Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Niestety to już przerabiałem - dostałem maila, że czeka się około 72 godzin, ale nic z tego - dekodera nie otrzymałem, po kilku mailach, w końcu sami zaproponowali przyjęcie/zgłoszenie reklamacji, na razie czekam na jej rozpatrzenie, ciekawe co wymyślą ... (niedługo mija regulaminowe 30 dni) :?:

Sam dokończę historię ...

Wczoraj dostałem maila od Cyfry, że dekoder czeka w określonym punkcie, a za 2 poprzednie miesiące zostanie anulowana opłata za dekoder. Dekoder dzisiaj wymieniłem - poczciwa 250, ale się cieszę, poprzedni działał ale "zginęła" mu połowa dysku ...

Szkoda, że to tak długo trwało, praktycznie półtora miesiąca ... mogli to załatwić jednym telefonem do punktu i rezerwacją dekodera :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u DXmaniac, za kwiecień widnieje już kwota z doliczoną dychą za wynajem PVR. Niestety listu, jak i informacji gdzie mogę wymienić dekoder jeszcze nie otrzymałem. W odpowiedzi na moje e-maile, Cyfra+prosi mnie uprzejmie o cierpliwość i czekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawiałem z konsultantką Cyfry+ i uzyskałem informację że 1 marca wysłano do mnie list w sprawie odbioru dekodera HD PVR. umowę podpisałem 4 stycznia jako nowy abonent. w takim razie czekam z niecierpliwością na list od Cyfry :jupi: P.S. mam pytanie do osób które dostały taki list czy uprawnia on również do odbioru modułów multiroom tzn. czy jest też tam wzmianka o tych modułach czy coś w tym stylu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 grudnia, kiedy to podpisałem umowę przeglądałem to forum i czekałem, czekałem, czekałem..............aż się doczekałem. Wczoraj odebrałem nowego Pace PVR HD. List podobno wysłali 22 lutego bo dzwoniłem, ale nawet go na oczy nie widziałem bo mieszkam w innym miejscu niż adres na umowie. Powiedziałem w punkcie jaka sytuacja, kazał tylko oddać dekoder na wymianę (Pace SD),a braku listu się nie czepiał. Podłączyłem, hula aż miło.Pilot (oczywiście nowy) zaprogramowałem tez pod TV i został mi jeden do TV i dekodera, to co chciałem na noc do nagrania zaprogramowałem i nagrało (a dopiero dzisiaj popołudniu zmieniłem soft ze starego 123 RC).

Wszystkim oczekującym życzę podobnych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten watek od dłuższego czasu bo i mnie dotyczyła wymiana dekodera na pvr hd, tzn. odbiór bo stary mam na własność. Liczyłem sie z tym, że list uprawniajacy do odbioru dekodera otrzymam pewnie pod koniec marca bo wiele osób jeszcze czekało ze starego roku na swoje dekodery, ale okazalo się że w każdym przypadku jest chyba inaczej.

Umowę przedłużyłem 31.01. list dostałem 9.02 dzień później odebrałem dekoder i to bez żadnego dzwonienia do C+, wysylania mejli z zapytaniem czy czegos podobnego.

Sam nie wiem jakie kryteria biorą pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam swoje pytanko czy wymienią PVR HD PHILIPS na PACE PVR HD w Zielonej Górze (od ręki czy tylko dla nowych jest dostępny Pace)

 

Wymienią tylko wtedy gdy:

1.skończą wydawać dekodery osobom które czekają na wymianę.

2.zgłosisz że twój philips jest uszkodzony.

3.nie będą mieli na stanie philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzwoniłem do najbliższego punktu (30km) i mówię:czekam na list ws.wymiany na PVR a tym czasem mam awarię thomsona ts4p który mam na wynajem.Babka sprawdzała w systemie i mówi telewizor wysłany natomiast ws.listu nie było nawet wzmianki mimo ze już dzwonili że wysyłają.Powiedziała że mogą tylko wymienić na podstawie listu ale proszę przyjechać zobaczymy co da się zrobić.Bo jaki sens teraz za tego thomsona brać innego SD i za kilka dni jechać z powrotem na wymianę na PVR.Także ciekaw jestem co załatwię.I co ciekawe kazała zabrać kabel zasilający i euro podczas gdy gościa z którym przedłużałem umowę pytałem i mówił tylko o pilocie.Są momenty w którym to wszystko przestaje być zabawne,ale cóż zobaczymy co jutro wywalczę.Jak będzie ok. to kupię u nich jeszcze w najbliższej przyszłości dodatkową antenę i tuner hd.

No i wróciłem.Cudów nie ma .Nie ma listu nie ma dekodera.Nikogo nie interesuje że od 2 miesięcy płacę za programy HD i nie mam na czym oglądać.Rozklekotany thomson został zamieniony na PACE DSR 2221/91 i tyle ,muszę czekać na ten list.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kopernik, nie wiem jakim cudem płacisz za kanały HD skoro nie masz dekodera HD, zgłoś reklamację jeśli tak faktycznie jest, a powinni skorygować opłaty.

 

ja tak samo czekam na dekoder, na list chyba nie mam co liczyć, ale na koniec lutego zgłosiłem reklamację w związku z tą sytuacją. przecież wiele osób przedłużając umowę z dekoderem HD dostało "gorsze" warunki umowy. a w tym tygodniu dostałem pisemną odpowiedź na reklamację z informacją, że za marzec mam 100% rabatu na abonament. zawsze to 0,5 litra w kieszeni :)

 

p.s. umowa przedłużona na początku grudnia, chyba niedługo czas pomyśleć nad tym, aby wysłać im maila, że mój wlasny dekoder się popsuł i nie mam na czym oglądać. ciekawe co wtedy wymyślą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem już maila z zapytaniem co z moim listem skoro telefon związany z tym tematem był ponad 2 tyg.temu.Mimo wszystko mieszczą się w czasie regulaminowym niestety dla mnie.a regulamin akcji promocyjnej wspomina:nabywam prawo do-promocyjnej stawki opłaty abonamentowej za odbiór pakietu Prestiżowego HD+ w wysokości 150,90 zł ,a do tego płacę 10 zł za wynajem sd.Pewnie wychodzą z założenia że dostarczają sygnał a mogę posiadać prywatny tuner HD.

No i odpisali dyplomatycznie i nic konkretnego : ''odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, iż zostanie Pan wkrótce powiadomiony listownie o dostępności dekodera HD PVR w punkcie dystrybucyjnym.

Termin odbioru jak również dane adresowe punktu dystrybucyjnego znajdzie Pan w powyższej korespondencji.

W związku z powyższym proszę o cierpliwość.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.''

Pozostaje zakląć pod nosem,rozłożyć ręce i ''cierpliwie''czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko w pukncie, którego adres jest w liście 8)

 

Czy PVR-a trzeba odebrać w punkcie wskazanym przez Cyfrę w liście czy może być inny punkt Cyfry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...