Skocz do zawartości

Tuner Sagem SD


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proste.Cyfra ten dekoder przygotowała pod "słabsze" pakiety,bo raczej mało prawdopodobne żeby ktoś płacąc za prestiż wziął sagem za grosz.Miał być też pod multiroom.Ale mimo wszystko 30 ulubionych mnie rozwaliło :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowe Echostary niemają wogóle listy ulubionych, oczywiście nie licząc tej powyżej kanału 200- to tak apropo wyboru pakietu.

Zapewne techonlogia tego odbiornika nie pozwala na więcej niż oferuje. Cóż za darmo nie ma czemu się dziwić. Grunt że obraz na TV koneskopowych jest dobrej jakości i umozliwia odbiór opłaconego bukietu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - mam mały problemik z tym "grosikiem". Otóż pobrałem aktualizację do niego, ale i tak za każdym razem, gdy zostanie uruchomiony proponuje mi pobrać aktualizację - gdy nacisnę "OK" to pojawia się błąd "Er 00" i całkowita zawiecha. Czy można jakoś zrobić, by przy uruchomieniu nie proponował mi aktualizacji?

 

P.S. A do czego w tym dekoderze służy funkcja "Zaplanuj nagrania" - czyżby grosik posiadał dysk twardy :lol2: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po włączeniu, gdy poprosi o aktualizację wyjdź z tego ekranu klawiszem ->, wejdź do menu i zrób aktualizację listy kanałów, a następnie wyłącz dekoder do stand by i włącz ponownie i po tej operacji już nie będzie prosił o kolejną aktualizację ani wywalał Er 00

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem z lista ulubionych kanałów na tym dekoderze. Po ostatniej aktualizacji listy kanałów Cyfry, z 30 ulubionych kanałów zrobiło mi się 26 i nie mogę ustawić 30, bo przy 26 zaznaczonych, krzyczy, że pełna jest już lista. A wszystko przez to, że te kanały, które były wcześniej jako ulubione zmieniły miejsca, a tamte zniknęły i nie można ich odznaczyć bo ich nie ma na liście kanałów Cyfry. Da się jakoś zresetować listę kanałów albo dekoder, żeby mieć możliwość zaprogramowania znowu 30 kanałów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (nie chce mi się wyciągać sagema z szafy :( ) to nie posiada ten model ustawień fabrycznych. Spróbuj włączyć przyciskiem "x" listę ulubionych, następnie "OK" wywołaj listę gdzie będą zaznaczone ulubione kanały i wówczas sprawdź gdzie są "utracone" kanały z 30 wybranych. Pamiętam że też miałem podobny problem i wystarczyło odznaczyć w liście ulubionych te "przeze mnie nie lubiane" zastępując je nowymi.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten sposób nie działa, cyfra zmieniając układ kanałów, te co miałem ulubione przeniosła na inne numery a tamtych porostu niema.A dekoder gdzieś je trzyma w pamięci. Jakieś inne pomysły??a jest ich aż 6 wiec mam możliwość ustawienia tylko 24 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja mam z nim taki problem: Używam go do splittera. W dekoderze Pace 2221 wszystko jest OK, ale gdy na Sagemie wyszukuje programy pasek postepu dojdzie do 20% i znika sygnał. Jak na razie nie moge odbierac na nim zadnych programow. Jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek dostępu dochodzi do 20% i sygnał zanika. Po chwili wyskoczy "nie znaleziono kanałów", a gdy chciałbym wyszukać je od nowa sygnał jest znowu dobry. I tak w kółko. Posiadam tą mniejszą antenę od Cyfry(chyba 60cm),a do niej konwerter TWIN. W dekoderze pace dsr 2221 sygnał jest cały czas, a na moim Sagemie nie. Mam splitter Medium IV i oczywiście działa w 100% poprawnie. Dodam ze Sagema kupiłem przez Allegro i uruchomiłem go pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...