Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Ja mam dosyć tych paradokumentów,wojen magazynowych.

Ja chciałbym obejrzeć dobry dokument (Duchy,sport,polityka itp).

Generalnie chciałbym powrotu Paranormal Caught on camera.

No i rzecz jasna stare filmy z lat 1940-1979.

Jak chcesz obejrzeć dokumenty i filmy to od tego są płatne pakiety lub streamingi. W naziemnej jest tylko to co jest w stanie wykręcić oglądalność i zarobić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Ja mam dosyć tych paradokumentów,wojen magazynowych.

Ja chciałbym obejrzeć dobry dokument (Duchy,sport,polityka itp).

Generalnie chciałbym powrotu Paranormal Caught on camera.

No i rzecz jasna stare filmy z lat 1940-1979.

Ale zrozum, że dzisiaj TV tworzy się po to, aby na tym zarobić, a nie dla grupki entuzjastów, z których nadawca kasy mieć nie będzie. Jeżeli nadawca CTV9/ViDOC TV chce zacząć zarabiać na kredyty, to będzie musiał uderzyć w masowego widza, aby to im się zaczęło spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę ponownie że z tego co mi wiadomo nadawcy bardzo zależy na emisji w jakości HD HEVC i czekają na przełączeie MUX8 do DVB-T2/HEVC. Wszystko w rękach UKE i klepnięciu wniosku zmiany decyzji rezerwacyjne częstotliwości MUX8 dla Emitela by ten mógł przełączyć MUX8 do DVB-T2/HEVC i tym samym wszystkie nadawane na tym MUX-ie kanały do jakości HD HEVC. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pablo21 napisał(a):

Wszystko w rękach UKE i klepnięciu wniosku zmiany decyzji rezerwacyjne częstotliwości MUX8 dla Emitela by ten mógł przełączyć MUX8 do DVB-T2/HEVC

Wg mnie, to wszystko jest w rękach Emitel'a, bo to on - z własnej i nieprzymuszonej woli - będzie musiał przeprowadzić i sfinansować wszystkie te zmiany. Odgórnego "prikazu" w tym względzie nie ma. Zgody urzędów decyzyjnych, to raczej formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...