Jump to content

marekpolek

Users
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About marekpolek

 • Rank
  Aktywny
 1. Dzięki wszystkim za informacje. Ale jeszcze jedno pytanie. Teraz jest 47,50 zł (Comfort+ i C+), następnie w prognozie 51,50 zł w nieoznaczonym okresie umowy. Ale w szczegółach oferty jest również wzmianka, że 25,00 zł za C+ obowiązuje do końca okresu gwarantowanego. Czy zatem ta cena 25,00 zł za C+ na pewno nadal będzie utrzymana w nieoznaczonym okresie umowy?
 2. A czy będąc na umowie na czas nieoznaczony można dobierać dodatkowe pakiety i rezygnować z nich, typu Eleven, Eurosport 2 itd.?
 3. Czy może ktoś potwierdzić, że mając pakiet Comfort+ i C+ w cenie 47,50 zł, po przejściu na czas nieoznaczony kwota wzrasta do 51,50 zł?
 4. marekpolek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Skończ waść. Najpierw należy kontaktować się z abonentem, który płaci abonament i proponuje się mu rozwiązania, a nie uwala się karty i stawia się abonentów przed faktem dokonanym. To co robi nc+ można nazwać dziką samowolką.
 5. marekpolek

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Czy wiadomo dlaczego nie było meczu ligi angielskiej w sobotę o 16? Movistar i RMC też nie pokazywały a miały wolne ramówki o 16. C+Family też wykorzystywali do transmisji, gdyby tylko chcieli i / lub mogli.
 6. marekpolek

  Kanały Eleven Sports

  Niestety ale to powiedział Święcicki a nie Kapica.
 7. marekpolek

  Sport w zagranicznej telewizji

  Syria - Palestyna 10ºE 11500 V 7200 4.2.0
 8. marekpolek

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Na Canal+ Sport 2 brak loga.
 9. marekpolek

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Otóż w umowie brak informacji jaka cena będzie po 24. miesiącu, nie ma zapisu o cenie 19,99 zł. Taką cenę wywnioskowałem z obliczeń przyznanej ulgi. Skoro umowa jest na 24 miesiące i jest przyznana ulga, to mniemam po tym okresie kończy się ulga i cena wzrasta. Ale oczywiście mogę się mylić, chyba trzeba będzie zadzwonić po konsultacje, ew. nic na razie nie robiąc obserwować cenę w ICOK, jaka dokładnie wskoczy do zapłaty za 25. miesiąc. Do końca umowy mam 6 miesięcy (ICOK wskazuje 7 miesięcy), mogę nic nie robić i płacić nadal 4,99 zł przez kolejne miesiące, albo wypowiedzieć umowę już teraz i jak pójdzie dobrze, to nowa umowa 24 m, 3m free, potem 5,00 zł. Szczerze mówiąc, gdyby po 24. miesiącu cena nadal byłaby 4,99 zł to najlepiej zostawić tak jak jest.
 10. marekpolek

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  No tak racja. Dzięki. Chociaż po sprawdzeniu w harmonogramie umowy, podane są opłaty dla dwóch okresów miesięcznych: 1-3 - 0 zł 4-24 - 4,99 zł Rozumiem, że skoro podają w Promocyjnych Warunkach Umowy przyznaną ulgę (kwota 374,97 zł), to oznacza, że po upływie 24 miesięcy ulgi już nie będzie, a z obliczeń wynika zatem, że cena wzrośnie z 4,99 zł na 19,99 zł. Dzięki za pomoc.
 11. marekpolek

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czy ktoś wie, jak zakończy się 24 miesięczna umowa na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 to po tym okresie jaka będzie kwota do zapłaty? Czy nadal 4,99 czy może wyższa kwota?
 12. marekpolek

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ile kosztuje opcja Eleven Sports w zobowiązaniu rocznym? Czy jak włączyłem telefonicznie opcję Eleven Sports na miesiąc w cenie 15,90 zł mogę z tej opcji jeszcze zrezygnować i się z tego wycofać? W mailu przyszło potwierdzenie i jest wzmianka o 14 dniach na odstąpienie od umowy. Dzięki za pomoc.
 13. Jakie koszta? A-League pokazuje w Europie Movistar, DAZN, Sportdigital, Arena Sport, BT Sport. Także Eleveny nie muszą płacić ekstra za przekazy.
 14. marekpolek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A czy lekarstwem jest też włożenie karty do blokera/konwertera FEDC o czym mowa tu była wcześniej? Czy taka karta przez konwerter FEDC powróci w czytniku uniwersalnym do Seca?
 15. marekpolek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Mam 2 x Cameleon: 1. W Pace z nowym softem przestawiła się na Nagrę. Jak przełożę ją do własnego tunera zgłasza się z Nagrą i nie działa. 2. We wlasnym tunerze działa nadal jako Seca. Gdybym ją włożył do Pace'a to też pewnie przestawiłaby się na Nagrę. Czy to oznacza, że ta pierwsza karta z Pace ma FEDC?
×