Jump to content

marekpolek

Users
 • Content Count

  791
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About marekpolek

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zatem można zadać Polsatowi następujące pytania: 1. Skoro kanał CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu), to dlaczego został umieszczony w Umowach w Pakiecie Film HD? 2. Jeżeli kanał CBS Action został umieszczony omyłkowo w Umowach w Pakiecie Film HD, gdzie jest podana informacja w Umowach, że jest to kanał dostępny promocyjnie? Niestety za błędy się płaci.
 2. Wygląda na to, że Polsat się pomylił. Tzn. CBS Action jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) a pomimo tego umieścili go w umowach w Pakiecie Film HD. Przykładowo kanał Paramount Channel HD również jest dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład jakiegokolwiek Pakietu) i nie jest wymieniony w Pakiecie Film HD. Czyli jeżeli kanały są dostępne promocyjnie to nie powinny być podawane w Składzie Pakietów Umowy. Tak zawsze było.
 3. Jak nie sądzisz? W pakiecie za 75 zł zawarty już jest pakiet Eleven, to po co prosić o ten pakiet konsula?
 4. I ten człowiek podpisuje się jeszcze jako kierownik. Kolejny Nikodem Dyzma. W tym momencie wszystkie 6 kanałów jest dostępnych a brak transmisji na żywo.
 5. Polsat wpadł na genialny pomysł zakodowania plansz wszystkim abonentom, nie wiadomo po co.. A teraz nie potrafią ściągnąć blokady. Prawdziwi geniusze.
 6. Podobne problemy to tylko jeszcze na Sportklubie. Co łączy obie stacje? Pan Mirosławski. Obie stacje śmierdzą amatorszczyzną.
 7. W wersji międzynarodowej i przez to na powtórkach komentuje Igor Błachut.
 8. Nie no pewnie, w punkcie wiedzą, że będą kary i z uśmiechem na twarzy przyjmują zwroty dekoderów, i zacierają ręce, już się nie mogą doczekać aż przyjdzie fakturka do zapłaty. Punkt, w którym zwracałem istnieje od ponad 20 lat, znajomy ma wszystko w jednym paluszku, ale nie wie, że będzie płacił karę. Dobre.
 9. Żadnej kary nie dostanie. Też ostatnio oddałem dekoder i mam gołą kartę. W punkcie powiedzieli, że jak nie ma blokady w systemie to znaczy, że można zwrócić dekoder, oczywiście bez żadnych konsekwencji.
 10. Żadna. Real wygrał 3:1 i w piątek wszystko się skończyło.
 11. marekpolek

  TVP Sport

  Szkoda, że nie słuchaliście jak przekręcali nazwiska naszych piłkarzy na RAI i Cuatro.
 12. A żeby mieć Polsat Sport News to jaki pakiet musiałbym zamówić ?
 13. Perełka. Co to za komentator? Wiecie kto w ogóle komentował sport dla FilmNet?
 14. Dzięki wszystkim za informacje. Ale jeszcze jedno pytanie. Teraz jest 47,50 zł (Comfort+ i C+), następnie w prognozie 51,50 zł w nieoznaczonym okresie umowy. Ale w szczegółach oferty jest również wzmianka, że 25,00 zł za C+ obowiązuje do końca okresu gwarantowanego. Czy zatem ta cena 25,00 zł za C+ na pewno nadal będzie utrzymana w nieoznaczonym okresie umowy?
×
×
 • Create New...