Jump to content

marekpolek

Users
 • Content Count

  802
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About marekpolek

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podsumowując Eurosport po prostu zszedł na psy. Beznadziejne komentarze, gadające głowy, masa reklam, zakończenie współpracy z fachowcami.
 2. Tutaj również, lista premier w grudniu: https://www.serialowa.pl/234621/hbo-go-grudzien-2019-premiery-seriale-filmy/
 3. Umowy można wypowiadać już teraz, po wysłaniu wypowiedzenia i przyjęciu do realizacji przez CP umowa zostanie rozwiązana z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego abonenta.
 4. Zmienił się napis pod logo, nie ma już "live" na białym tle, jest "NA ŻYWO".
 5. Dziękuję. Byłem w APS i wypuszczono podobno nową nakładkę na wersję oprogramowania, która ma niedociągnięcia. Bedą naprawiać. A Pejs nie nawalił.
 6. Weź człowieku zamilcz. Jak masz takie rzeczy pisać, to nie pisz. Pytam skoro nie wiem, jak nie chcesz odpowiadać pożytecznie to nic lepiej nie pisz życzliwy człowieczku. Szkoda, że skoroś taki mądry to nie znasz odpowiedzi na pytanie co jest powodem, że karta nie działa na Pace.
 7. Czytam na bieżąco. Zauważ, że cytujesz wypowiedzi z początku października czyli sprzed ponad miesiąca, a sytuacja jest w tym temacie dynamiczna i cały czas się zmienia. Tak, oczywiście wstąpię do najbliższego APS po radę. Tutaj aż strach pytać.
 8. Tak, Pace widzi karty i wszystkie uprawnienia odbioru na tych kartach. Po prostu w trakcie oglądania obraz nagle stanął i ciemno. To jeżeli to czytnik, jak wygląda sprawa z wymianą? Można wymienić na ten sam model i zatrzymać kartę?
 9. Spotkał ktoś taki przypadek? Na dekoderze Pace przestała działać karta Cameleon. Druga karta Cameleon też nie działa. Obydwie karty działają bez problemów na dwóch różnych własnościowych tunerach w systemie Seca - aktywny provider 0068 czyli wygląda, że nie ma FEDC. Na dekoderze Pace czarny obraz, brak komunikatów.
 10. Zatem można zadać Polsatowi następujące pytania: 1. Skoro kanał CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu), to dlaczego został umieszczony w Umowach w Pakiecie Film HD? 2. Jeżeli kanał CBS Action został umieszczony omyłkowo w Umowach w Pakiecie Film HD, gdzie jest podana informacja w Umowach, że jest to kanał dostępny promocyjnie? Niestety za błędy się płaci.
 11. Wygląda na to, że Polsat się pomylił. Tzn. CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) a pomimo tego umieścili go w umowach w Pakiecie Film HD. Przykładowo kanał Paramount Channel HD również jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) i nie jest wymieniony w Pakiecie Film HD. Czyli jeżeli kanały są dostępne promocyjnie to nie powinny być podawane w Składzie Pakietów Umowy. Tak zawsze było.
 12. Jak nie sądzisz? W pakiecie za 75 zł zawarty już jest pakiet Eleven, to po co prosić o ten pakiet konsula?
 13. I ten człowiek podpisuje się jeszcze jako kierownik. Kolejny Nikodem Dyzma. W tym momencie wszystkie 6 kanałów jest dostępnych a brak transmisji na żywo.
×
×
 • Create New...