Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Bloo411 napisał:

Nie, ponieważ kanał nie został wycofany. Jest nadal i nadaje. Wypowiedzieć będziesz mógł gdy kanał zostanie wyłączony.

Wiekszej bzdury nie czytalem :)

31 minut temu, niedowiarek napisał:

Koledzy i mozna juz wypowiadac umowe bez kary umownej z powodu wycofania niedlugo tego kanału Lifetime? Bo w czerwcu bralem pakiet L i zdaje mi sie ze mialem gwarantowany?.dzieki

Mozna juz wypowiadać. Natomiast kanał gwarantowany był do 31.05.2021 więc trzeba by bylo dokladnie sprawdzić  twoją umowe w tym celu zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cp.go napisał:

Od momentu  zakonczenia emisji 30 dni bedzie mial klient na rezygnacje.

Rozumiem dla jednych malo dla innych nie. Juz niektorzy ciesza sie z nowej oferty. 

 Pozatym nic nie ryzykujesz skladajac takie pismo przeciez 

 

Tak jest w CANAL+. W PB liczy się czas od dnia poinformowania Abonenta - najczęściej ostatni dzień na skladanie wypowiedzeń pokrywa się z ostatnim dniem kanału w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rotalplus napisał:

W PB liczy się czas od dnia poinformowania Abonenta - najczęściej ostatni dzień na skladanie wypowiedzeń pokrywa się z ostatnim dniem kanału w ofercie

Nie bredź- wiele razy korzystałem z takich okazji i z racji że takie zdarzenia mają miejsce z ostatnim dniem miesiąca jak i tu się szykuje a mój okres rozliczeniowy zaczyna się 28-mego to będąc nawet na darmowym okresie(bywały takie piękne czasy) wypowiedzenie składałem między tym dniem a ostatnim możliwym i miałem nawet 11 miesięcy z rzędu(5 z poprzedniej i 6 z nowej) za free podpisując nową umowę-jak było przy okazji aktualnej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marik napisał:

Ja już wczoraj podpisałem nowy aneks w związku z likwidacją kanału Lifetime i otrzymałem w aneksie to co chciałem. Bardzo dziekuje        forumowiczowi Cp.go i polecam, za jego rady. 

Napisz coś więcej - od kiedy miałeś umowę i ile miesięcy do końca, z jakim pakietem i co udało Ci się uzyskać. Domyślam się że złożyłeś wypowiedzenie ze względu na likwidację tego kanału.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 17 miesięcy do końca umowy i pakiet L + PSP+Eleven +HBO za 110 pln i 3 Multiroom po 10 pln i całość 24 po 140pln, ze względu na wymianę dekoderów był potrzebny ten niekorzystny  aneks.  Mam teraz pakiet L+PSP+Eleven+ Canal 3 i Canal 4+HBO za 110pln i 3 Multiroom po 5pln. Całość 12 po 50 pln i 12 po 125pln. Wypowiedzenie z powodu Lifetime. Jeszcze raz dziękuję za pomoc użytkownikowi Co.go. i bardzo go polecam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...