Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku wszystko bardzo sprawnie. Fakt, że śledzę forum od listopada, a dopiero w ostatnich dniach stycznia zdecydowałem się na przedłużenie umowy, ale tak jak już wspominałem... konsultant poinformował mnie, że list został wysłany 4 lutego. Otrzymałem go 10 lutego i zgodnie z wytycznymi pojawiłem się u wskazanego dystrybutora w Warszawie. Dziś podłączyłem i... działa :)

 

Pierwsze wrażenia opisałem w wątku o PEACE HD PVR 500GB https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12279&p=315488#p315488.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinie, by poprosić o wysłanie do mnie takiego listu, bo nie wiedziałem jeszcze jakie są procedury. Jednak konsultant poinformował mnie, że taki list został już nadany dwa dni wcześniej. Mogę tylko jeszcze dodać, że algorytm wyznaczania najbliższego dystrybutora, względem miejsca zamieszkania nie jest stosowany ;) Jednak najważniejsze, że Cyfra unormowała sposób odbierania dekoderów, bo te podchody, kombinacje i ciągłe wydzwanianie do dystrybutorów, w celu odebrania przysługującego nam sprzętu były po prostu chore. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszyscy oczekujący dostaną list z wyznaczonym punktem odbioru dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odebrać dekoder trzeba pokazać list od Cyfry+ gdzie zaznaczone jest w którym punkcie można odebrać dekoder PVR. Ja dostałe zadzwoniłem i dekoderów było bardzo dużo , dzwoniłem też do drugiego punktu w Chrzanowie i też były dekodery PVR 500. Więc chyba zaczeli wysyłać dekodery do punktów C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę w grudniu i narazie jestem na etepie telefonów i meili o wysłanie listu.

 

A to odpowiedzi od speców C+;

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż pisemne powiadomienie o dostępności terminali HD PVR otrzymają wyłącznie Abonenci którzy zawarli Umowy w wybranych punktach sprzedaży. :shock::shock::crazy::crazy:

Powyższe punkty nie mają możliwości magazynowania sprzętu, w związku z tym Abonenci mający podpisaną Umowę w takim punkcie są pisemnie informowani w którym z pozostałych punktów dystrybucyjnych będą mogli odebrać przeznaczony dla nich dekoder.

 

Uprzejmie proszę o złożenie rezerwacji na terminal w wybranym punkcie dystrybucyjnym CYFRY+. :crazy:

 

Tylko że żaden dystrybutor w okolicy nic nie wie o takiej opcji jak =REZERWACJA TUNERA :shock:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że w związku ze wzmożoną sprzedażą zestawów CYFRY+, mogą wystąpić przejściowe trudności z wydzierżawieniem dekoderów HD PVR.

W miarę możliwości technicznych na bieżąco CYFRA+ będzie uzupełniać niedobory sprzętu w punktach dystrybucyjnych.

Proszę o złożenie rezerwacji na terminal w wybranym punkcie dystrybucyjnym CYFRY+.

:shock::crazy:
Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana reklamacja została przekazana do rozpatrzenia. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie regulaminowym.

 

No to czekamy :/ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...