Skocz do zawartości

Telewizja na Ukrainie


jao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na HOTBIRD 13 aktualnie transponder 11219 H jest całkowicie wyłączony, a drugi transponder XtraTV jest sygnał, ale brak jakichkolwiek emisji.

 

Polecam przeczytać ten artykuł:
https://satkurier.pl/news/219590/rinat-achmetow-bez-licencji-na-kanaly-i-platformy.html
 

Ogólnie czasy gdy było dużo stacji telewizyjnych na Ukrainie się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek medialny w Ukrainie jest słabo rozwinięty. Każda z platform nie osiągnęła rentowności mimo że nadają już wiele lat.

Sytuacja polityczno-gospodarcza doprowadziła do takiej sytuacji jaka mamy dzisiaj. I to właśnie Viasat UA ma szanse przetrwać i zacząć przynosić dochody. Jeśli to się nie stanie to i za kilka lat i ta platforma wycofa się z rynku DTH (nikt nie będzie wiecznie dopłacać do biznesu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedno ze studia, które nadaję Freedom UA nie należy do Polsatu?

Dowód: 

97042.jpg

 

images?q=tbn:ANd9GcQEWpTfjpdbPC5XSwkNdCR

 

Jeden odcinek "Wszystko, co chcieliście wiedzieć" z 10 kwietnia br. był nadawany z tego studia (wideo na FB. programu) 

A z pytania, które im zadałem na fb. z jakiego studia był nadawany wyżej wymieniony odcinek, dostałem odpowiedź.

" Z tego samego co z dawien dawna studia, ale po remoncie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie (z innej beczki), myślicie, że streaming MEGOGO zawojuje całkiem ukraiński rynek? Również tam telewizja jest w odwrocie? I drugie pytanie, czy kanały Futbol nadal istnieją? Wszak chyba należą (należały) do Rinata Achmetowa.

 

Przeczytałem, że kanały Futbol zostały przejęte przez Media Group Ukraine. Wie ktoś, co z prawami, które były na Futbol 1?

 

Nie wiem, czy to prawda (to tylko mój wniosek po przeglądzie platform ukraińskich), prawa potrafiały do MEGOGO.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Akurat główne stacje telewizyjne w Ukrainie wciąż tramsmitują całodobowy maraton informacyjny "Jedyne Nowiny", choć 1+1 i ICTV zrobiły dodatkowe wersje, na których są nadawane filmy, programy i seriale sprzed wybuchu wojny (choć TET wciąż tramsmituje na swojej antenie "Śniadanie z 1+1").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem główne stacje telewizyjne w Ukrainie powinny już wrócić do ramówek sprzed 24 lutego 2022 roku, zaś "Edini Noviny" powinny zostać przekształcone w kanał telewizyjny. Zresztą z tego co wiem, to wiele osób w Ukrainie ma już dość tego telemaratonu, gdzie im się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...