Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy TVP Seriale jest w TnK HD?. Jeśli tak, to w którym pakiecie?

 

p_96glin

 

Nie. Nie ma TVP Seriale w TnK HD. Ostatnią nowością jaką wprowadzili to nShow 3D. TVP Seriale jest tylko w sieciach kablowych i na platformy cyfrowej n i Cyfra+.

 

Mylisz się kolego TVP seriale jest ale tylko dla tych co maja moduł Ncam ,dla tunerów jeszcze nie ma upewnień,trochę dziwne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź na moje pytanie w sprawie dostępu do tvp seriale dla abonentów tvp

"Witamy

 

Uprzejmie wyjaśniamy, że Telewizja Polska czyni starania, by wszyscy widzowie mogli mieć dostęp do naszych kanałów tematycznych. Obecnie trwają rozmowy z operatorami sieci kablowych i platform cyfrowych, aby wprowadzili do swoich ofert nasze kanały. Część operatorów już podpisała z nami umowy na reemisję sygnału kanałów tematycznych.

 

Telewizja Polska ma obowiązek nieodpłatnego rozpowszechniania TVP1, TVP2, TV Polonia i programów regionalnych, których siedziby są enumeratywnie wymienione w ustawie (art. 26 ust. 2 i 2a ustawy z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji).

 

Serdecznie pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe czemu jak podpisali umowę na TVP Seriale nie dodali TVP Historia by był pełen wachlarz stacji TVP na Cyfrze+. :)

 

poza tym TVP Seriale to klawy kanał jak dla mnie czekam na stare odcinki Klanu i Plebani bo lubię te seriale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciekawe czemu jak podpisali umowę na TVP Seriale nie dodali TVP Historia ...

 

Jeśli ktoś naprawdę jest zainteresowany TVP Historią, to na Cyfrze+ spokojnie może ten kanał oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zauważyłem, że TVP Seriale zaczyna nadawać w 16:9, zaczyna bo tylko część treści jest w 16:9. Zapowiedzi serialu "Ranczo" wraz z grafikami kanału są w 16:9 potem znów wracają do 4:3 i tak fixuje się na tym formacie, że nawet wcześniej nadawane grafiki kanału też są 4:3, ktoś to też zauważył? Dlaczego nie może być cały czas 16:9 (nie mówię o serialach które są tylko w 4:3)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...