Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wiadomo poza tym, że na pewno będzie w MUX 3.

Przyznaję, że ostatnimi czasy mam sporą obsuwę w czytaniu nowinek (oraz forum też), więc być może jeszcze nie doczytałem wszystkiego, mimo to zapytam:

Skąd ta pewność, że program TVP Seriale będzie w MUX3?

 

We wszystkich newsach jakie czytałem padało stwierdzenie mniej więcej takiej terści: "nie widaomo, czy i kiedy, program dołączy do MUX3 NTC", oraz "TVP chce brać pieniądze od kablówek i platform sat za ten program".

Przytoczę też fragment wypowiedzi rzecznika TVP odnośnie programów TVP HD i TVP Sport: "Programy te są źródłem przychodów dla TVP z reemisji. Z analiz eksperckich wynika, iż obecnie bardziej opłacalna dla TVP jest reemisja TVP Sport i TVP HD w platformach satelitarnych i kablowych niż emisja niekodowana na obszarze całego kraju." Nie mam złudzeń, iż w przypadku TVP Seriale owe analizy eksperckie będą mieć identyczny wniosek - obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP potwierdziła, że 6 Grudnia uruchomi swój kolejny kanał tematyczny TVP Seriale. Stacja ma nadawac w 70% polskie seriale, głównie własne produkcje, takie jak: ''Czas Honoru'' czy ''Tajemnica twierdzy szyfrów''. Uzupełnieniem oferty będą seriale zagraniczne, np. ''Siostra Jackie''. Nowy kanał powinien pojawic się w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Nie wiadomo, czy i kiedy dołączy do tzw. MUX3 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. TVP przyznaje, że pracuje nad kolejnymi dwoma projektami kanałów tematycznych, z których jeden ma miec charakter dokumentalny.

 

Źródło: MEDIA NEWS TO&OWO TV nr.44/2010

 

Więc data startu jest już zaplanowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wypisują na innych forach, że 20 grudnia br. wystartuje TVP Seriale HD w N. Jednak ile w tym prawdy to wiedzą tylko ci co to wypisują.

Jeśli to prawda, to kolejny dowód na to, iż nka idzie na ilość, a nie na jakość (techniczną i merytoryczną) Wszystkie nowe seriale HD są i będą w TVP HD, wiec TVP Seriale HD jest tu zbędny. Podobna sytuacja będzie miała miejsce z BBC Knowledge HD. Ale przecież ładnie to wygląda na ulotkach, a to dla nki najważniejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pożyjemy,zobaczymy - mnie bardziej od planszy interesuje jakiś filmik promocyjny w pętli - przynajmniej poznalibyśmy logo stacji.

Tymczasem ciekawe gdzie na dzień dobry ten kanał się pojawi bo pewne źródła mówiły o Cyfrowym Polsacie (może w miejscu któregoś z testów ?) i N'ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ten kanał będzie w ogóle na Astrze?

Skoro TVP zapowiedziało, że chce pobierać opłaty za ten kanał od operatorów, to nie liczcie, że będziecie go mieć FTA.

 

TVP1,TVP2,TVP HD i TVP Sport też jest na Astrze i nie jest FTA. Pełnią rolę dosyłów. I taka zapewne będzie prawdopodobna rola domniemanej emisji tej stacji na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzeba cierpliwie czekać, miejmy jednak nadzieję że kanał zostanie uruchomiony w terminie. Z chęcią obejrzał bym kolejny raz Alternatywy 4, Zmiennicy itp.

Dokładnie. Z reguły nie cierpię wszystkiego co nazywa się TVP ale na ten kanał z chęcią czekam. Mam nadzieję że znajdę tu takie seriale jak: Zmiennicy, Daleko od szosy czy Dom. Co prawda Dom miałem okazję obejrzeć na Kino Polska ale jakoś nigdy nie odpowiadała mi godzina emisji lub nie miałem czasu.

 

Mam nadzieję że ten kanał będzie nadawał w formacie 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, od tego to my się nie uwolnimy :D . Niestety, moja pani ogląda prawie wszystkie tasiemce z TVP które tylko tam lecą a ja szczerze mówiąc jak widzę tych pseudo-aktorów typu Mroczek to od razu uciekam do drugiego pokoju posłuchać sobie radia dla uspokojenia nerwów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...