Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadasz, ze przedłużyłeś umowę dwa dni temu i nie masz CBS Action w wykazie? To ja powiem tak, podpisałem umowę w listopadzie 2018 i też nie mam go w wykazie ciekawa sytuacja dla zainteresowanych prześlę skan kanałów gwarantowanych.

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Wiesz kiedy kończy nadawanie ale nie wiesz jeszcze od kiedy będzie można wypowiadać umowę powołując się na ten powód. 

 

No i stało się jasne, mamy już oficjalny komunikat na swoich kontach w ICOK ;)
Do 31.12.2019 r. można składać wypowiedzenie, jeśli ktoś jest niezadowolony z powodu usunięcia CBS Action i ma ten kanał gwarantowany w umowie ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę mam do 27 marca 2020, jestem na wypowiedzeniu. Moje pytanie czy muszę wycofać wypowiedzenie i ponownie złożyć w związku z usunięciem kanału?

Rozumiem że mając ten kanał w poniższym wykazie, jest gwarantowany? Mam pakiet premium max.

e336983b7b8862ec2927b9f049002057.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Zmiana programowa w Cyfrowym Polsacie! (25.11.2019)

Informujemy, że z dniem 31.12.2019 r. kanał CBS ACTION, który dostępny jest na pozycji 199 zakończy nadawanie na terenie Polski.

/.../

Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

Może mi ktoś wyjaśnić co tu jest grane?

 

Zgodnie z prawem umowy można wypowiedzieć jeśli nie zgadzamy się na zmianę i po zaistnieniu sytuacji a tu CP stawia wszystko na głowie- każe/pozwala składać wypowiedzenie w czasie istnienia kanału na liście  a nie po jego wyłączeniu, ja o wyłączeniu wiem, wy wiecie, ale są setki tysięcy, którzy na forum SK czy ICOK nie zaglądają o zaistniałym fakcie dowiedzą się post factum gdy okaże się że ich "ulubionego" kanału już nie ma na liście CP- i co,  im prawo wypowiedzenia już przysługiwało nie będzie :?:

Przecież to sprzeczne z prawami konsumentów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafS spokojnie, wypowiedzenia będzie można składać do 30.01.20r włącznie. W komunikacie jest błąd i nie bawem bedzie poprawiony. A to że będzie można składać wcześniej wypowiedzenia to żadna nowość bo zawsze była taka możliwość zanim kanał został wycofany. Dlatego pisałem wczoraj o dobrych wieściach, bo wiedziałem że będzie można wcześniej wypowiadać umowy. :)

@simi sorry nie doczytałem. To przysługuje Ci prawo rozwiązania. Tylko musisz złożyć je ponownie. I pamiętaj, że wypowiedzenie z powodu wycofania kanału jest wprowadzane bez okresu wypowiedzenia tylko z najbliższym okresem rozliczeniowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nowy 123 napisał:

@OlafS spokojnie, wypowiedzenia będzie można składać do 30.01.20r włącznie. W komunikacie jest błąd i nie bawem bedzie poprawiony. A to że będzie można składać wcześniej wypowiedzenia to żadna nowość bo zawsze była taka możliwość zanim kanał został wycofany. Dlatego pisałem wczoraj o dobrych wieściach, bo wiedziałem że będzie można wcześniej wypowiadać umowy. :)

@simi sorry nie doczytałem. To przysługuje Ci prawo rozwiązania. Tylko musisz złożyć je ponownie. I pamiętaj, że wypowiedzenie z powodu wycofania kanału jest wprowadzane bez okresu wypowiedzenia tylko z najbliższym okresem rozliczeniowym. 

Muszę wycofać obecne wypowiedzenie czy wystarczy złożyć nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafS uwierz mi, że będą skuteczne. Nie pisałbym o tym jeśli nie miał bym 100% pewności. Jedynie co to czekam na potwierdzenie czy można wypowiadać już dziś czy dopiero od grudnia. Jak będę wiedział to napisze.

@simi możesz wycofać i złożyć jeszcze raz ale równie dobrze możesz złożyć ponownie bez anulowania poprzedniego wypowiedzenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...