Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Myślę, że pierwsze odcinki ,,Klanu", każdy chciałby obejrzeć. To jest mało prawdopodobne, żeby TVP rozpoczęła emisję od początku na jakimkolwiek kanale.

Myślałem właśnie że w TVP Seriale będzie można zobaczyć Klan od początku. Złotopolscy i M jak Miłość jakoś mogą być puszczane od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, czy oni w ogóle mają jeszcze wszystkie odcinki od początku i w jakim stanie? W TVP jest wszystko możliwe. Nigdy go nie powtarzali, to coś musi leżeć na przeszkodzie.

Jeśli nie jesteś pewien tego, co piszesz, to tego nie pisz.

 

Klan był powtarzany od pierwszego odcinka już jakiś czas temu na antenie TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy wie ktoś co z serialem "Z archiwum X" którego TVP Seriale emisje zapowiadało??

O ile nic nie zostanie zmienione, wygląda to tak:

NIEDZIELA 13.11.2011 TVP Seriale

21:20 Z Archiwum X - odc. 1 Pilot (The X - Files s. I ep. 1 Pilot); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16

22:15 Z Archiwum X - odc. 2 Głębokie gardło (The X - Files s. I ep. 2 Deep Throat); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16

PONIEDZIAŁEK 14.11.2011 TVP Seriale

22:55 Z Archiwum X - odc. 1 Pilot (The X - Files s. I ep. 1 Pilot); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16

WTOREK 15.11.2011 TVP Seriale

23:00 Z Archiwum X - odc. 2 Głębokie gardło (The X - Files s. I ep. 2 Deep Throat); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16

 

Na razie nie wiadomo kiedy Cudowne lata pojawią się na antenie TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram. Pamiętam, że pierwsze kilka odcinków "Klanu" miało całkowicie inną czołówkę (troszeczkę podobną do tej obecnej), a w pierwszym odcinku "Plebanii" Janusz Tracz (ja go nazywam "piękny Janusz" :D ) został uwięziony razem z żoną przez jakiegoś rosyjskiego mafioza (którego później w zemście chyba zabił) i to był chyba jedyny raz w całym serialu do tej pory, kiedy to "piękny Janusz" był ofiarą, a nie odwrotnie :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie dlaczego ten kanal jest kodowany mogliby nadawac FTA przeciez 95% czasu antenowego zajmuja produkcje wlasne.

Nie do końca chodzi o to, że produkcje własne będą za darmo, bo są "własne". Stacja musi na siebie zarabiać. Gdyby była FTA, to tylko z reklam (w dodatku nie przerywałaby swoich seriali reklamami) słabo by to wyszło. Abonament RTV nie wysatrcza...

 

Oo ,,Świętą wojnę", też bym chętnie obejrzał od pierwszego odcinka, bo jak TVP2\TVP Polonia ją powtarzała, to tylko wybrane odcinki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...