Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, kristof1992 napisał:

Czyli kiedy można wypowiedzieć umowę?

Człowieku :!: wypowiadać z takiego powodu można dopiero w dniu w którym fizycznie nadawca zaprzestał transmitowania kanału, tu dopiero jest mowa że coś takiego z końce roku MOŻE nastąpić a tyy się pytasz kiedy możesz wypowiedzenie pytać :?: może byś się choć o jedną stranę cofnął by zakumać w czym temat. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można więc powiedzieć iż oficjalnie CBS Action kończy nadawanie. Na stronie CP kanał ten widnieje już jako kanał promocyjny (Pakiet FILM HD) a Multimedia Polska wysyła już pisma do swoich abonentów iż nadawca kończy nadawanie w Polsce i wycofuje ten kanał z Polski. Z pisma wynika iż kanał zakończy nadawanie 1 stycznia 2020r zaraz po północy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 16:10, Nowy 123 napisał:

To inaczej z informacji jakie posiadam powinien być nadawany promocyjnie od 7.11.2018r ale faktycznie sprawdziłem i macie rację że nadal jest w aneksach jako gwarantowany. 

Dzwoniłem dziś na infolinię i otrzymałem informację CBS Action nie jest kanałem gwarantowanym od 7.11.2018 r. Umowę podpisałem 12.07.2019 r. Usłyszałem, że kanał jest dla mnie nadawany promocyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem aneks 26 października 2018r. Ale data wejścia w życie umowy / zmiany to 20.11.2018. Mam nadzieję iż jednak ten kanał mam gwarantowany. Przynajmniej w moim aneksie w pakiecie Film HD posiadam ten kanał w rozpisce.

 

Zastanawia mnie też fakt że osoby które podpisały aneksy czy umowy w tym roku mają ten kanał gwarantowany. Przynajmniej  tak wyżej pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Polsat się pomylił. Tzn. CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) a pomimo tego umieścili go w umowach w Pakiecie Film HD. Przykładowo kanał Paramount Channel HD również jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) i nie jest wymieniony w Pakiecie Film HD. Czyli jeżeli kanały są dostępne promocyjnie to nie powinny być podawane w Składzie Pakietów Umowy. Tak zawsze było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem można zadać Polsatowi następujące pytania:

1. Skoro kanał CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu), to dlaczego został umieszczony w Umowach w Pakiecie Film HD?

2. Jeżeli kanał CBS Action został umieszczony omyłkowo w Umowach w Pakiecie Film HD, gdzie jest podana informacja w Umowach, że jest to kanał dostępny promocyjnie?

 

Niestety za błędy się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Jeśli wszystko się sprawdzi to moja umowa skróci się o 12 miesięcy

Moja jeszcze lepiej- właśnie leci 1 miesiąc gratis z 24, jak sprawa się rypnie to wypowiedzenie złożę pod koniec stycznia, aneks wejdzie na końcu lutego- w takim przypadku mogę nawet kolejny cyrograf 24/6 podpisać:mrgreen:- gratis od września do lipca:brawo:

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, arczi1280 napisał:

Dzwoniłem dziś na infolinię i otrzymałem informację CBS Action nie jest kanałem gwarantowanym od 7.11.2018 r. Umowę podpisałem 12.07.2019 r. Usłyszałem, że kanał jest dla mnie nadawany promocyjnie. 

 

Wszystko jest jasne jak słońce, jeżeli masz pakiet Mini, Rodzinny, czy Familijny to nie masz go gwarantowanego.

Skorzystać mogą tylko ci, co mają dostęp do pakietu FILM, bo tylko tam jest gwarantowany.

7.11.2018 prawdopodobnie wypadł ten kanał z jakiegoś standardowego pakietu (typu Familijny lub Familijny Max) i wylądował w pakiecie FILM, dlatego tak to określają.

Podobna sytuacja jest np. z kanałem Polsat Sport News, nie jest gwarantowany w żadnym z głównych pakietów tylko w pakiecie SPORT. Jednak promocyjnie (z gwiazdką *) mają go abonenci z Familijnego Max i też oni przez całą umowę mogą go oglądać bez pakietu SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TOMI2 napisał:

 

Wszystko jest jasne jak słońce, jeżeli masz pakiet Mini, Rodzinny, czy Familijny to nie masz go gwarantowanego.

Skorzystać mogą tylko ci, co mają dostęp do pakietu FILM, bo tylko tam jest gwarantowany.

7.11.2018 prawdopodobnie wypadł ten kanał z jakiegoś standardowego pakietu (typu Familijny lub Familijny Max) i wylądował w pakiecie FILM, dlatego tak to określają.

Podobna sytuacja jest np. z kanałem Polsat Sport News, nie jest gwarantowany w żadnym z głównych pakietów tylko w pakiecie SPORT. Jednak promocyjnie (z gwiazdką *) mają go abonenci z Familijnego Max i też oni przez całą umowę mogą go oglądać bez pakietu SPORT.

Czyli jeżeli ktoś posiada CBS Action w pakiecie FILM HD to ma go gwarantowanego i będzie można ewentualnie wypowiedzieć umowę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TOMI2 napisał:

 

Wszystko jest jasne jak słońce, jeżeli masz pakiet Mini, Rodzinny, czy Familijny to nie masz go gwarantowanego.

Skorzystać mogą tylko ci, co mają dostęp do pakietu FILM, bo tylko tam jest gwarantowany.

7.11.2018 prawdopodobnie wypadł ten kanał z jakiegoś standardowego pakietu (typu Familijny lub Familijny Max) i wylądował w pakiecie FILM, dlatego tak to określają.

Podobna sytuacja jest np. z kanałem Polsat Sport News, nie jest gwarantowany w żadnym z głównych pakietów tylko w pakiecie SPORT. Jednak promocyjnie (z gwiazdką *) mają go abonenci z Familijnego Max i też oni przez całą umowę mogą go oglądać bez pakietu SPORT.

 

Tylko że zawsze można włączyć opcję pakiet Film HD sobie w trakcie kontraktu na 1 albo 2 miesiące.

Pakiet Film HD jest częścią umowy. Zawartość kanałów w pakiecie jest gwarantowana.

A to już zmienia postać rzeczy.

 

Czysto teoretycznie podpisałem umowę na Familijny Max HD żeby sobie co 2 - 3 miesiące włączać pakiet Film HD i oglądać CBS Action.

Polsat wycofuje CBS Action z pakietu Film HD więc zmienia zawartość kanałów gwarantowanych i warunki umowy.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...