejny FOX, AXN, Universal Channel, 13 Ulica, Comedy Central, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tytułów,które są wymienione to są tytuły,które już są wałkowane na innych kanałach.

Tak jak wiele innych rzeczy :P Ale przynajmniej wszystko w jednym miejscu :)

 

 

Wypadałoby podpytać pr polskiego oddziału MTG o komentarz czy, kiedy, w jakich pakietach i w jakiej jakości ruszy w Polsce Polsat Viasat Epic :)

Hm. To niech już SK czy inny portal to zrobi.

 

EDIT: Są szczegóły: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7998 Słabo :/

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaskoczony, jeżeli Polsat Viasat Epic HD zastąpi Viasat History HD/Viasat Nature HD, którego wartość została mocno obniżona po wprowadzeniu Polsat Viasat History HD, a będzie jeszcze mniejsza, jeżeli Polsat Viasat Nature również będzie w HD. Taka decyzja częściowo rozwiązałaby problem dystrybucji nowego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...