Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem w czwartek i miła pani powiedziała mi że list został wysłany w poniedziałek 15 marca. Dziś do mnie dotarł ale treść jest trochę inna niż się spodziewałem:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszą akcją

promocyjną, czas oczekiwania na dekoder PVR HD nieznacznie się wydłuży.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie i wszelkie niedogodności związane z zaistniałą

sytuacją.

O terminie i miejscu odbioru dekodera, poinformujemy w odrębnej korespondencji.

W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u dystrybutora w Krzeszowicach i mówił że dostał około 30 Pace-ów i nie ma gdzie tego trzymać. Poza tym na niektórych jest naklejka że tylko na wymianę a na niektórych nic nie pisze. Mam Pace-a 250 GB i chciałbym go wymienić na 500-kę. Zadzwoniłem do Cyfry+ spytać czy mogę to zrobić w tym punkcie gdyż mają dekodery bez informacji że są one tylko na wymianę dla oczekujących i dostałem odpowiedź że nie ma problemu (oczywiście powiedziałem że mój egzemplarz jest wadliwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich z woj. Lubuskiego oczekujących na wymianę dekodera na Pace PVR HD 500 gb, proponuję zgłosić się z listem do punktu dystrybucyjnego w Gubinie ul. Roosevelta 11.

A pro sprzętu, po aktualizacji softu dekoder sprawuje się bez zastrzeżeń, nie zauważyłem na obecną chwilę problemów szeroko opisywanych przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... oczekujcie a będzie Wam dane! podpisalem umowe 20.01 otrzymalem dekoder Philips 250GB 18.03 padł mi po nie calym tygodniu a dokladnie dzisiaj :) wymienilem na Pace 500GB ktory po aktualizacji podzialał 3h i prawdopodobnie kolejny do wymiany (chyba ze ktoś ma pomysł temat PACE HD PVR 500GB) wiec niektórych większa kur**ca łapie po wymianie niż tych co czekaja na wymiane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgodnie z procedurami logistycznymi, dystrybutor wymienia Philipsa 250 wyłącznie na Philipsa 250 , z jednym wyjątkiem - jeśli nie ma w danym momencie na stanie magazynowym 250 to wymienia na Pace 500 i po bólu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dziś Pace SD na Pace HD 500GB.

Nie miałem umowy w oczekiwaniu, listów i innych... :brawo:

 

Naszła mnie myśl, żeby zadzwonić do centrum C+ czy mają dekodery PVR.

Byłem pewny odpowiedzi, a tu psikus mamy na stanie. Ma pan list, umowę w oczekiwaniu?

Nie mam, umowa była brana bez dekodera. Chciałem sobie zarezerwować, niestety nie rezerwujemy. Uradowany robię "SRU" do punktu...

 

Chciałbym zamienić dekoder Pace SD na Pace HD.

Przykro mi niestety nie mamy na stanie Pace HD i nie mogę panu wymienić. ( :censored: )

Będą w przyszłym tygodniu, ale proszę przyjść po świętach.

 

To się nie dogadaliśmy przez telefon, bo mówiła pani że są na stanie tylko będę musiał dołączyć jakiś kanał HD.

Dzwoniłem jakąś godzinę temu, widocznie skończyły się gdyż jest to ostatnio towar dosyć deficytowy.

 

Dobra wymienię Panu.... (nie pytajcie się jaka była jej mina :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowsza odpowiedź od Cyfry+ w sprawie odbioru dekodera PVR HD:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informujemy, że z uwagi na znacznie większe, niż przewidziane przez nas w tym okresie, zainteresowanie dekoderami HD i HD PVR, zwiększenie ich dostępności dla naszych Abonentów planujemy w kwietniu i maju 2010 roku.

 

W przypadku wcześniejszego pojawienia się tego rodzaju sprzętu u dystrybutorów, poinformujemy Pana o tym w oddzielnej korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem dekoder Philips HD (bez dysku) na PVR, wymiana na podstawie listu z Cyfry.

Próbowałem najpierw wymienić w innych punktach wymieniających sprzęt (dogodniejsze godziny pracy) ale wszędzie usłyszałem, że do końca marca wymieniamy "tylko z listem".

Dotarłem wreszcie do wyznaczonego centrum Cyfry+ w Warszawie, na Puławską 71- wymiana bez bólu, punkt wygląda jak spory magazyn dekoderów z małym aneksem do obsługi klientów 8) Bałem się, że przysługuje mi tylko Philips PVR250 ale jak się okazało dostępne są już tylko nowe PACE 500 :D A więc w różnych regionach panują odmienne zasady i warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniłem dekoder na Puławskiej 71, choć umowę podpisałem w Arkadii. Musiałem trochę odstać w kolejce, bo oni chyba wymieniają dekodery dla całej Warszawy. Dziewczyny uwijają się jak w ukropie. Jakiś facet (chyba szef) im pomaga, ale ludzi jest tak wielu, że trzeba odstać swoje. rzeczywiście wymiana bez problemu. Szybko, miło i fachowo. Kupiłem u nich jeszcze kabel hdmi w dobre cenie. Dziś byłem w Saturnie- ten sam 20 zł drożej.

Szkoda że czekałem na dekoder 3 miesiące, ale było warto. 500GB śmiga bez problemu i jakośc jest dobra. Kanały HD- powalił mnie National G HD i Canal+ HD.

Ogólnie Cyfra jest ok. Szkoda tylko że tyle czekałem na dekoder, bo w grudniu kupiłem LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniłem dekoder na Puławskiej 71, choć umowę podpisałem w Arkadii. Musiałem trochę odstać w kolejce, bo oni chyba wymieniają dekodery dla całej Warszawy. Dziewczyny uwijają się jak w ukropie.

 

Jak widać nie ma reguły :D Piątek, godzina 16-ta: żywego ducha (klienta), pusto i sennie.

Panie nie mają pojęcia jaki soft jest w dekoderach i w ogóle żadnych "głębszych" technicznych wiadomości na temat sprzętu klient nie uzyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Z pewnych powodow nie zdaze wymienic dekodera do 31.03.2010. Czy po tym terminie bede mial wciaz prawo do wymiany dekodera SD na HD PVR? Rozumiem, ze tak, skoro mam wszystkie opcje HD wciaz aktywne (promocja HD za zero zlotych ze stycznia) Jedyna roznica bedzie to ze bede placil 20 zl miesiecznie, a nie 10 zl. Mam racje? I czy wymienia mi bez problemow? Kiedy juz tych dekoderow bedzie wreszcie dosyc?

 

sam sobie odpowiem- zadzwonilem wlasnie do biura obslugi. mila i wyjatkowo kompetentna Pani poinformowala mnie ze z racji problemow ktore dotychczas byly nawet osoby ktore wymienia po 31.03.2010 na podstawie listu zachowaja prawo do znizki 50 % na czynsz wynajmu. Hurra, mam nadzieje ze to potwierdzona informacja. Do mnie np. pierwszy list nie dotarl, a potem musialem wyjechac. Mam nadzieje ze to jest PEWNE info. Ktos cos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...