Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbować zawsze można, choć w tym przypadku bardziej adekwatna byłaby rekompensata w postaci dostępu do kanału sportowego, np. pakietu Eleven Sports przez x miesięcy za darmo.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można sie dowiedzieć czy ten kanał mam gwarantowany? czy na infolinii powiedzą?

W umowie mam tylko zapis na końcu taki. 

§ 9 Postanowienia Końcowe
1. Abonent korzystający z Oferty z Dekoderem SD lub HD na własność przyjmuje do wiadomości, iż w trosce o środowisko naturalne, elementy
zakupionego w ramach Promocji przez Abonenta Dekodera mogą pochodzić z procesu regeneracji. Wszystkie elementy są jednak w pełni
wartościowe i objęte gwarancją Cyfrowego Polsatu.

Pod nim pisze Skład Pakietów i są wyszczególnione kanały w każdym pakiecie nawet rozrywka której nie mam w pakietach. Umowa była przedłużana na początek kwietnia.

Ten zapis tyczy sie składu kanałów w prepaid czy mnie też to dotyczy. 

W pakiecie sport HD kanał ten znajduje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

Orientujesz się jak to jest ze SmartDom?

 

Mam taką konfigurację:

1) Internet - 100% płatny

2) TV - 50 % zniżki

3) Telefon 49 zł rabatu

 

To był pierwszy SamartDom - rozwiązanie usługi nr 2 powoduje utratę rabatu czy też usługa nr 3 stanie się usługą nr 2?

 

Ewentualnie czy mogę negocjować zmniejszenie abonamentu usługi nr 2? Czy też zmniejszenie tego zobowiązania spowoduje utratę rabatów?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Zerknij w regulamin (§6), z tego, co rozumiem w obu przypadkach tracisz SmartDom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo Gdy kupowałem Cyfrowy Polsat trafiłem na uczciwego i rzeczowego konsultanta. Wysłał mi umowę na maila a później taką samą podpisałem w obecności kuriera. Przyznać muszę, że pierwszy raz trafiłem na tak profesjonalnego konsultanta. I za to muszę pochwalić Cyfrowy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy ostatnio przedłużałem umowę z CP to też aneks otrzymałem dodatkowo na maila zaraz po zakończeniu rozmowy z konsultantem. Dopiero jakiś czas później listem zwykłym przyszła wersja papierowa tego aneksu. Wszystko się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo Sprawdź na poczcie, może umowę masz,a o tym nawet nie wiesz. Lubi trafiać do spamu. W dobie internetu kopie umowy wysyłane na maila nie są niczym szczególnym i CP nie jest tu wyjatkiem.

 

Niestety, na poczcie brak, a SPAM od września już zdążył się kilka razy wyczyścić :( Napiszę do nich, może wyślą mi kopię umowy :)

 

E: Znalazłem na ICOK-u pytanie z prośbą o wysłanie kopii umowy. Wysłałem, teraz czekać na odpowiedź :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wysłać wypowiedzonko - ciekawe co da się w moim przypadku ugrać?

Mam Evobox i 2x HD5000 - pakiet Premium. Umowa od początku kwietnia br. Jeszcze nic nie płacę.

 

Dałoby się wytargować przedłużenie okresu promocyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć jeszcze wykupiony pakiet Sport HD lub mieć go dostępny w elastyczności.

 

Niby to jednoznaczne, ale zapytam tak dla pewności ...

Podpisałem umowę pod koniec maja tego roku na pakiet Familijny Max HD (to moje minimalne zobowiązanie). Pakiet sportowy mam w elastyczności, czyli mogę sobie włączyć go kiedy chcę.

Czy po wycofaniu Fightklub na koniec lipca, mogę wypowiadać umowę bez konsekwencji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie mam tak :

Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD
Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD

 

Czyli swojadroga, według Ciebie kwalifikuje się ta moja umowa na wypowiedzenie bez konsekwencji ze względu na Fightklub ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie mam tak :

Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD

Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD

 

Czyli swojadroga, według Ciebie kwalifikuje się ta moja umowa na wypowiedzenie bez konsekwencji ze względu na Fightklub ?

 

 

Formalnie zerwać nie możesz bo Twoim podstawowym pakietem jest FMaxHD, ale w momencie gdy szybko włączysz pakiet SPORT HD i trochę z nimi ponegocjujesz może coś ugrasz, ale w świetle twardych przepisów prawa nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nigdy nie przerabiałem takiego sposobu rozwiązania umowy to dopytam Was doświadczonych Forumowiczów czy w moim przypadku mogę wysyłać pismo z rezygnacją z umowy z powodu zakończenia nadawania kanału FightKlub. Podstawowe zobowiązanie - Familijny Max HD-Film HD , Sport HD , Cinemax HD.  Minimalne podstawowe zobowiązanie- Familijny Max HD -Film HD , Sport HD , Cinemax . jeszcze jedno jeżeli można dopytac czy w mojej umowie nie mam możliwości zrezygnowac np. z Film HD , lub Sport HD. Ostatnie jak sformułować pismo z rezygnacją z przyczyn ze strony operatora , jest jakiś wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wypowiedzenia z powodu wyłączenia tego kanału tu masz wszystko.

http://icyfrowypolsat.pl/zmiany-w-dostepnosci-kanalow-w-pakietach-od-11-lipca-2016r/

 

Jeśli twoje pakiety znajdują się w minimalnym zobowiązaniu to znaczy że nie da sie z tego nic wyłączyć.

Dokładnie w umowie wszystko znajdziesz.

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...