Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem swego czasu o wymianę dekodera SD na HD. Dostałem stałą formułkę: "odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w związku ze wzrostem ... ...CYFRA+ umożliwi odbiór dekodera Philips PVR HD najpóźniej do 31.03.2010 roku. O dostępności sprzętu zostanie Pan poinformowany listownie. W piśmie zostanie podany adres punktu dystrybucyjnego, w którym będzie mógł Pan odebrać dekoder".

Teraz zapytałem czy list został już wysłany. Otrzymałem ponownie formułkę jak wyżej. Szału można dostać. Nawet nie czytają na co odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynają dzwonić aby ...uprzedzić, że do 30 kwietnia (sic!) zostanie wysłany list z informacją gdzie można odebrać tuner. Podczas rozmowy zapytałem co w takim razie ze zniżką 50% która obowiązuje jeśli wezmę PVR do 31 marca w przypadku jeśli list dojdzie po 31 marca - w odpowiedzi informacja jakoby w takiej sytuacji trzeba było pisać reklamacje. Wynika mi z tego, że jeśli nie zdążą dostarczyć PVR dla oczekujących przed końcem marca opłata za niego wzrośnie do 100 procent i pozostaje tylko liczyć, że złożona reklamacja przywróci zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zniecierpliwiony czekaniem na list, napisałem wiadomość do Cyfry, żeby mi powiedzieli kiedy mniej więcej mogę się spodziewać takiego listu. Otrzymałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail uprzejmie wyjaśniam, że 22.02.2010 roku wysłaliśmy do Pana list z prośbą o odbiór dekodera PVR HD w wskazanym punkcie dystrybucyjnym CYFRY+. W związku z tym proszę o cierpliwość w najbliższym terminie otrzyma Pan komplet stosownych dokumentów.

 

Umowa podpisana 12 grudnia. Rozumiem, że jak dostanę list, to dekoder będzie czekał na mnie w wybranym punkcie Cyfry? :jupi:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałek 22.02.2010 r. odebrałam od lokalnego dystrybutora Cyfry + dekoder Pace 500, na który czekałam od dnia 20 listopada 2009 roku. Warunkiem wydania sprzętu oczywiście był list Cyfry+ .

 

Pragnę zaznaczyć, że na kartonie dekodera jest zastrzeżenie dla dystrybutorów Cyfry+, że dekoder jest „przeznaczony wyłącznie dla klientów z listem” i wg zapewnień dystrybutora, posiada on zapasy dekoderów odpowiadających liczbie wysyłanych listów. Taka jest obecnie praktyka działań Cyfry+.

 

Tak więc Szanowni czytelnicy tego forum nastawieni defetystycznie do poczynań Cyfry + więcej luzu, a wcześniej lub później otrzymacie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem list z Cyfry+ w sprawie odebrania dekodera PVR HD (umowa z 3 grudnia) i od razu wybrałem się do punktu gdzie otrzymałem ostatnią sztukę Pace PVR HD 500gb, więc raczej nie byłbym taki pewny że punkty posiadają odpowiedni zapas dekoderów dla osób z listami. W liście miałem podany punkt w Żmigrodzie, czyli kilkanaście kilometrów od Obornik Śląskich gdzie mieszkam i podpisywałem umowę.

 

Ogólne wrażenia w porównaniu z Phillipsem PVR HD 250gb.

- zgrabniejszy (mieści się bez problemu na półce przy TV, gdy Phillips wystawał)

- wyświetla nazwę kanału na wyświetlaczu (bajer :P)

- nowy pilot z czerwonymi wstawkami (ten z reklamy), ma trochę dziwny układ przycisków (przyzwyczaiłem się do tego z Phillipsa, który notabene również działa z Pace), ma również słyszalny klik przy niektórych przyciskach

- pilot zarówno nowy jak i stary na tym dekoderze Pace działa bez problemów na Plazmie Panasonica (dodam że na Phillipsie przy ostatnim softcie jakość działania pilota znacznie się poprawiła)

- pokazuje pasek regulacji głosu (w Phillipsie nigdy człowiek nie wiedział na ile jest ustawiona głośność)

- bez problemu weszła i schowała się karta do splittera AVR Maxx łamana, oczywiście karta działa

- lepsze EPG (przezroczyste - widać podgląd kanału, lepszy układ, niestety równie długo się uruchamia)

- szybciej się uruchamia z trybu czuwania

 

Na razie jestem zadowolony z tego że pozbędę się Phillipsa 250gb ze starej umowy która skończyła się pod koniec stycznia i mam już Pace 500gb na nowej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienia nam Prv 250 na 500 :D Po wymianie 120 coraz bardziej ostrych e-maili z cyfra dzis przyszedl wreszcie e-mail zapowiadajacy przyjscie listu na wymiane, czyli jednak da sie.

Z tym ze bylo juz ostro, bo po kolejnej odmowie poszedl mail, gdzie bylo napisane wprost: albo wymiana albo nie zobacza zlotowki abonamentu i ze moga nas pocalowa w .... :)

Przedluzenie z 9 grudnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majk - nie załamuj się, do mnie dzwonili z punktu gdzie podpisałem umowę jakoś po tygodniu, ale proponowali wymianę na Phillipsa PVR HD 250gb i podziękowałem im ;p bo wolałem poczekać na Pace PVR HD 500gb i czekanie popłaciło się ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem list z informacją, żeby zgłosić się w puncie cyfry po odbiór dekodera PVR HD. I teraz mam pytanie, czy PVR'ke musi odebrać (w zasadzie to zamienić się za dekoder zastępczy) osoba, która podpisywała umowę, czy może to zrobić inna osoba (np. spokrewniona z abonentem)?? Jeżeli zna ktoś odpowiedź na to pytanie, to był bym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...