Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zamówić, czy wydać, bo widzę, że są różne wersje. Ja też zostałem poinformowany od cyfry+ jak i od dystrybutora, że tylko z listem mogę wymienić SD na PVR'a.

@mac_latawiec

ja też mam cierpliwie czekać na list niestety. I pytam się "miłej Pani", czy list w ogóle ma szansę dojść do 31 marca, a ona na to: list otrzyma Pan w najbliższym możliwym terminie. A co jeżeli nie dojdzie do 31 marca? I ja mam to samo w Poznaniu. Też nigdzie na podstawie aneksu nie wymieniają:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwuj.

Poinformowany to ja zostałem podczas zawierania ( bo przez telefon trudno podpisać ) że w styczniu dostanę PVR .

Nie tylko mnie dotyczy takie zapewnienie ( przeczytaj od początku ten wątek to zobaczysz że innym też telefonicznie obiecywano odbiór w styczniu )

Dopiero w aneksie do umowy który przyszedł pocztą pojawiła się data 31 marca 2010.

Następnie zaczęto wydawać PVR tylko dla nowych abonentów.

Póżniej zaś pojawiła się kwestia listu uprawniającego do odbioru - bo tego na początku roku też nie było.

Ja rowniez wyslalem do miejskiego rzecznika konsumentow pelna historie koresponcji z cyfra + odnosnie wymiany na Pace 500, . Sama cyfra przyznala, ze przy przedluzaniu umowy wprowadzono nas w blad odnosnie jego wymiany. I ma to dokladnie gdzies.

Masz przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużałem umowę w grudniu dokładnie 15. Poszedłem na zakupy do jednego z centrów handlowych bodajże 20 i patrze są PVR HD. Dzień dobry, do widzenia i PVR był już mój. Jakie pisma, jakie aneksy, gość wszedł w system zobaczył co jest grane i i wydał mi sprzęt. W którym my wieku żyjemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, bo z tego co mi wiadomo, to jeżeli przychodzi klient z aneksem, w którym zapisany jest dekoder PVR to dystrybutor spisuje nr abonenta i zamawia specjalnie dla niego dekoder, nie ma oczekiwania na żaden list itp.. jak ma to miejsce w przypadku "świeżych" klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużałem umowę w grudniu dokładnie 15. Poszedłem na zakupy do jednego z centrów handlowych bodajże 20 i patrze są PVR HD. Dzień dobry, do widzenia i PVR był już mój. Jakie pisma, jakie aneksy, gość wszedł w system zobaczył co jest grane i i wydał mi sprzęt. W którym my wieku żyjemy ?
ciekawe, bo z tego co mi wiadomo, to jeżeli przychodzi klient z aneksem, w którym zapisany jest dekoder PVR to dystrybutor spisuje nr abonenta i zamawia specjalnie dla niego dekoder, nie ma oczekiwania na żaden list itp.. jak ma to miejsce w przypadku "świeżych" klientów

@Lajski te PVR-y na wystawie były, że je widziałeś będąc na zakupach? :lol2: Jak Ci rzeczywiście wydali to masz szczęście, ale w moich okolicach nie da się tak łatwo :]

@mario_81 to dlaczego dzwonię(i nie tylko ja) do dystrybutorów i dostaję info, że wymieniają tylko na podstawie listu i tyle...czekać cierpliwie na list mówią wszędzie u dystrybutorów na infolinii. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już zależy od dobrej woli dystrybutora..albo jego doinformowania..jeśli do mnie przychodzi klient z aneksem w którym ma gwarantowany PVR to spisuje numer abonenta i wysyłam zamówienie na dekoder dla tego właśnie ludka..po max 2 dniach odbiera go sobie u mnie i wszyscy są zadowoleni..więc jak widać można..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do aneksu nie ma żadnego listu z info o odbiorze dekodera, przynajmniej z tego co wiem..

 

listy są dla klientów którzy podpisali umowy między listopadem 2009r a styczniem 2010r i w zastępstwie otrzymali dekoder SD..

 

pytanie dlaczego są listy...? pewnie dlatego, żeby był w miarę porządek przy wymianach, a nie dziki zachód i kto pierwszy ten lepszy..wymiany idą po kolei od najstarszych umów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużyłem umowę 8 lutego i miła Pani z infolinii powiedziała, że wkrótce również otrzymam list w sprawie dekodera PVR. A twoim zdaniem list przyjdzie do mnie do końca marca? A mogę dowiedzieć się w jakim województwie chociaż jest twój punkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem, ja mam takie info odnośnie aneksów:

 

jeżeli takowy klient przyjdzie z aneksem i ma dostać PVR, wysyłam zamówienie i w ciągu 48h taki dekoder klient dostaje, więc skoro zrobiłem już mnóstwo takich wymian coś w tym jest..a, że innym może nie chce się wysłać zamówienia, albo nie wiedzą o tym...no cóż...

dla mnie każdy klient jest ważny i staram się pomóc najlepiej jak się da..

 

a mój punkt jest w woj. dolnośląskim... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" =@Lajski te PVR-y na wystawie były, że je widziałeś będąc na zakupach? Jak Ci rzeczywiście wydali to masz szczęście, ale w moich okolicach nie da się tak łatwo "

 

 

To była sobota, tuż przed świętami tzw." wysepka" w centrum handlowym na Głębockiej w Warszawie. Podchodzę do gostka i pytam - ma Pan PVR HD a on tak. Ja w szoku, jak to u nikogo nie ma a u niego są :shock: Na to on mówi - pojechałem z kumplem do hurtowni, załadowaliśmy samochód po dach i je mamy. Ja mówię - panie po tv przyjechałem, nie mam żadnych papierów od cyfry on na to luzik mam komputer sprawdzimy wszystko w systemie.

