Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się ramóweczka na pierwszy dzien emisji podoba (kto pamięta pierwszy odcinek "M Jak Miłość" czy "Złotopolskich" :D???) - zachęcam młodzieź, która sądzi, że np. Małgorzatę Sochę odkryło "TVN" w "Brzyduli" do obejrzenia tych pierwszych odcinków "Złotopolskich" :D ) :D .

 

Mam tylko nadzieję, że nie skończy się tak, że kanał od początku będzie tylko w "Nce" (liczę dodatkowo chociaż na "TNK HD" :D ), wiadomo już właśnie coś na temat platform w jakich kanał pojawi się od początku emisji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w gronie operatorów których nazw TVP nie ujawnia jest także Cyfrowy Polsat - jeżeli oni go dodadzą to kanał wyląduje gdzieś w okolicach 47 pozycji na liście kanałów :)

Jestem optymistą pod tym względem. TVP rozesłało ofertę TVP Seriale do wszystkich ważniejszych operatorów. Podejrzewam, że CP doda ten kanał na święta. Pasuje on jak ulał do targetu CP (Rodzina średniozamożna) i wizerunku platformy (Telewizja familijna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszy mnie to, że kanał jest kodowany. Bo po co go kodować? Dla dwóch odcinków tygodniowo "Siostry Jackie"? Czy może dla filmu o Biblii z 1994 roku? Bo pozostałe pozycje albo zostały, albo zostaną wyemitowane na niekodowanej TVP Polonia. Co prawda coraz bardziej komercyjna, a coraz mniej publiczna polityka TVP może doprowadzić, że TVP Seriale i wymieniany TVP International oznaczają koniec TVP Polonia jako kanału niekodowanego i ogólnodostępnego.

 

A co do dostępności, moje wątpliwości budzi tylko Cyfrowy Polsat, który raczej stroni od popularyzowania kanałów TVP w ramach oferty swojej platformy. Choć najprawdopodobniej dodadzą go do swojej platformy, ale! Nie ma tak dobrze, pewnie znajdzie się w pakiecie Extra HD (analogicznie do obecności TVP Sport w pakiecie Sport HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę dziwne, że kanał znajdzie się tylko w TnK HD. Wynika z tego, że wersję SD czeka zwyczajna śmierć.

Mnie też to zastanawia, co nowy kanał SD to tylko w TNK HD, pewnie zdają sobie sprawę że ludzie którzy wykupili roczne doładowanie zakupią moduły tnk hd po oferta ciekawsza...........a kasa leci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mikołajki, 6 grudnia 2010 r. wystartuje nowy kanał tematyczny telewizji publicznej pod nazwą TVP Seriale. Dedykowany jest głównie dla miłośników seriali, którzy będą mieli okazję śledzić produkcje zarówno polskie, jak i zagraniczne od pierwszych odcinków. Z naszych informacji wynika, że TVP Seriale pojawi się w ofertach platformy n, TNK HD oraz CYFRY+. Na razie nie podpisano jeszcze umowy dystrybucyjnej z CYFRĄ+, jednak jest to w planach.Zgodnie z uzyskanymi przez redakcję SAT Kuriera informacjami, oficjalny komunikat w sprawie dołączenia TVP Seriale do oferty platformy CYFRA+ pojawi się najwcześniej w piątek, 3 grudnia br.

 

W ramówce stacji TVP Seriale znajdują się m.in.: „Czas honoru”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Czterdziestolatek”, „Ranczo”, „M jak miłość”. Nie zabraknie również produkcji zagranicznych, zakupiono m.in. serial „Siostra Jackie”. Program staruje 6 grudnia br. o godz. 6:00 serialem „Bulionerzy”.

 

Zródło www.satkurier.pl.

 

O Cyfrowym Polsacie nic nie piszą czyżby tego kanału nie było w ofercie Cyfrowego Polsatu ?.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...