Skocz do zawartości

Tuner Sagem SD


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tym dekoderem a więc mam podłączone 2 dekodery i jak obydwa są włączone to gdy na Sagemie przełączam kanały to na krótką chwile pojawia się obraz z tego drugiego dekodera tak jakby Sagem wyłączał się na chwile i włączał od nowa przy zmianie kanału czy to jest normalne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!!!

Też mam dekoder Sagem od kilku dni. Jak na razie działa dobrze i na tą chwilę jestem zadowolony. Jedynym problemem jest aktualizacja oprogramowania. Po każdym włączeniu wyświetla się ekran o możliwości aktualizacji softu i po zatwierdzeniu OK mam komunikat er00. Czy wiecie coś na ten temat? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio również zauważyłem problem z aktualizacją ponieważ pojawia się po każdym włączeniu dekodera.Podczas aktulizacji pokazuje się "er00" potem wszystko jest ok.Narazie pomijam aktualizacje przy włączaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym Sagem-em. Mieszkam w nowym bloku i mamy zbiorczą antenę satelitarną na dachu. Podobno wystarczy podłączyć dekoder cyfry, polsatu, czy n-ki i już. Kupiłem sagema, pakiet powitalny (bo rzadko bywam w mieszkaniu) i... niestety: "brak sygnału - sprawdź antenę". Dzwonię najpierw do Cyfry. Powiedzieli mi, że najprawdopodobniej jest kodowanie Biseq powyżej 1.0, a ten dekoder obsługuje tylko 1.0. (może coś źle pisze, sory, nie znam sie). No i powinienem wymienić dekoder. Ale znajomy mówił, że trzeba coś wpisać w ustawieniach gdzieś w tym dekoderze (jakieś częstotliwości, czy coś), żeby zadziałało. Wiecie coś o tym może i możecie mi pomóc... z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie dwóch tygodniach użytkowania owego dekodera wymienię jego zalety i wady;

Zalety:

-Dosyć szybko się włącza i zmienia kanały.

-Obraz nie jest zły jak na lata pochodzenia dekodera.

Wady:

-Bardzo długo ładująca się nazwa aktualnego programu i EPG.

-Problem z aktualizacją softu(udało mi się z nim uporać dzięki pomocy na forum :D)

-Brak współpracy z zezem na astre.

Podsumowując dekoder nie jest zły za jeden 1gr naprawdę w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam ten dekoder od dłuższego czasu, ale dopiero działa od2 dni (trzeba było zrobić instalację). Jak na razie wszystko jest ok. Gra na bardzo starym TV, ale jakość obrazu i tak jest naprawdę przyzwoita, jak dla mnie wystarczająca. Może lekko się grzeje, ale mam go trochę zakleszczonego, więc trzeba będzie pomyśleć nad innym miejscem. Ogólnie chodzi dość szybko, błąd aktualizacji też już zniknął.

 

Mam tylko jedno ALE, ale za to duże. Czy u Was jest Eurosport? U mnie go brakuje na liście kanałów - nie ma go kompletnie. Jakieś pomysły co może być nie tak? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to trzykrotnie - to był ten sposób na wyłączenie tej błędnej aktualizacji. Robiłem to nawet przed chwilą i wciąż Eurosportu brak. Na drugim TV (Pace 500GB) normalnie Eurosport działa, więc raczej nie jest to wina satelity/konwentera. No chyba, że źle coś robię. Na jakim kanale powinien on być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...