Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Nowy 123 napisał:

@OlafS uwierz mi, że będą skuteczne. Nie pisałbym o tym jeśli nie miał bym 100% pewności. Jedynie co to czekam na potwierdzenie czy można wypowiadać już dziś czy dopiero od grudnia. Jak będę wiedział to napisze.

@simi możesz wycofać i złożyć jeszcze raz ale równie dobrze możesz złożyć ponownie bez anulowania poprzedniego wypowiedzenia. 

Jeszcze jedno pytanie:  jeżeli dobrze rozumiem to wypowiadając umowę dzisiaj, ulegnie rozwiązaniu z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego tj. 27.11, co w takim przypadku z nadpłatą na koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani na infolinii przekazała mi informację, że wypowiedzenia będzie można składać od 01.01.2020 do 31.01.2020 r. po wyłączeniu kanału, takie ponoć wytycznej mają wytyczne.  Jak to faktycznie będzie??  

Edytowane przez simi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w umowie z 30.07 w pakiecie FILM HD również jest cbs action, dostałem info tak więc 01.01.2020 wysyłam przez icok wypowiedzenie i pyk znowu darmowe miesiące :D jak dobrze że jest to forum, dziękuję za wszystkie informacje ^^

Edytowane przez Azar
*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, simi napisał:

Miła Pani na infolinii przekazała mi informację, że wypowiedzenia będzie można składać od 01.01.2020 do 31.01.2020 r. po wyłączeniu kanału

I to jest prawidłowa informacja- skutek musi mieć przyczynę a wypowiedzenie będzie skutkiem tego że  CP zakończy nadawanie kanału więc wypowiadać można gdy zaistnieje przyczyna a nie gdy ona wydarzyć się może.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w konkurencyjnej platformie też była podobna sytuacja, usuwano kanał z początkiem roku (nie pamiętam który), natomiast pisma o rezygnacji można było składać zaraz po otrzymaniu informacji o jego usunięciu, w okolicach końca listopada. Pytanie czy coś się zmieniło w przepisach lub czy CP będzie postępował tak samo.

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację dostałem na Messenger'a dopytując o możliwość rezygnacji:

 

Kanał CBS Action będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu wyłącznie do 31 grudnia 2019 roku.

Przysługuje Ci prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz bez kary umownej, jednakże nie później niż 30 dni (do 30.01.2020 roku włącznie) od dokonania takiej zmiany (liczy się data stempla pocztowego) ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat informuje swoich abonentów o  wycofaniu kanału CBS Action z dniem 31.12.2019 r. i  przysługującym z tego powodu prawem do rozwiązania umowy z operatorem.

Poniżej treść komunikatu z Internetowego Centrum Obsługi Klienta:

Informujemy, że z dniem 31.12.2019 r. kanał CBS ACTION, który dostępny jest na pozycji 199 zakończy nadawanie na terenie Polski.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza bogata oferta kanałów filmowych dostarczy Państwu najlepszych, telewizyjnych wrażeń. W naszym portfolio znajdą Państwo emocjonujące wydarzenia, kontrowersyjne produkcje oraz kultowe filmy i seriale, a to wszystko na kanałach Polsat Film, Paramount Channel, AXN, Filmbox, Sci-Fi Universal oraz wiele innych.

Zapraszamy przed ekrany telewizorów! Tego nie możesz przegapić.

Najnowszy sezon serialu Ultraviolet 2.0, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet. Dostępny w każdą środę o 22:00. Chwilę później Jessica Alba wcielająca się w rolę pani detektyw, która musi stawić czoło najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles oraz własnym problemom. Oglądaj serial L.A.’s Finest co środę o 23:00. To wszystko na kanale AXN.

Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeden szczegół w komunikacie podali "z końcem okresu podstawowego żeby się teraz nie okazało że mogę wypowiedzieć umowę z końcem umowy......:D

 przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _Artek_ napisał:

Pytanie za 100 punktów do @Specjalista Cyfrowy Polsat Czy można to zrobić prez ICOK?

Istnieje możliwość złożenia wypowiedzenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK). W pierwszej kolejności sugeruję jednak weryfikację, czy kanał CBS ACTION jest gwarantowany w posiadanej przez Ciebie ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Istnieje możliwość złożenia wypowiedzenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK). W pierwszej kolejności sugeruję jednak weryfikację, czy kanał CBS ACTION jest gwarantowany w posiadanej przez Ciebie ofercie.

Pytanie czy mogę składać już czy od 01.01.2020 r.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Artek_ napisał:

"z końcem okresu podstawowego

He he... kolejny babol po  terminie "do dnia  31.12.2019"

Przecież okres podstawowy to jest graniczna data do której została podpisana umowa a w tej informacji powinno być z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego.

@Nowy 123   @Specjalista Cyfrowy Polsat zgłoście gdzieś te błędy bo to już przegięcie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...