Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie TVP Seriale do TnK SD!!!

Taka to w Polsce polityka jeśli chodzi o telewizję publiczną. Trzeba teoretycznie :D płacić abonament RTV, tvp bierze kasę dla siebie i nie dość, że nie udostępnia za darmo swoich kanałów (w końcu to tv publiczna) to na dodatek jeszcze chce pobierać za nie dodatkowe opłaty w postaci chociażby platform cyfrowych czy ofert pre-paid, za które płacimy. Jednym słowem żal. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wiadomo na jakim transponderze będzie "TVP Seriale" dla platform na 13E, a na "Astrze" nie ma wciąż testów tego kanału...

 

A może "TVP" dogadała się z "ITI" i "dosył" dla kablówek też będzie z 13E (jeśli tak to ciekawe z poziomu, którego kodowania, bo wątpię, żeby "ITI" dostało "NDS" od "TVP"???), no i gdzie i kiedy pojawi się wersja "HD"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie informacje o DVB-T?

TVP Seriale jest kanałem komercyjnym czyli do odpłatnej dystrybucji w sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Może po 2014 roku jak MUX3 osiągnie jakiś przyzwoity zasięg, ale takie samo "może" jest odnośnie TVP HD i TVP Sport w DVB-T... czyli raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxl_mercos o ile się nie myle to gdzieś naziemnie była plansza podpisana jako TVP Seriale w DVBT testowa z miesiąc temu i ten kanał zapowiadali, że będzie na muxie razem z TVP1 i innym programami uruchomionym już w wielu miejscach w polsce, więc nie wiem skąd założenie, że to kanał komercyjnie płatny ? Na muxie TVP miały zostać uruchomione jeszcze 3 serwisy telewizyjne, które TVP aktualnie przygotowuje tzn. Seriale, Sejmowy i ten trzeci o którym wspominano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby trzeba czekać, TVP HD też miało być do czas aż okazało się że operatorzy zapowiedzieli, że przestaną płacić za dystrybucję ;)

Będę się cieszyć, jeśli się pomylę, można też to sprawdzić w zapisie koncesji dla tego kanału czy ma zapis o nadawaniu naziemnym.

Pozdrawiam!

U mnie na TNK HD jest ten kanał "Zakodowany" mimo, że w SatKurierze napisano, że można oglądać testy.

UPDATE:

Była aktualizacja artykułu SatKurier - i wszystko jasne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno śmieszy: Po co "scramblują" (i to tak, że nikt tego nie odbiera) pasy kontrolne :D???

 

Ja bym na miejscu techników z Wiertniczej (tam jest teraz "uplink" "TVN"/"Nki"???) dał w to miejsce do poniedziałku "FTA" "trailer" promocyjny kanału, żeby jeszcze przez weekend zachęcić ludzi ewentualnie do zakupu choćby "TNK HD", chyba, że "TVP" żadnych materiałów promocyjnych nie przygotowała...

 

W artykule "Satkuriera" o ostatniej konferencji w "TVP" była mowa, że kanał będzie dostępny dla operatorów także w wersji "HD" (jeśli coś pokręciłem proszę o poprawkę), więc dlatego wcześniej o to pytałem.

 

Czekam (z ciekawości) na informację czy i kiedy kanał zamelduje się na "Astrze", chyba, że dobrze przewidywałem, że 13E będzie jedynym satelitarnym źródłem tego kanału???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...