Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vernon

Wiem, że Ipla mix jest. Rozważania hipotetyczne na opinie rotalplus, że gdy zlikwidują to nie będzie można zerwać umowy ( Mam iple i czekam jak wyłączą )

 

grande

J.w.

 

rotalplus

Napisałem, że umowa "nie elastyczna"

i mam iplę mix w pakiecie podstawowym jak i minimalnym, nie mogę zrezygnować np z VOD więc mam prawo żądać aby była ipla mix i to chyba tyle w temacie.

I dajmy spokój bo poleci wszystko do kosza

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest elastyczna (mam taką samą). Przeczytaj sobie co to jest Minimalne Zobowiązanie a co to Podstawowe Zobowiązanie. Podpisujesz Umowę na Podstawowe Zobowiązanie. Odsyłam do słowniczka definicji

Widocznie masz inna umowę, moja jest NIE elastyczna.

Też poczytaj regulamin, słowniczki itd przy umowie NIE elastycznej.

Ja umowę ewentualnie będę mógł rozwiązać, a TY być może nie.

 

EDIT

Sprawdziłem na stronie CP, ogólnie IPLA MIX została zastąpiona CP GO ( co ktoś miał darmo w ipli będzie miał nadal w CP GO ) dodatkowo płatne jest ON THE GO, więc rozważania raczej nie mają sensu. :smile: i umowy nie da się rozwiązać. Chyba że będzie problem z "odbiorem" tego nowego "cuda" CP GO. oby...

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności:

 

 

 

Pakiet IPLA MIX

IPLA MIX - różnorodność w jednym pakiecie!

Mamy dla Ciebie: 
- Ekskluzywny pakiet - tylko dla klientów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus!
30 filmów fabularnych - co tydzień nowe tytuły!¹
- Najlepszy sport na żywo: liminacje EURO 2016, Bundesliga, PlusLiga, Formuła 1, MotoGP, piłka ręczna, żużel, tenis, wszystko jakości HD
- 23 kanały telewizyjne. Oglądaj m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, FightBox oraz kanały informacyjne i rozrywkowe. - Wyłącz reklamy przy wszystkich materiałach z kategorii SPORT!
- najciekawsze programy podróżnicze i popularnonaukowe od Discovery! 

Jakości LIVE/Kanałów TV:
Jakość 720p HD dostępna jest na www.ipla.tv oraz w aplikacji ipla na PC.
Jakość 576p SD dostępna jest na urządzeniach SmartTV oraz urządzeniach mobilnych (iOS i Android OS).

LIVE są dostępne wyłącznie dla użytkowników z Polski. Dla jakości HD i dla urządzeń SmartTV wymagane jest łącze 2 Mbit/s.

LIVE i Kanały TV są dostępne wyłącznie dla użytkowników z Polski na www (Windows i Mac OS X), w aplikacji IPLA dla Windows, LG Smart TV (seria 2011-2014), Samsung Smart TV (2012-2014), w aplikacji dla Android i iOS oraz Netia Playerze. Harmonogram transmisji znajdziesz TUTAJ. Z powodów licencyjnych mogą zdarzyć się przerwy w nadawaniu Kanałów TV. 

Informacje dotyczące dostępności Pakietu IPLA MIX: SPRAWDŹ. Wykupienie dostępu do pakietu oznacza usunięcie reklam w kategorii SPORT. 

¹Liczba i zakres Materiałów Audiowizualnych w Pakiecie mogą podlegać zmianom, minimalna liczba: 30. 

http://www.ipla.tv/pakiet/MIX#/description

 

Pakiet IPLA MIX nie zniknął z oferty. Nadal jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

11 lipca 2016r. Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w dostępności kanałów w pakietach.


  • Eurosport 2 SD zakończy nadawanie. Klienci starej pakietyzacji otrzymają w zamian kanał Eurosport 2 HD.
  • Fightklub znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie (kanał nie będzie już gwarantowany umową).  31.07.2016 r. Fightklub przestanie być nadawany.
  • CBS Action znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie dla Klientów począwszy od Pakietu Rodzinnego HD. Zastąpi kanał CBS Drama, który do 17.05.2016 r. dostępny był promocyjnie od Pakietu Rodzinnego HD. Kanałem gwarantowanym pozostanie w Pakiecie Film HD.

Tak więc osoby, które mają w swoich aktualnych umowach gwarantowany jeszcze kanał Fightklub, to będą miały furtkę do zakończenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu zmiany warunków umowy na podstawie zapisów Regulaminu Świadczenia Usług.


Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym przedłużyłem umowę na pakiet Premium z multiroom, rozumiem że będę mógł zrezygnować z CP z powodu usunięcia z oferty Fightklub? Nie dostałem listy gwarantowanych kanałów stąd moje pytanie. 

 

Edit: 

 

Znalazłem umowę - mam gwarantowany kanał Fightklub... Dobrze się składa.

