Skocz do zawartości

Telewizja na Ukrainie


jao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to kwestia pewnego zbalansowania treści. Całkowity powrót do ramówek sprzed 24 lutego 2022 nie jest w tym momencie możliwy, bo nie ma całkowicie bezpiecznych warunków do realizacji programów czy seriali. Natomiast wydaje mi się, że nawet dla takiej pewnej higieny umysłowej przydałaby się tam pewna odskocznia od wojny, co nie oznacza, że nie powinno się o niej w telewizji ukraińskiej mówić, bo jeszcze długo będzie to dominujący temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kirk napisał(a):

 Natomiast wydaje mi się, że nawet dla takiej pewnej higieny umysłowej przydałaby się tam pewna odskocznia od wojny, co nie oznacza, że nie powinno się o niej w telewizji ukraińskiej mówić, bo jeszcze długo będzie to dominujący temat.

Dokładnie tak potrzebna jest odskoczna od wojny bo dostaną zespół stresu pourazowego w trakcie wojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirk napisał(a):

Natomiast wydaje mi się, że nawet dla takiej pewnej higieny umysłowej przydałaby się tam pewna odskocznia od wojny,

Może nie związane z TV, ale warte uwagi. Od listopada ukraińskie radio reaktywowało w pełnym wymiarze UA Radio 3.  Tamtejsza Trójka od kilku miesięcy dzieliła czas z Jedynką czyli ukraińskim radiem/UA 1, które nadawało na falach trójki 21 godzin dziennie. 

Źródło: Forum RadioPolska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk ma rację, że powinna być w ukraińskiej telewizji odskocznia od wojny, choć 1+1 i ICTV zrobiły 2 kanały telewizyjne, na których jest tak, że na pierwszym kanale są "Edini Noviny", a na drugim filmy, programy i seriale.

 

Po prostu uważam, że "Edini Noviny" powinny być albo osobnym kanałem telewizyjnym, albo skróconym telemaratonem do kilku godzin zwłaszcza, że w Ukrainie są stacje informacyjne typu 5 Kanal czy Espresso TV, które nadają własny program niż "Edini Noviny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...