Akurat plazmę sobie kupowałem i niosłem z ojcem ten telewizor i dekoder i jak tak sobie spacerowałem to ludzie co mnie mijali to oczy wywalali .... bynajmniej nie na telewizor :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wyłącznie 250, czy i kiedy bedą 500 nie wiadomo 8)

 

Jeśli masz aneks to zapraszamy (jeśli masz wynajety dekoder w chwili obecnej to musisz go dostarczyć z kablami euro i zasilającym)

 

Pozdr :D

 

 

To są Philips 250 czy Pace 250?

 

Jak to jest w przypadku gdy wezme ten dekoder tj.250 i później np się popsuje. Wydadzą mi 500 czy później tylko i wyłącznie już 250 z racji tego ze poprzedni byłby 250?

 

z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nie ma dekoderów Philips...są tylko PACE, zarówno 250GB (dawny Philips PVR) i nowa wersja czyli 500GB..co do wymiany to nie ma znaczenia jaki ma się dekoder, dystrybutor wymienia na to, co ma na stanie, czyli najprawdopodobniej 500GB, bo 250 już nie wożą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli bezpodstawnej wymiany. Jak narazie nie miałem dekodera HD i od grudnia na niego czekam więc napewno nie wymieniałbym go. Wiadomo gdyby (odpukać) się popsuł to wtedy ide po drugi. Pytałem o to, dlatego że gdzieś tam obiło mi się o uszy ze jak się ma 250 to w razie uszkodzenia nie wydadzą 500 tylko trzeba czekac na 250 no i że podobno przy wymianie z 250 na 500 traci się zniżke za wynajem sprzętu. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, nigdzie nie ma żadnej wzmianki o utracie zniżki przy takiej wymianie..w umowie jest zapisany rabat na wynajem dekodera HD PVR, nie ma określone jakiego, więc nawet w przypadku gdyby pojawił się zupełnie nowy dekoder PVR z dyskiem, powiedzmy 1TB i innymi wodotryskami to wymiana będzie możliwa na takich warunkach jak w umowie...

 

buzzer111, jeśli podpisałeś umowę w grudniu to pewnie już dostałeś list, albo na dniach dostaniesz i wtedy pociskaj do punktu na wymianę, jak nie będą mieli na stanie to MUSZĄ zamówić i wymienić w ciągu MAX kilku dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę.

Abonent posiadający dekoder Philips 250GB, który jest uszkodzony i powinien zostać wymieniony to APS musi abonentowi wydać inny dekoder 250GB. W przypadku braku 250tek, dystrybutor winien wydać Pace'a 500GB. Jeśli APS posiada na stanie oba modele na tzw. "wymianę" to o ile się nie mylę (słowa pracowników wielu punktów) wydają wedle życzenia abonenta.

 

Mario mnie uprzedził co do zniżek. Nie ma różnicy w systemie (biorąc pod uwagę sprawy sprzętowe - najem, etc.) jeśli chodzi o modele dekoderów pvr i zapewniam, nie straci abonent żadnej zniżki jeśli dekoder wymieni.

 

Kontynuując wypowiedź Mario. Jeśli podpisałeś umowę w grudniu, to na dniach powinieneś dostać list z adresem punktu i termin odbioru będzie określony na maksymalnie 31 marzec 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, nigdzie nie ma żadnej wzmianki o utracie zniżki przy takiej wymianie..w umowie jest zapisany rabat na wynajem dekodera HD PVR, nie ma określone jakiego, więc nawet w przypadku gdyby pojawił się zupełnie nowy dekoder PVR z dyskiem, powiedzmy 1TB i innymi wodotryskami to wymiana będzie możliwa na takich warunkach jak w umowie...

 

buzzer111, jeśli podpisałeś umowę w grudniu to pewnie już dostałeś list, albo na dniach dostaniesz i wtedy pociskaj do punktu na wymianę, jak nie będą mieli na stanie to MUSZĄ zamówić i wymienić w ciągu MAX kilku dni...

 

No własnie dostałem ale tylko drukowany aneks do umowy gdzie mam napisane jakie mam zniżki, na jaki okres umowa itp. Do tej pory nie dostałem listu informującego mnie o odbiorze dekodera PVR HD od konkretnego dystrybutora.

 

@ekhm W aneksie nie mam wzmianki ze mam odebrac dekoder do konca marca. Mam napisane ze dostaje 100% rabat na wynajem dekodera PVR HD. Jakiś czas temu dzwonił do mnie ktoś z cyfry i powiedział ze dostane dekoder najpóźniej do konca KWIETNIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widząc umowy, lecz wiedząc jak postępuje się z innymi przedłużeniami, mogę powiedzieć, że list związany z wymianą wysłany powinien zostać w tym miesiącu. Bardzo, ale to bardzo wątpię w wymianę, w kwietniu. Mogę się upewnić zaglądając do Twojej umowy, lecz musielibyśmy przejść na PW. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widząc umowy, lecz wiedząc jak postępuje się z innymi przedłużeniami, mogę powiedzieć, że list związany z wymianą wysłany powinien zostać w tym miesiącu. Bardzo, ale to bardzo wątpię w wymianę, w kwietniu. Mogę się upewnić zaglądając do Twojej umowy, lecz musielibyśmy przejść na PW. :smile:

 

odezwałem sie na PW

 

 

mario_81 dzwoniłem do dystrybutora i powiedział żebym czekał na list i tyle. taka z nim była gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...