Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jacozo02

ci co przedłużali w lutym i ze stycznia narazie nic niewysyłają, tak jak pisałem z listopada i chyba w większości z grudnia pisma poszły

 

janekgra

to zależy jakie dany punkt dostał PVRy, wysyłają i 250 i 500, my ostatnio dostaliśmy pare 250 i ponad dwadzieścia 500, więc albo bierz tego co ci daja albo poczekaj i jak beda mieli 500 to wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę w połowie grudnia , wczoraj otrzymałem list z rozpatrzoną reklamacją ( konsultant wpisał tuner hd zamiast pvr hd ) . Napisałem dzisiaj do cyfry kiedy otrzymam list do odbioru tunera i dostałem odpowiedź : ,,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że list zapraszający do odbioru dekodera HD PVR zostanie dla Pana wysłany w najbliższym możliwym terminie. Będzie w nim zawarta informacja, do kiedy i w jakim punkcie dystrybucyjnym można dokonać odbioru terminalu.'' Może ktoś napisać co oznacza najbliższy możliwy termin ? W punkcie pytałem o wymianę na podstawie aneksu to pani powiedziała , że akurat u nich takich wymian nie robią . Mogła tak powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze jest szansa na wymiane:

" odpowiadając na e mail uprzejmie informuję, że Operator CYFRY+ planuje posiadać w swojej ofercie wyłącznie dekodery PACE HD.

 

Uprzejmie wyjaśniam, że po zatowarowaniu punktów dystrybucyjnych powyższym sprzętem możliwość wymiany nie będzie wiązała się z komplikacjami.

 

Prosimy o cierpliwość. Zapewniam, że prowadzimy działania które mają na celu jaknajszybszą wymianę dekoderów.

 

W przypadku pojawienia się pytań proszę o kontakt."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie czterech miesiącach oczekiwania dostałem e-mail :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że list uprawniający do odebrania terminalu HD PVR został wysłany w dniu dzisiejszym. W związku z tym, proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę u Ciebie mac_latawiec radości. Fakt po czterech miesiącach czekania ale w końcu coś drgnęło w temacie. List będziesz miał po ok tygodniu od momentu nadania w domu. Mi się wydaje że Cyfra upora się z tymi listami i do końca marca wszyscy będą się cieszyć upragnionymi dekoderami HD PVR. Ja czekałem na Pace 500GB dwa miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nowa bajka z cyfry +:

 

" Sz. P.

 

odpowiadając na zgłoszenie, informuję, iż dekodery Pace HD PVR 500, dostępne są dla wszystkich Abonentów i dystrybutor jeśli ma na stanie wspomniany sprzęt i nie jest on zarezerwowany dla abonentów którzy wcześniej złożyli zamówienie bądź wpisali się na listę osób oczekujących, to ma obowiązek wydać Pani sprzęt.

 

W związku z powyższym, proszę o udanie się do punktu dystrybucyjnego.

 

Lista naszych punktów dostępna jest na stronie:

 

www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-punkt-sprzedazy-pro.html

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Łącze wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacozo02

ci co przedłużali w lutym i ze stycznia narazie nic niewysyłają, tak jak pisałem z listopada i chyba w większości z grudnia pisma poszły

A wcześniej pisałeś, że tym co przedłużali do 31 stycznia wszystkie listy zostały już wysłane także nie wiem co jest grane...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisywałem 8 lutego i wysłałem maila czy list został wysłany i otrzymałem odpowiedź:

Odpowiadając na e mail, uprzejmie informuję, że list uprawniający do odbioru dekodera został wysłany 11 marca 2010 roku.

Proszę dokonać wymiany dekoderów do 31 marca 2010 roku.

Nareszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był jasnowidzem to bym powiedział nieco więcej o przyszłości :wink: a tak poważnie też czekam.Poza tym to są chyba zwykłe listy nie priorytetowe a nasza poczta różnie funkcjonuje.Przynajmniej wiesz że masz wysłany ja nawet nie mam informacji mimo że pisałem maile do C+ a i nawet u dystrybutora byłem w ramach wymiany uszkodzonego thomsona na pace SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrze to jest tak, że jak dostaniesz informacje, że wysłano np 11 marca(czwartek), to tak naprawdę nadano list 15(poniedziałek). List ekonomiczny "idzie" do 3 dni roboczych więc wychodzi, że będzie to czwartek 18 marca:) Pozdro dla tzw. "czekaczy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia posiadam list od Cyfry ale z tego nic nie wynika - w punkcie dekoderów nie ma albo się skończyły - proszę dzwonić. To już jakiś obłęd - wysłali list bez pokrycia i kolejny klient z głowy i jeszcze upominają aby odebrać dekoder do 31.03. Mocne słowa cisną mi się na usta ale szkoda zdrowia. Pozdrawiam wszystkich w podobnej jak ja sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...