Skocz do zawartości

Tuner Sagem SD


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, czy ktos moze sie wypowiedziec na temat uzytkowania tego tunka??? Czy nie robi kawalow, czy ogolnie dobrze chodzi, jaka jakosc obrazu, czy dziala przelotka? Pytam osoby ktore zakupily ten tunek. Zastanawiam sie nad zakupem tego tunka do drugiego pokoju. Nie wymagam cudow. Chce tylko zeby dzialal. Zalezy mi na przelotce. Czy ktos to juz testowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno? To super. Bo w sumie najbardziej zalezy mi na niej. Pamietam dekoder Echostar Cyfrowego Polsatu gdzie mimo ze byla to nie dzialala. Tak samo jest w Strongach. Jesli dziala w Sagemie to swietnie. A mozesz sie wypowiedziec wiecej na temat tego tunka? Czy masz go i jak sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala napewno. Sprawdzilem z wlasnej ciekawosci gdyz spotkalem juz to pytanie na innym forum. Co wiecej pisac o nim ?? Umozliwia odbior kanalow Cyfry+ i poza tym zadnych rewelacji :jupi: jak na 12 letni tuner po liftingu hehe ktory dostalismy w spadku od Francuzow po tamtejszym CanalSat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lista kanalow cyfry+ nie ma mozliwosci ustawienia wlasnej listy ani ulubionych, plusem jest że omija kanaly hd przynajmniej brak pustych miejsc na liscie dekoder jest dosyc wolny wyszukiwanie trwa do 5 minut, epg ma na dzien obecny + 3dni, ma mozliwosc spr uprawnien i nr karty z poziomu menu, jakosc obrazu jak na sd calkiem przystepna a nawet dobra, zadnych rewelacji poki co pracuje stabilnie i nie ma problemow z gubieniem zasiegu czy listy kanalow napisze za pare dni czy nadal stabilnie pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, jak podłaczyć tego sagema i np CP z ich tunerem przez przelotkę? pierwszy raz mam z tym do czynienia. z góry dx za odp.

 

Sagem musi byc jako glowny inaczej mowiac pierwszy dekoder. Podlanczasz kabel z konwertera do wejscia LNB. Potem z wyjscia LNB ciagniesz kabel do tunera Polsatu. Pamietaj ze mozesz ogladac tylko na jedym tunku. Gdy ogladasz Polsat to Sagem musi byc na czuwaniu. Tak samo odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi nie ma nic na temat zużycia prądu. Natomiast jest wzmianka, że temperatura pracy dekodera powinna mieścić się w przedziale od +5 stopni C do +40 stopni C. Obudowa naszpikowana jest otworami niczym durszlak. Znaczy to, że pożera sporo Watt i przez to bardzo się grzeje?

Menu do złudzenia przypomina ulubiony system Cyfry+. Jeden grosz za "coś" - co ma dwa lata gwarancji, to naprawdę niewiele. Na wiadomej aukcji te dekodery mają spore wzięcie. I nie ma się czemu dziwić, ten prosty odbiornik ma jak najbardziej poprawny i stabilny odbiór. Niczym "brat" Mediasata.

Dziwi mnie tylko, wszędobylski dumny podpis, pod logo firmy CYFRA+ TECHNOLOGIA + EMOCJE

Hmm! Technologia? :roll: Rzeczywiście zaskakuje! :> Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale lepszy jest PACE SD, zasilacz 13V, aby tylko konwerter zasilił i masz święty spokój, trochę kijowe menu, ale da się przeboleć. Nie ma co inwestować w jakieś używane dziadostwo od żabojadów z recyklingu, lepiej brać też francuski dekoder, ale na podzespołach Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam to cudo od 5 grudnia. w porównaniu do echostara 717 od CP chodzi bardzo szybko i nic sie nie wiesza. nie nagrzewa się tez aż tak jak dekoder od cp. może wyglada archaicznie ale ta skrzyneczka ma dzialać niezawodnie.Trochę tylko waży bo prawie 3 kg i bolała mnie ręka od niesienia przez całe miasto :) W APS sprzedawca powiedział mi że ten terminal ma 1 rok gwarancji ( wiem ze jest rękojmia sprzedawcy na następny rok) i w tym okresie jest on wymieniany od ręki na następny.

Mnie ten terminal przypomina kenwooda z lat 2000-2002 w cyfrze-sprzedawca zapewniał mnie ze ten terminal pracuje stabilniej niz strong.

Mnie nie zależy ani na hajdefynyszyn ani innych wodotryskach wiec w tym przypadku ten produkt jest dla mnie jak najbardziej korzystny. Oby wytrzymał 13 miesięcy umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...