Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można dostać dekoder HD PVR na wymianę, gdy zepsuje się egzemplarz przez nas dzierżawiony? Obecnie wszystkie dostawy są dla osób z "listem" lub dla nowych umów. Co z abonentami już dzierżawiącymi sprzęt od cyfry? Wcześniej była wymiana dekodera od ręki ... W regulaminie o dzierżawie i obowiązkach cyfry jest bardzo mało ...

 

Dekoder wymienisz u dystrybutorów, którzy realizują wymiany SD na HD ,,od ręki". Dostawy są dla osób oczekujących, ale można też wymieniać uszkodzone egzemplarze. Jeżeli dystrybutor w Twoim regionie nie ma dekoderów HD wyda Ci dekoder SD na kilka dni, a następnie zamówi dekoder HD, który zostanie dostarczony specjalnie dla Ciebie. Będziesz czekał ok 3 dni roboczych na dekoder HD. Ale podkreślam, jeżeli Twój dystrybutor będzie je miał wymieni Ci od ręki.

 

Za wymianę dekodera oczywiście nic się nie płaci, a za dzierżawę HD od momentu odebraniea dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz czekał ok 3 dni roboczych na dekoder HD
Niestety to już przerabiałem - dostałem maila, że czeka się około 72 godzin, ale nic z tego - dekodera nie otrzymałem, po kilku mailach, w końcu sami zaproponowali przyjęcie/zgłoszenie reklamacji, na razie czekam na jej rozpatrzenie, ciekawe co wymyślą ... (niedługo mija regulaminowe 30 dni) :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się :jupi:

 

Dziś dostałem list od C+ że mam do odbioru PVR-a , 3 miesiące i jak z bicza strzelił :lol2: Dzwoniłem do punktu C+ i Peace 500 GB będzie na mnie czekał za chwilę jadę :D

 

 

Mam nadzieje że już do końca umowy nie będę miał do czynienia z :censored: C+ i pozostanie mi tylko rachunki płacić . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną sprzeczność związaną z Pace 500GB. Postanowiłem go sobie wydzierżawić, poszedłem do dystrybutora z pytaniem jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Nie mają sprzętu na stanie, wziął numer i będzie dzwonił jak otrzymają jakąś dostawę. Co ciekawe o żadnym liście nie wspominał więc zapytałem wprost. Potem zadzwoniłem na infolinię i jeśli brałem w Lutym bez sprzętu samą aktywację to mogę spokojnie sobie wydzierżawić za 20zł/mies pod warunkiem, że znajdę.

 

Coś mi tu nie pasuje, bo musiałbym być ślepy aby nie zauważyć że dekodery mają na stanie :wink:

Pewnie dla wcześniejszych umów i ludków w listami tak mi podpowiada intuicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...