Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibirz do mnie list też został wysłany 11 marca, ale tak jak pisałem wcześniej to "wysłany" oznacza w cyfrze+ sporządzony, a faktycznie nadano go 15 marca(poniedziałek). Więc dojdzie najprawdopodobniej w czwartek 18 marca lub nawet piątek, a jak komuś się poszczęści to jutro:) Do mnie aneks do umowy nadany w poniedziałek jakoś w lutym doszedł w czwartek tego samego tygodnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale pojechałem 30km, a dekoderów w punkcie BRAK! Pan powiedział, że będą najpóźniej do poniedziałku. Dałem mu nr tel i mówił, że jak będą to zadzwoni. Pytał się też czy chce Pace'a 500 czy 250. Mówie, że 500. Chociaż tyle załatwiłem:) Ale jednym słowem to wszystko jest [beep]a masakrą!!! Wie ktoś może w jakie dni najczęściej te dekodery przychodzą do punktów? Może miał ktoś do czynienia z centrum cyfry w Gnieźnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Dzisiaj dzwoniłem na infolinie CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! i podobno wysłali do mnie list z przeprosinami że nie dotrzymaja terminu 31.03 na dekoder.

Czy moge zrezygnowac z umowy CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! z tego powodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem list, dekodera w punkcie nie ma, jak również w najbliższej okolicy. Masakra!!! Wysyłają listy w ciemno, a nuż komuś uda się wymienić. Kompletny brak profesjonalizmu ze strony Cyfry+. Rada na przyszłość dla wszystkich chętnych do skorzystania z oferty promocyjnej Cyfry+, nie bierzcie nic na umowę/oczekiwanie, to jakaś kpina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Jedna wielka masakra! Co to ma być, że dostajesz list, a dekodera w punkcie nie ma...a powiedział Ci chociaż kiedy będą w twoim punkcie? Mnie zapewniał, że najprawdopodobnie w piątek, a najpóźniej w poniedziałek i zadzwoni do mnie jak będą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List dziś dotarł to plus, minus zaś że w punkcie którym miałem odebrać ( zaznaczony na liście ) dekoderów PVR brak i nie wiadomo kiedy będą.

Ale życie toczy się swoimi zasadami :D dla ciekawości będąc na zakupach w centrum handlowym , spytałem się stoisku cyfry czy mają dekodery PVR - mają :D

Ja na to że też coś mam -list uprawniający do odbioru PVR ale w innym punkcie , sprzedawca zobaczył list , sprawdził w systemie , podarł list :D i wydał mi PACE HD - normalnie czeski film.

Także po prawie czteromiesięcznym oczekiwaniu zostałem posiadaczem PACE HD PVR HDS7241 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac_latawiec czyli mówisz, że można odebrać dekoder w innym punkcie niż jest w liście jeżeli mają na stanie? :shock:

 

W moim przypadku to zadziałało i od wczoraj posiadam Pace HD PVR 500GB, co zresztą opisałem parę postów wyżej.

 

Nie wiem czy to prawda ale pan podczas wymiany stwierdził że po 31 marca mija promocja na darmowy wynajem ( a taki właśnie miałem ) i jeśli odebrałbym po tym dniu ,płaciłbym normalną stawkę za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie czytam , że ludzie dostają listy od cyfry i odbierają tunery pvr hd . Ja przedłużyłem umowę 15 grudnia na pakiet prestiżowy hd i ciągle nic , napisałem dzisiaj maila i tak mi odpisali :

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszą akcją

promocyjną, czas oczekiwania na dekoder PVR HD nieznacznie się wydłuży.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie i wszelkie niedogodności związane z zaistniałą

sytuacją.

O terminie i miejscu odbioru dekodera, poinformujemy w odrębnej korespondencji.

W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o kontakt.

Ta farsa już mnie dobija . Ludzi przedłużali ile po mnie i już dawno odebrali , co za chore zasady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu dotarł list.Zadzwoniłem-są.Pojechałem,pytam czy jest jakiś wybór-mają tylko Pace z dyskiem 500 GB .W sumie ok. bo to najlepszy z oferty ,ale jak dalej zobaczymy bo różne rzeczy o nim na forum są napisane.Pierwsze to lista kanałów wgrana od nowa aby odblokować filmboxy bo nie chodziły a na HD pokazywał nieobsługiwany system kodowania.Ale lekki bałagan mają bo jakiś dobry tydzień temu wymieniałem uszkodzonego thomsona sd na pace też sd i dopiero w domu przeczytałem że do tej nówki sztuki którą używałem raptem parę dni dopisali usterki od poprzedniego tunera i pójdzie do serwisu a jest jak najbardziej na chodzie tylko był wymieniony na należny mi HD bo bez listu nie było mowy o wymianie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...