Skocz do zawartości

Moduł do C+


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rowitt777, jeśli cenisz sobie spokój i lubisz mieć wpływ na jakość, to jedynym dla Ciebie rozwiązaniem jest Odbiornik marki DM, model właściwie obojętny, bo sam zdecydujesz, który będzie lepiej spełniał Twoje oczekiwania.

 

Odbiornik sat MUSI być dobrej jakości, bo w telewizji satelitarnej jest już z byt dużo kompromisów, gdzie sprzedawcy poszczególnych kanałów dosyłają materiał w dość dyskusyjnej jakości, a sprzedawcy mediów, tacy jak np. C+, jeszcze psuja to, co otrzymali i dalej oszczędzają na przesyle, a bo mają tłok na transponderach, a bo ktoś ma takie widzimisię itd., itp.

 

Dlatego chociaż sprzęt do odbioru tego czegoś co dostajemy za ciężkie pieniądze, powinien być bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johan1,

Dzięki za informację.

poczekam jeszcze te 7dni na kroki C+ w sprawie Softu.

A jak to nic nie pomoże , to zacznę sie rozgladać za tunerem.

najbardziej w tym wszystkim jest to denerwujące że,

kupujesz TV za prawie 10tys full wypas ,specjalnie z interface CI (jeden klamot na stoliku mniej),

i płacisz ciężkie pieniądze za płatna telewizję i tak musisz cały czas coś kombinować żeby wszystko działało.

Dzieki za radę.

PS

Co myślisz o Fergusonach na Linux np Ariva @Link200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowitt777, to jakby nieodpowiedni wątek na takie porady, ale nie po to proponuję Ci DM w cenie miedzy 2 - 4,3k, żeby ciepło się wyrażać o szajsownych fergusonach.

 

To absolutnie inne półki i mówiąc między nami wolałbym już zainteresować czymś, co nie jest zrobione przez Polaków, którzy wznoszą się niejednokrotnie na wyżyny nieodpowiedzialności za swoje wyroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DM nie działa moduł CAM nki i moduł CP. Najlepsze wyjście na Panasonika to moduł Diablo WIFI i czytnik kart wpięty do FritzBoxa albo jakiegoś rutera na OpenWRT. Rozwiązałem tak problem Eurosportu HD. Sama karta w czytniku Diablo oczywiście nie działała :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam moduł Astona2 wersję 2.20 czy potrzeba go aktualizować do wersji 2.26 jak kanały na tp 11,411MHz działają poprawnie?. Na stronie Hollexa przy kupnie modułu Astona 2 wersja 2.26 jest : UWAGA!!

Oferujemy możliwość aktualizacji modułów AstonCrypt v2.xx (z zieloną diodą) do wersji 2.26. Koszt aktualizacji to 50 zł + ew. koszty wysyłki. Klient, który kupił u nas moduł AstonCrypt 2.XX ze starszą wersją ma upust do 30zł + przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej podstawie piszesz że na DM nie działa moduł CP

 

DM500HD :) Jeśli Diablo2 działa na Transformerze to musi działać i na Ipnosysie a zatem muszą działać wszystkie moduły Diablo, nawet 1 po aktualizacji. WIFI ma Underworlda. Ciekawe sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorzucam się do wątku: TV Panasonic P42GT20E z wbudowanym tunerem, który świetnie dekodował dotychczas Cyfrę+ HD, z nowymi kanałami na 11411 MHz sobie nie radzi. Ta sama karta Cyfry+ wetknięta do taniego dekodera Ferguson Ariva 100E dekoduje 11411 MHz bez zająknięcia. Rodzina woli dekodowanie telewizorem, z jednym pilotem w ręku. Arivy używamy tylko do nagrywania na dysk zewnętrzny... Napisałem do serwisu Panasonica. Jak coś odrzekną, to się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że winny jest telewizor. Wygląda na to że Panasoniki mają problemy z dekodowaniem kanałów oznaczonych jako FTA, dziwnym trafem tak znajduje kanały Cyfry+ większość dekoderów oraz z kanałami na których jest wiele systemów kodowania. Zauważ że jak jest zakodowany sygnał to wyskakuje komunikat modułu i TV a jak jest kanał Cyfry+ to nie wyskakuje komunikat modułu tylko komunikat TV.

 

Dlatego Panasoniki moim zdaniem mają problemy z Eurosportami i nowymi kanałami Cyfry+ z nowym kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 5 groszy. W wątku o modułach Cyfrowego Polsatu już o tym pisałem. Infolinia Panasonica informuje, aby poprzez stronę www.panasonic.pl zgłaszać problemy. Przyjeżdża do domu serwisant Panasonica i wgrywa oprogramowanie pozwalająca na prawidłowe dekodowanie kanałów satelitarnych. Samsung nadal twierdzi, ze oni robią wszystko jak należy i to nie jest ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałe jest to, że serwisant musi się fatygować do domu po to, aby wgrać oprogramowanie. Tak na dobrą sprawę to ono powinno być udostępnione dla każdego na stronie internetowej firmy Panasonic do pobrania i aktualizacji lub poprzez funkcję automatycznej aktualizacji w tv. W instrukcji obsługi jest nawet opisane jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Astonów - czy orientuje się ktoś jak sprawuje się ten moduł w Technisacie HD8-S? Czy kanały z tr 11411 śmigają bez problemów?

Zastanawiam się nad zakupem, ale chciałem się upewnić, że wszystko będzie działać bez zarzutów. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jesli chodzi o tv Panasonic - to problem chyba dotyczy wiekszosci modeli odbiornikow tej firmy. Poczytajcie komentarze do newsa z satkuriera: https://satkurier.pl/news/70188/cyfra-pr ... -411h.html - ja osobiscie mam 2 moduly (Astona 2.26 i Cyfry+, SCM z wersja 4) i obydwa dzialaja z "szajsowatym" - jak ktos napisal Fergusonem, ale TV nie dekoduje z zadnym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak ktoś chce kupić to mam nowituki moduł z aktualizacją 4 od C+ (odebrany 28/11/2011). Używany 3 dni, a teraz mam nowy tuner i nie potrzebuję tego modułu. Oddam za 100-150 zł. Jak coś to PW:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie. Kupiłem w 2010 roku z akt. 11. Złożylem teraz reklamację i wymienili mi na akt. 4:) Pozdrawiam. A, że tuner zmieniłem to moduł już mi nie jest potrzebny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kupić to mam nowituki moduł z aktualizacją 4 od C+ (odebrany 28/11/2011)
Nowiutki :brawo: Wypadałoby napisać, że oferujesz staroć, stary moduł (pierwsza generacja ?) ze starym softem, fakt działającym, tylko jak ? PS. Sprytnie dobierasz słowa, ale może warto pisać prawdę :idea: A może faktycznie oferujesz moduł III generacji :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...