 

Mam TV CP w smart dom jako drugą usługę. Czy likwidując TV całkowicie usługa nr 3 (w tym wypadku telefon), wskakuje w miejsce TV czy SmartDom ulegnie całkowitemu rozwiązaniu? 

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

Orientujesz się jak to jest ze SmartDom? 

 

Mam taką konfigurację:

1) Internet - 100% płatny

2) TV - 50 % zniżki

3) Telefon 49 zł rabatu

 

To był pierwszy SamartDom - rozwiązanie usługi nr 2 powoduje utratę rabatu czy też usługa nr 3 stanie się usługą nr 2? 

 

Ewentualnie czy mogę negocjować zmniejszenie abonamentu usługi nr 2? Czy też zmniejszenie tego zobowiązania spowoduje utratę rabatów? 

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Fightklub znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie (kanał nie będzie już gwarantowany umową). 31.07.2016 r. Fightklub przestanie być nadawany.
A będzie coś w zamian za Fightklub w Sport HD? :)

 

 

  • CBS Action znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie dla Klientów począwszy od Pakietu Rodzinnego HD. Zastąpi kanał CBS Drama, który do 17.05.2016 r. dostępny był promocyjnie od Pakietu Rodzinnego HD. Kanałem gwarantowanym pozostanie w Pakiecie Film HD.
A co się stanie z CBS Drama? :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie z CBS Drama? :)

 

A co ma się stać?. Pewnie będzie nadal nadawać, tylko, że nie będzie już dostępny promocyjnie od pakietu Rodzinny HD, bo w tym pakiecie promocyjnie teraz udostępnią CBS Action.

A będzie coś w zamian za Fightklub w Sport HD? :)

 

Pewnie nic, bo co by mieli w zamian dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 lipca 2016r. Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w dostępności kanałów w pakietach.

  • Eurosport 2 SD zakończy nadawanie. Klienci starej pakietyzacji otrzymają w zamian kanał Eurosport 2 HD.
  • Fightklub znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie (kanał nie będzie już gwarantowany umową).  31.07.2016 r. Fightklub przestanie być nadawany.
  • CBS Action znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie dla Klientów począwszy od Pakietu Rodzinnego HD. Zastąpi kanał CBS Drama, który do 17.05.2016 r. dostępny był promocyjnie od Pakietu Rodzinnego HD. Kanałem gwarantowanym pozostanie w Pakiecie Film HD.

Tak więc osoby, które mają w swoich aktualnych umowach gwarantowany jeszcze kanał Fightklub, to będą miały furtkę do zakończenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu zmiany warunków umowy na podstawie zapisów Regulaminu Świadczenia Usług.

 

 

Z tym CBS Drama to sprostowanie - OD a nie DO 17.05.2016 był on dostępny promocyjnie. DO 17.05.2016 był on gwarantowany w pakiecie Rodzinnym HD. I co się teraz z nim stanie? Przejdzie wyżej, zniknie czy będzie znowu gwarantowany w Rodzinnym? Ten kanał jest tak słaby, że albo zostaje tak jak było wcześniej albo wogóle znika.

 

A Fightklub wogóle przestanie być nadawany w CP czy wogóle kończy nadawanie? Ta druga opcja byłaby dziwna skoro kanał bazuje na powtórkach...

 

@stonka

Twoja trzecia umowa stanie się teraz drugą umową - zamiast rabatu złotówkowego rabat procentowy (50%) od ceny standardowej

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 lipca 2016r. Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w dostępności kanałów w pakietach.

  • Eurosport 2 SD zakończy nadawanie. Klienci starej pakietyzacji otrzymają w zamian kanał Eurosport 2 HD.
  • Fightklub znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie (kanał nie będzie już gwarantowany umową).  31.07.2016 r. Fightklub przestanie być nadawany.
  • CBS Action znajdzie się w grupie kanałów nadawanych promocyjnie dla Klientów począwszy od Pakietu Rodzinnego HD. Zastąpi kanał CBS Drama, który do 17.05.2016 r. dostępny był promocyjnie od Pakietu Rodzinnego HD. Kanałem gwarantowanym pozostanie w Pakiecie Film HD.

Tak więc osoby, które mają w swoich aktualnych umowach gwarantowany jeszcze kanał Fightklub, to będą miały furtkę do zakończenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu zmiany warunków umowy na podstawie zapisów Regulaminu Świadczenia Usług.

 

 Witam. Co to znaczy gwarantowany kanał? A jeżeli takowy mam, to czy jest możliwość złożenia wypowiedzenia i jednoczenie negocjacji umowy na innych warunkach? Obecnie mam Premium 29/8, a chętnie bym przeszedł na 15/5 lub 15/3 z wymianą dekodera na Evo.

Edytowane przez zbycho84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...