Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana programowa w Polsat Box! (28.12.2021)

Informujemy, że z dniem 31.01.2022 r. kanał Lifetime HD dostępny na pozycji 986 zakończy nadawanie sygnału satelitarnego na terenie kraju.

Jeżeli kanał Lifetime HD jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez obowiązku zwrotu ulgi, w przypadku gdy była ona przyznana w umowie i rozwiązanie nastąpiłoby w Okresie Podstawowym. Oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać na zasadach określonych w Umowie Abonenckiej, w terminie nie krótszym niż do dnia wejścia tych zmian w życie tj. 31.01.2022 r.

Jednocześnie informujemy, że pozostałe kanały wchodzące w skład Państwa oferty nie ulegają zmianie. Ponadto od 10 grudnia 2021 r. rozszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe osiem kanałów o różnorodnej tematyce. Nowe kanały to:

·         Ale Kino+ HD

·         Canal+ Domo HD

·         Canal+ Kuchnia HD

·         MiniMini+ HD

·         Planete+ HD

·         Teletoon+ HD

·         Novelas+ HD

·         Teen Nick 

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta kanałów filmowych dostarczy Państwu najlepszych, telewizyjnych wrażeń. W naszym portfolio znajdą Państwo kinowe hity, najlepsze filmy gatunkowe, kultowe produkcje oraz popularne i uwielbiane seriale, a to wszystko na kanałach Polsat Film HD, Paramount Channel HD, AXN HD, Sci-Fi HD oraz wielu innych...

 

Taka informacja w moim koncie po zalogowaniu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blaugrana18 napisał:

Nowe kanały to:

·         Ale Kino+ HD

·         Canal+ Domo HD

·         Canal+ Kuchnia HD

·         MiniMini+ HD

·         Planete+ HD

·         Teletoon+ HD

·         Novelas+ HD

·         Teen Nick 

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta kanałów filmowych dostarczy Państwu najlepszych, telewizyjnych wrażeń.

Tego w jakich pakietach będą te kanały to już nie napisali, bo kogo z abonentów to obchodzi. Czyli wiadomo w jakim pakiecie będą skoro nie podają takiej informacji. Najważniejsze że są przekonani że wszyscy będą kupować najdroższe pakiety żeby być pod wrażeniem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie te ogłoszenia że do dnia w którym działa kanał i faktycznie przypomniałem sobie że już kiedyś była dyskusja o tych dziwnych praktykach, ale regulamin pisze zupełnie co innego(zgodnego z przepisami) i dla mnie regulamin zawsze jest wyżej od decyzji nadawcy- nawet tak kuriozalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna email icok.
Prosze o wprowadzenie wypowiedzenia z powodu wycofania kanalu life time z 30 dniowym terminem obowiazujacym w umowie numer id lub numer karty pesel imie nazwisko wyslij to w tresci emaila  na kontakt@polsatbox.pl lub icok 
Dzięki. o to chodziło.


Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OlafS napisał:

Kolego @czerstwy z okazji wycofania kanału skorzystałem już dobre kilka razy więc wiem o czym piszę a ewent. przeprosiny to tak 50/50 i ty i ja mamy rację więc proponuję 🤝 ze wskazaniem na ciebie :)

 

Nie ośmieszaj sie  twierdziłes że @Cp.go i @rotalplus piszą bzdury. Jak sie okazało po raz kolejny maja racje bo jest tak jak bywało wcześniej o czym jest nawet w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus czyli uwazasz ze lepiej placic dalej np 100 zl niz 50 w okresie promocji 12 miesiecy ? 😄

4 godziny temu, jaras1966 napisał:

Ja wczoraj złożyłem wypowiedzenie, dziś rano telefon z DUK i dogadaliśmy się: Pakiet M+ fllmbox  12/20 i 13/40 do tego pełna oferta przez 6 miesięcy( dosłownie wszystko).

😃 polecam sie na przyszłość

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam ale jakiś czas temu wycofali kanał cbs? Jako wielki fan tegoż oto ciekawego programu puściłem dla zasady wypowiedzenie.
Dostałem spoko warunki zjazd z ceny wszystkie kanały bez hbo i erotyki w kwocie 60 zł (gdzie pół roku miałem za free) Teraz kończy mi się umowa, wypowiedzenie puszczone... Chciałbym taniej ale czy się da? (produkt rabatowany- 25zl jako druga usluga w programie Smart dom)

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...