Jump to content

Recommended Posts

Skoro znamy już nazwę nowego kanału dziecięcego od Polsatu (Polsat Jim Jam) pora uruchomić temat poświęcony tej stacji.

Znamy już logo Polsat Jim Jam - sensacji nie ma. Jest to mianowicie obecne logo kanału Jim Jam w które sprytnie wpleciono napis Polsat z loga chociażby głównego Polsatu

jimjampolsat.jpg

Paskudnie to wygląda. Jak widać logo Polsatu kompletnie się gryzie z logiem Jim Jam. Ciekawe czy Polsat dołoży do kanału jakieś całkiem produkcje własne (a nie tylko bajki i filmy z swojej biblioteki) jak to robił w przypadku swoich kanałów Polsat Cafe i Polsat Play. Przypominam że kanał ten utworzy Polsat wraz z swoim partnerem którym okazał się Chello Zone. Start kanału a lepiej to ująć restart obecnego Jim Jam'a zaplanowano na listopad 2009 roku.

Link to post
Share on other sites

Żadna stacja chyba o zdrowych zmysłach nie miała by dwóch osobnych kanałów a skoro Polsat przejmie udziały w Jim Jam'ie to jego restart jest nie nieunikniony. No chyba że właściciel kanału Chello Zone będzie chciał robić dwa Jim Jam'y jeden nazwijmy to "n Jim Jam' dla platformy n a drugi "Polsat Jim Jam" dla Cyfrowego Polsatu.

Link to post
Share on other sites
Żadna stacja chyba o zdrowych zmysłach nie miała by dwóch osobnych kanałów.

A ile wersji ma Discovery Channel, ile Travel Channel, ile ESPN Classic, ile Eurosport, ile Eurosport 2... Można wymieniać bez końca kanały, które mają kilka wersji, które są udostępniane w zależności od kraju. Jak słusznie zauważył neo_patryk JimJam dostępny w Polsce jest w wersji europejskiej. Polsat JimJam będzie całkowicie polską wersją tego kanału.

Link to post
Share on other sites

Mini mini puszcza również normalne bajki typu Pszczółka Maja czy Reksio, więc to nie jest gniot.

Poza tym 9 osób z naszego forum uznało go za kanał wartościowy, w przeciwieństwie do Jim Jama, który zdobył okrągłe 0 i znalazł się na "zaszczytnym" ostatnim miejscu forumowego rankingu 2009 :)

Link to post
Share on other sites

A ja nie uważam że ten kanał to "gniot" :!: Jestem przekonany, że maluchy będą go oglądać. W mojej rodzinie wśród dzieci ten kanał cieszy się dużym uznaniem- nos stop krzyczą "jamjim"

Też wolałbym żeby Polsat podjął starania w filmach dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych chodzi mi o klasykę kreskówek.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, kanał już nadaje. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem fajny kanał dla maluchów. Logo takie jak na JimJamie, tylko pod spodem dodano napis "POLSAT" w pomarańczowej ramce. Program jest taki sam, jak stacji JimJam, dostępnej w n. Czyżby ta sama wersja?

Link to post
Share on other sites

Jeśli kanał Polsat Jim Jam nie zmieni (przynajmniej częściowo) swojej ramówki, wychodzi na to, że uruchomienie drugiej "wersji" kanału Jim Jam dla abonentów Cyfrowego Polsatu tylko przy drobnej zmianie w nazwie i logo kanału, jest jedynie formalnością wobec uzyskanej koncesji i tym samym chęcią uniknięcia kary za niedotrzymanie postanowień koncesyjnych.

Link to post
Share on other sites

No cóż, cały czas opracowywania projektu "Polsatu dla dzieci" spędzono na stworzeniu... loga Polsatu JimJam. Jak widać mamy to samo co JimJam tylko w innym opakowaniu. Tylko czekać aż stworzą jeszcze np. Polsat Hallmark albo Polsat National Geographic 8)

Link to post
Share on other sites
  • Mr. Orbita changed the title to Polsat JimJam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...