Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dekoder zostaje u Ciebie w domu bo go kupiłeś na własność 8) Karty nigdzie nie odsyłasz tylko oddajesz w punkcie cyfry najpoźniej do końca kwietnia i po temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal.pl ! Żenada, szczyt [beep]twa i sam nie wiem co można jeszcze napisać. Szkoda słów.

Otóż otrzymałem list uprawniający do wymiany dekodera (w sumie już w zeszłym tygodniu ale nie było czasu nawet do niego zajrzeć). No ale dziś w końcu otworzyłem, czytam i oczom nie wierzę. Zapraszają tak zapraszają mnie na 16 kilometrową przejażdżkę, a właściwie 2,5 godziny stania w korkach, do/za/w okolice "centrum" do jakiejś klitki przy najbardziej ruchliwej ulicy z prawdopodobieństwem znalezienia miejsca parkingowego w obrębie 400 metrów mniejszym niż wygrana w lotka! Co więcej klity czynnej nie inaczej jak między 10:00 a 17:00 (szkoda że nie miedzy 11:45 a 12:00) - nie to że każdy wtedy jest w pracy.

Zadzwoniłem wiec na infolinie żeby wysłali mi go kurierem albo przesłali do punktu gdzie kupowałem. Ale nie oczywiście tego niby nie mogą zrobić.

Tego nie było w umowie ale chyba każdemu (przynajmniej kupującym w listopadzie/grudniu) mówili że dekodery będą dostępne do połowy stycznia i żeby chodzić/dzwonić i pytać. Pomysł z listami pojawił się w chyba gdzieś w styczniu. No i dobra niech przysyłają listy ale niech odbiór będzie tam gdzie się kupowało albo w innym punkcie w okolicy i czynnym całodobowo albo przynajmniej do 21-szej, 22-ej czy tej do której otwarty był punkt w którym się kupiło. A nie ganiają ludzi w największy tłok i do jakichś klit otwartych 7 minut w tygodniu.

Wkurzyli mnie maksymalnie. Co za [beep] rozsyła takie list? Nie mają dekoderów i piszą takie bzdury żeby człowiek nie mógł odebrać (bo jak ma niby odebrać?) i żeby nie było że z ich winy?

Albo robią to [beep]ko z premedytacją albo siedzi tam banda niemyślących kret****w!

Aż mam ochotę rozwiązać z nimi umowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, oddajesz kartę i po sprawie :-)

 

Czyli zamiast pięknie podziękować za długo oczekiwany zestaw do multiroom, wystarczy pięknie podziękować i oddać drugą kartę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

umowe przedłużałem telefonicznie na początku grudnia. Po dziś dzień nie ma żadnego listu. Normalnie ręce opadają. Jak to jest ze niektórzy przedłużający umowe np w styczniu dekoder już mają a ja od grudnia czekam i czekam. Ręce opadają.

Byłem ostatnio w Auchan Piaseczno. Tam urzęduje @cyfra.tv ;) niestety ale czytam ze odbiór dekoderów tylko z listem i lipa bo mnie tej kartki jeszcze nie wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzzer111

 

Może nie będzie tak źle. Ja przedłużyłem umowę na infolinii 21 grudnia a 8 lutego dostałem list i w ten sam dzień odebrałem dekoder Pace.

Wynika z tego że już od jakiegoś czasu wysyłają listy również do osób przedłużających umowy a nie tylko do nowych abonentów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A nie przysłali Ci aneksu potwierdzającego promocje przedłużeniową ? Bo jak masz, to dostaniesz PVR na podstawie tego aneksu :D

 

witam,

umowe przedłużałem telefonicznie na początku grudnia. Po dziś dzień nie ma żadnego listu. Normalnie ręce opadają. Jak to jest ze niektórzy przedłużający umowe np w styczniu dekoder już mają a ja od grudnia czekam i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz , a mi jakoś na podstawie aneksu do umowy nie chcą wydać,ba nawet sama cyfra potwierdziła że mam czekać na "list" uprawniający do odbioru i tak czekam.....od początku grudnia.

Jeszcze tylko.....21 dni mi zostało do 31 marca ale kwituję to krótko : żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od 22 lutego wymieniamy na podstawie listu lub pisemnego aneksu dla obecnych Abo :D
witam,

 

mam pisemny aneks do umowy a nie list dotyczący wymiany.

Jeśli można wiedzieć to jakie dajecie dekodery (250 czy 500) ?

 

jeśli wymieniacie na podstawie aneksu to podjechałbym jutro do Was z tym aneksem.

 

z góry dzieki za odpowiedź i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mamy wyłącznie 250, czy i kiedy bedą 500 nie wiadomo 8)

 

Jeśli masz aneks to zapraszamy (jeśli masz wynajety dekoder w chwili obecnej to musisz go dostarczyć z kablami euro i zasilającym)

 

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od 22 lutego wymieniamy na podstawie listu lub pisemnego aneksu dla obecnych Abo :D

 

Właśnie jestem po rozmowie z cyfrą.Miła Pani stwierdziła że nie mam możliwości odbioru Terminala HD PVR na podstawie aneksu do umowy.

Mam cierpliwie czekać na "list" do 31 marca 2010 ( list na dzień dzisiejszy nie został wysłany ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla pewności przedzwoniłem do trzech punktów cyfry prowadzących wymianę sprzętu ze strony cyfry :

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... iasto.html

 

W każdym z nich usłyszałem że bezwzględnym warunkiem wydania dekodera PVR HD jest list uprawniający z cyfry a nie aneks do umowy.

Sprzęt mógłbym dostać jakbym podpisywał taki aneks u nich a nie telefonicznie z cyfrą.

Więc macie duże szczęście w innych miastach że wam wymieniają albo ja pecha że w szczecinie nie chcą tego zrobić na podstawie aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...