Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W aneksie jest niestety o wynajmie terminalu HD.Że też wcześniej nie zwróciłem na to należnej uwagi.No ale i tak sprawę zgłosiłem do reklamacji,nie mam wyjścia mam Panasonica TX-32lx70P po hdmi z tego co wiem nie działa z tym dekoderem.Zobaczymy za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkosol u mnie też tak jest wpisane w aneksie . Rozmawiałem z konsultantem o PVR HD Pace 500 GB , a on tak wpisał . Teraz nie wiem czy się tym martwić bo ten tuner bez dysku nie wiem czy jest jeszcze dostępny . Na ulotkach go nie ma , w punktach cyfry też ich dawno nie widziałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z konsultantem telefonicznie,powiedział że mogę wzić PVR HD,ale już w tym wypadku zapłacę 20zł.za miesiąc dzierżawy.Jeśli jesteś pewny że w rozmowie z kolsuntantem była mowa o PVR HD to reklamuj.Tak czy owak DSR 6102 HD nie jest nigdzie teraz dostępny w odróżnieniu od PVR Pace 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już dostał listy od c+ ze może wymienić dekoder. Ja podpisałem umowę 18 listopada i dostałem dekoder zastępczy.

 

Wczoraj skontaktowałem się poprzez e-mail z Cyfrą + z zapytaniem czy wysyłane są do każdego listy z adresem gdzie można wymienić sprzęt na PVR.......otrzymałem taką odpowiedz:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w związku ze wzrostem zainteresowania dekoderem Philips PVR mogą występować braki sprzętu w punktach dystrybucyjnych.

 

Uprzejmie wyjaśniam, iż sytuacja ma charakter przejściowy. Proszę o bezpośredni kontakt z punktami dystrybucyjnymi w celu uzyskania precyzyjnych informacji na temat kolejnej dostawy sprzętu.

 

Lista autoryzowanych przedstawicieli CYFRY+ jest dostępna pod adresem:

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... y-pro.html

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu."

 

 

Dzisiaj natomiast zadzwoniłem do jednego z punktów i dowiedziałem się,że mają dekodery ale trzeba jednak czekać na ten list........

Czekam też od listopada........Porażka....... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj dzwonil do mnie mój znajomy, podpisywał umowę 3 grudnia na pakiet Prestiżowy HD z TV i dostał dzisiaj list, że ma dekoder do odebrania oraz zestaw Multiroom. Co prawda nie wiem w jakiej kolejności jest to wysyłane, ponieważ ja podpisałem umowę 19.11 i jeszcze takiego listu nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę pod koniec grudnia 2009 i zapisałem się na listę do odbioru pvr 500 gb w APS w moim mieście, byłem na 50 miejscu. Jakie było moje zdziwienie, gdy 2 dni temu otrzymałem list z C+, żeby wstawić się do tegoż właśnie punktu po odbiór dekodera. Dzisiaj odebrałem dekoder kupiłem talerz 80 cm i zastanawiam się czy samemu to podłączać czy zlecić instalatorowi, koszt instalacji 100 zeta + kabel hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy te listy będą wysyłane tylko do abonentów , którzy dostali tymczasowy tuner czy też do tych , którzy przedłużali umowę i mają niby dostać jak w moim przypadku 13 miesięcy bezpłatnego użytkowania ( prawie 3 już minęły ) tuner hd , a w tej chwili mam swoich kilka tunerów . Przy przedłużaniu konsultant mówił , że można odebrać w każdym punkcie cyfry . W moim mieście jest niestety tylko jeden punkt i chyba najsłabiej zaopatrzony w Polsce , bo cały czas mówią , że nie widzieli jeszcze tunera Pace PVR 500 GB . Napisałem wczoraj do cyfry pytanie czy dostanę ten list i kiedy , to dostałem w odpowiedzi że są braki w sprzęcie i link do listy punktów . Czy oni w ogóle czytają o co chodzi klientom czy mają jednakową odpowiedź na wszystkie pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę pod koniec grudnia 2009 i zapisałem się na listę do odbioru pvr 500 gb w APS w moim mieście, byłem na 50 miejscu. Jakie było moje zdziwienie, gdy 2 dni temu otrzymałem list z C+, żeby wstawić się do tegoż właśnie punktu po odbiór dekodera. Dzisiaj odebrałem dekoder kupiłem talerz 80 cm i zastanawiam się czy samemu to podłączać czy zlecić instalatorowi, koszt instalacji 100 zeta + kabel hdmi.

 

 

czy mogłbys zrobic skan tego listu jak on wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni w ogóle czytają o co chodzi klientom czy mają jednakową odpowiedź na wszystkie pytania ?

 

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie czytają. Sam wysłałem już kilka zapytań drogą mailową i cały czas otrzymuje taką samą odpowiedź. Dokładniej rzecz ujmując mają przygotowane takie same formułki na zapytania o dekodery HD. Co tu dużo mówić, nie świadczy to najlepiej o obsłudze klienta. Na usta cisną się mocniejsze słowa ale jeszcze się powstrzymam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę pod koniec grudnia 2009 i zapisałem się na listę do odbioru pvr 500 gb w APS w moim mieście, byłem na 50 miejscu. Jakie było moje zdziwienie, gdy 2 dni temu otrzymałem list z C+, żeby wstawić się do tegoż właśnie punktu po odbiór dekodera. Dzisiaj odebrałem dekoder kupiłem talerz 80 cm i zastanawiam się czy samemu to podłączać czy zlecić instalatorowi, koszt instalacji 100 zeta + kabel hdmi.

 

 

czy mogłbys zrobic skan tego listu jak on wyglada?

 

niestety, ale list zabrał gość z APS, powiedział jeszcze, że wydają dekodery tylko tym, którzy dostali list.Nie wiedział tez jakie są zasady wysyłania tych listów tzn. kolejności ich wysyłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem maila do cyfry z zapytaniem czy list dotyczący odbioru dekodera pvr został już wysłany. Otrzymałem odpowiedź, że pismo zostało wysłane 9.02.10. Mam nadzieję, że to będzie pismo dotyczące dekodera, a nie tylko aneks umowy, którą przedłużyłem 8.02. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo chyba mój e-mail zablokują w cyfrze :D ale bombarduję ich dalej pytaniem kiedy i gdzie odbiorę terminal PVR HD

Dziś kolejna odpowiedż :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że w związku ze wzmożoną przedświąteczną sprzedażą zestawów CYFRY+, mogą wystąpić przejściowe trudności z wydzierżawieniem dekoderów HD PVR. W miarę możliwości technicznych na bieżąco CYFRA+ będzie uzupełniać niedobory sprzętu w punktach dystrybucyjnych. Przepraszam za powstałe niedogodności.

 

Jednocześnie informuje, że w najbliższym możliwym terminie zostanie przesłany do Pana list na podstawie którego będzie możliwy odbiór dekodera we wskazanym punkcie dystrybucyjnym.

 

W związku z powyższym proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

 

 

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila z zapytaniem ile czasu może trwać wysyłka listu w sprawie odbioru dekodera PVR i czy można odebrać go u dystrybutora bez tego pisma i dostałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że termin wysyłki pisma w sprawie wynajmu dekodera PVR HD nie jest znany. Nastąpi to w najbliższym możliwym czasie.

Wyjaśniam, że odbiór dekodera może nastąpić wyłącznie na podstawie pisma. Bardzo proszę o cierpliwość.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Jak sądzicie ile to może trwać jak 8.02 przedłużyłem umowę i wymieniam SD na PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...