Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ten wątek mam wrażenie, że niektórzy userzy tego forum to nieźli bajkopisarze... Jeden wymyśla nowy rodzaj serialu, drugi chce wysyłać wnioski do KRRITV o zmianę nazwy kanału. Ludzie, ogarnięcie się, dokształccie w temacie i dopiero wtedy cokolwiek piszcie. To nie jest przedszkole.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odkopać ciekawostkę całkiem przypadkiem.
W piśmie do KRRiT z dnia 4 października 2010 odpowiadającym na konsultacje w sprawie MUX-1 od PIKE napisano:

Cytat

Polska lzba Komunikacji Elektronicznej jest zainteresowana umieszczeniem w MUX-1 nowego programu telewizyjnego, o roboczej nazwie CTV (CableTV).

 

Więc tak jakby to nie jest nowy pomysł :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielK napisał(a):

Udało mi się odkopać ciekawostkę całkiem przypadkiem.
W piśmie do KRRiT z dnia 4 października 2010 odpowiadającym na konsultacje w sprawie MUX-1 od PIKE napisano:

 

Więc tak jakby to nie jest nowy pomysł :-)

 

No nie jest zważywszy że na satelicie mamy jeszcze kanał CTV - Dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Chłopie, w 2010 roku, to jeszcze nie istaniała firma RED CARPET MEDIA, więc to był pomysł jakiegoś innego nadawcy. RC uruchomiono w 2017 roku :) Więc jak mogli myśleć o CTV9 już w 2010 roku? 😂

17.01.1998 wystartowała Nasza TV ale była afera bo istniała już Nasza TV ale lokalna z Kielc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adrian96 napisał(a):

@Marek79 Nasza TV ? Czy to nie była ta stacja która transmitowała program RTL7 ? Pytam bo tylko z tą stacją ja kojarzę. A stacja RTL7 wystartowała  07.12.1996 r. (miałem wtedy cztery miesiące)

To było wspólne przedsięwzięcie Polsatu i TVN, które było nadawane przez spółkę Polskie Media.

Nasza TV miała swój program, który był też główną częścią sieci stacji lokalnych (sieć Odra i inne stacje). W schyłkowym okresie emisji, rzeczywiście wieczorem było pasmo wspólne z RTL7.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pojawiły się Wydarzenia 24 miałem natychmiast dostęp na MUX 1 DVB-T2 w Vectra&Multimedia dodam że identyfikator nadawcy w MUX-8 również mam Emitel stąd moje zdziwnienie że tego kanału nie wyszukuje jest wszystko oprócz  CTV 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali " Lata 90", "Labirynt" "Kryptonim Vołga", "Archiwum Tajemnic". Na ten moment tyle z Czeskich nowości. To i tak sporo, jak na nich. Nie licząc kilka seriali od CARACOL - "Influencerka" i "Amar y VIVIR", zapowiadali też jakieś 2 programy przyrodnicze z Czech, ale tytułu nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...