Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam teraz pakiet L + HBO + FilmBox + Eleven + 3xMultiroom za 12x50+12x130, umowa podpisana 03.2020 czyli do końca pozostało 14 miesięcy. Teraz jestem jeszcze w pierwszej połowie umowy, ale płacę po 90 i mam nadpłatę na koncie.

Opłaca się składać wypowiedzenie z okazji Lifetime HD? Jest szansa coś negocjować?

Dzięki za wszelkie wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MrSeyers napisał:

Cześć!

Mam teraz pakiet L + HBO + FilmBox + Eleven + 3xMultiroom za 12x50+12x130, umowa podpisana 03.2020 czyli do końca pozostało 14 miesięcy. Teraz jestem jeszcze w pierwszej połowie umowy, ale płacę po 90 i mam nadpłatę na koncie.

Opłaca się składać wypowiedzenie z okazji Lifetime HD? Jest szansa coś negocjować?

Dzięki za wszelkie wskazówki :)

Masz jakieś watpliwości co do korzyści uzyskania tańszej umowy? Możesz jeszcze z mies.poczekać bo płacisz po 50. Potem wypowiadasz i przedłużasz, za to samo będzie 12x50+12x115, Mr teraz są po 5 zł. Pieniądze poczekają na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za odpowiedź.

 

@Gizior89 Tak, umowa zawarta 03.2021, jak te lata lecą....

 

@stan69Wątpliwości dotyczą możliwości uzyskania korzyści, a nie zalet z nich płynących :)  Poczekać jeszcze miesiąc, do lutego?

 

@Cp.go Okres rozliczeniowy mam 15 dnia miesiąca czyli za 4 dni, jednak nie dostałem oficjalnie od PB żadnej informacji o usunięciu kanału objętego umową. A w umowie go mam także ta zmiana chyba też mnie dotyczy.

 

Zastanawiam się jeszcze czy można zmienić dekodery na nowe tj. 4k i czy jest to zasadne? Używam evoboxy pvr i 3x lite, 3 lata bez problemów. Jaka jest Wasza opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...