Skocz do zawartości

Tuner Sagem SD


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kod PIN dlatego ze film byl dla doroslych, ja sam bylem zdziwiony taka blokada jak ujrzalem to pierwszy raz.

Musisz ustawic w ustawieniach kod PIN i jak ci sie zdarzy taka sama sytuacja to podajesz pin i kanal jest odblokowywany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak się zastanawiam dlaczego jest wciąż nieaktualna lista programów FTA powyżej 150 pozycji. np. na pozycji 302 powinien być hiszpański TVE (tak jak na PACE PVR np.). wiele razy wyszukiwało kanały i nic. dodam, że lista C+ do 150 pozycji jak najbardziej aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Podczas wyszukiwania kanałów dochodzi do 15% a potem pokazuje brak sygnału. Z tego co było tu pisane ten typ tak czasem ma, ale próbowałem już pare razy i zawsze jest to samo. Jak sobie z tym poradzić ? Zostawić dekoder na dłużej gdy się zatrzyma na 15% czy próbować wyszukiwać od początku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyszukiwania kanałów dochodzi do 15% a potem pokazuje brak sygnału. Z tego co było tu pisane ten typ tak czasem ma, ale próbowałem już pare razy i zawsze jest to samo. Jak sobie z tym poradzić ? Zostawić dekoder na dłużej gdy się zatrzyma na 15% czy próbować wyszukiwać od początku ?

Jeśli po jakiś 20 min nadal nie pójdzie dalej to sprawdź w punkcie Cyfry. Jeśli u nich pójdzie to mogą być braki na antenie. A jeśli nie pójdzie to wymienią i tyle - jeśli masz gwarancję.Ten typ ma wiele ciekawych objawów ale przynajmniej przestały wybuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko zważmy, że cyfra+ zaczyna dodawać przekazy swoich i nie tylko kanałów w wersji HD, czego ten odbiornik nie odbierze. W ogóle wszystkie odbiorniki oferowane przez tego operatora powinny posiadać możliwość układania swoich list kanałów po za listą operatora, w wygodnej dla nas - użytkowników kolejności.

Ale mamy co mamy, ten terminal mimo swoich wad ma dużo zalet jak za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w swoim domu ten dekoder, ale w małym pokoju :), i powiem że działa OK, tylko największe nerwy są podczas przeprogramowania kanałów, np. sygnał jest dobry, nagle spada na brak sygnału trzeba czekać 3 minuty potem znowu dobry naładuje 10% i znów spada i tak w kółko. Uruchamia się w miarę szybko, zresztą za 1gr do TV 21cali to da się go użytkować. Moim zdaniem najlepszym dekoderem SD jest i będzie dla mnie Philips SD 3201/61 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie jestem pewien czy w odpowiednim wątku zadaje pytanie, ale proszę o odpowiedź. Mój Sagem SD po włączeniu do sieci przechodzi w stan czuwania, po naciśnięciu przycisku stand-by na pilocie lub panelu załącza się na kilka sekund a potem gaśnie i nic nie daje naciskanie przycisków. Trzeba go wyjąć z prądu i po kilku minutach sytuacja się powtarza. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje się na TV i wyświetlaczu dekodera?

Pojawia się logo C+, a potem ekran zamigota, wszystko znika i pozostaje niebieskie tło z TV. Wyświetlacz dekodera zamiera, nie pali się żadna dioda. Wydaje mi się, że problem ze zwarciem w instalacji antenowej jest wielce prawdopodobny, bo po odłączeniu kabla antenowego tuner uruchamia się prawidłowo do momentu "brak sygnału - sprawdź kabel antenowy". Po podłączeniu anteny ekran gaśnie a wraz z nim tuner. Sprawdzę ponownie instalację. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...