Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj obejrzeć "Jak ojciec coś palnie to..." ale 4:3 skutecznie mnie do tego zniechęciło.

Najgłupsze praktyki stosują jakie mogą stosować. Załóżmy, że specjalnie zamawiają takie taśmy bo są [beep]ami i robią z ludzi [beep]i, jeśli tak to w przyszłości nie ma szans na 16:9 a co dopiero HD, kiedy wszystko praktycznie co mają jest już przycięte w 4:3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jakieś źródło? Praktycznie jedyną nowością jest "Rockefeller Plaza 30". "Witamy u Kapitana" był już emitowany(a to i tak jest tylko 5 odcinków). Tak samo "Trawka" była emitowana ale z tego co pamiętam to tylko pierwszy sezon, może wreszcie puszczą kolejne( w USA właśnie 7 sezon jest) bo to naprawdę świetny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zarąbiście z tym South Parkiem! Właśnie od początku na necie oglądałem, ale bardzo chętnie w TV dalej będę oglądał, ciekawe do którego dadzą sezonu. Może i Rockefeller obejrzę.

 

 

"Zarąbiście" jakby puscili z napisami. A bedzie znowu badziewny lektor, ktory zagluszy 99% dzwieku. Podziękuje chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowości na Comedy Central to przeglądając program TV na stronie Cyfry widnieję, że od 5 września od poniedziałku do piątku od 18.30 będzie emitowany serial "Teoria wielkiego podrywu"( w opisie jest rok produkcji 2010/2011 co mogłoby świadczyć o wyemitowaniu najnowszego sezonu serialu ale chyba jednak będzie to emisja od pierwszego sezonu). Pojawiają się także filmy o 20.30 i to nie te które do tej pory były wałkowane w kółko. Na razie można zobaczyć że będą to: "Wszystko się wali", "Prawdziwe kłamstwa" oraz "Straszny film".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam ludzie - Nie ma to jak Pingwiny z Madagaskaru na Comedy Central codziennie. Praktycznie emisja pierwszego sezonu (odc. 1-26). Ciekawy jestem, czy też tutaj puszczą drugą serię Pingwinów z Madagaskaru. A lecą one codziennie około godz. 7:00 i po południu.

 

Dla tych, co nic nie wiedzą to piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jakaś tragedia. Pod względem gramatycznym i językowym. Nie mam zielonego pojęcia czego Twój post miał dowodzić. Żeby nie było OT to ponarzekam trochę na brak 16:9 i tępe przycinanie do 4:3. Dziś zauważyłem na Wikipedii, że serial On, ona i dzieciaki było nagrywane w 16:9, wszystkie sezony.. Comedy central proszę, zmieńcie się, podążajcie śladami Niemców, Brytyjczyków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było OT to ponarzekam trochę na brak 16:9 i tępe przycinanie do 4:3. Dziś zauważyłem na Wikipedii, że serial On, ona i dzieciaki było nagrywane w 16:9, wszystkie sezony.. Comedy central proszę, zmieńcie się, podążajcie śladami Niemców, Brytyjczyków..

 

Mnie to skutecznie zniechęca od oglądania CC... Na swoim fejsbukowym profilu napisali, że to bardzo trudna operacja to całe przejście na 16:9, ale są już bliżej niż dalej. Tylko, że kanały które szykują się do 16:9 emitują już produkcje w letterboxie chociaż, a CC tnie wszystko jak może. Jak widać nie ma aż tak dużego parcia - ludziom i tak wszystko jedno czy oglądają szerokie czy chude mordki... Byle kolor był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem kanły ze stajni MTV Networks oprócz MTV HD live jakoś nie mogą nadgonić standardów... Skomplikowane przechodzenie na 16:9... niezłe. Zaraz usłyszymy że nie robią tego ze względu na miliardowy klub ludzi posiadających telewizory w formacie 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...